Channing Tatum ve Amber Heard saçma bir tabloid haberine rağmen birlikte hareket etmiyorlar. Başlangıç ​​olarak, ikisi çıkmıyor bile. Dedikoducu Polis sahte önermeyi çürütebilir.

Was für ein Hund ist Kermit?

Son sayısında bir başlık TAMAM MI! 'Channing & Amber: Başladı!' Değil. Ancak dergi, 2015’leri çekerken ikilinin yakınlaştığını iddia ediyor Sihirli Mike XXL , o sırada hâlâ yabancılaşmış karısı Jenna Dewan'la birlikteydi ve o hala eski kocası Johnny Depp'le birlikteydi. Çıkış, oyuncunun dokuz yıllık karısından ayrılmasının hemen ardından, eski rol arkadaşlarının nihayet Nisan ayında romantikleştiğini iddia ediyor.İçeriden biri olduğu iddia edilen biri, Heard'ın 'her zaman Channing için bir şeyi olduğunu', ancak evli olduğu için film setinde onu takip etmediğini söyler. Derginin sözde kaynağına göre, oyuncunun Nisan ayındaki bölünmesinden sonra 'Amber vurdu'. Ancak, bu öncül başlangıçtan itibaren kusurludur. Wimbledon'da Vito Schnabel'i öptüğünü duydum Mayıs ayında ilk kez sanat satıcısına bağlandıktan sonra Temmuz ayında. İkisinin hala birlikte olup olmadığı net değil, ancak her iki durumda da aktris, Nisan ayında Tatum ile bir ilişkiye girmemişti.

Yine de içeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye Tatum ve Heard'ın 'hem gerçekten mutlu olduklarını hem de birlikte yaşama fikrini ortaya çıkardıklarını' söylüyor ve ekliyor: 'İşler gerçekten iyi gidiyor.' Görünüşe göre var olmayan kaynak, ikisinin aşklarını bir sır olarak saklamaya çalıştıklarını, ancak 'artık umursamadıkları noktadalar. Mutlu olmayı hak ettiklerini düşünüyorlar ve eğer bu birbirleriyle birlikteyse, öyle olsun. '

Dedikoducu Polis ilk önce hakkındaki yanlış söylentileri çürüttü Tatum ve Heard flört Nisan ayında geri döndü. O ayın ilerleyen saatlerinde, hakkındaki sahte bir makaleyi daha düzelttik. Tatum ve Heard bir romantizm geliştiriyor . Sahte hikaye bir süredir bitmiş gibiydi, ama şimdi TAMAM MI! bir kez daha çift olduklarında ısrar ediyor. Ancak ikisi, kırmızı halı galasından bu yana bir arada görülmedi. Sihirli Mike XXL 2015 yılında.

Es ist Will Smiths Sohn wirklich schwul

Ne olursa olsun, Heard'ın adına konuşma yetkisine sahip bir sözcü, oyuncuyla çıkmadığını onaylar. Derginin makalesi anonim ve izlenemeyen bir 'kaynak' dan gelen iddialara dayanıyor, ancak aktrisin temsilcisi onu reddetmek için rekora gidiyor. Magazin dergileri, üç yıl önce bir filmde birlikte başrol oynadıkları için Tatum ve Heard'ı birleştirmeye çalışıyorlar.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.