Channing Tatum ve Amber Heard ayrılığını takiben gizlice çıkmıyor Jenna Kurulu Yanlış bir tabloid haberine rağmen. Dedikoducu Polis sadece sahte söylentileri çürütebilir. İkisinin romantik bir ilişki içinde olmadığı söylendi.

Delevingne Way Ashley Benson heiratete

Son sayısına göre KB Ancak, yeni bekar oyuncu, 2015'lerde başrolü paylaştığı Heard ile 'toparlanıyor'. Sihirli Mike XXL . Sözde 'kaynak' dergiye, ikilinin film setine çok yaklaştıklarını, ancak evli olduğu ve nişanlısı Johnny Depp ile nişanlı olduğu için asla 'çok bariz çekicilikleri' üzerine hareket etmediklerini söyler.Prizin içeriden olduğu iddia edilen kişi, eski yardımcı yıldızların filmi çekerken hiçbir zaman bağlantı kurmadığını söylemeye devam ediyor. Sihirli Mike devamı, 'çok cilveli' ve herkes 'Jenna seti ziyaret ettiğinde gerginliği hissedebiliyordu.' Görünüşte sahte olan ihbarcı devam ediyor, '[Amber] evliliğinin kayalıkta olduğuna dair rüzgâr aldıktan sonra telefonunu havaya uçurmaya ve ondan içki içmesini istemeye başladı.'

Dedikoducu Polis ancak ortak bir arkadaşımız ve kayıtta konuşamayan Heard ile görüştük, ancak bize 'Bu rapor doğru değil. O ve Channing çıkmıyor. ' O esnada, İnsanlar Heard’ın aşk hayatının durumuna kısaca değindi bu haftanın başlarında. Aktrisin bir çocuk hastanesine yaptığı büyük bağışa odaklanan bir makalede, güvenilir çıkış, 'Oyuncu, Şubat ayında Elon Musk'tan ikinci kez ayrıldıktan sonra şu anda bekar' dedi.

Ayrıca kayda değer, Tatum ve Dewan ayrılık duyurusunda açıkladı bu ayın başlarında haberleri kendileri paylaşmak istiyorlardı çünkü 'gerçek kolaylıkla alternatif gerçeklere dönüşebilir'. Oyuncunun Heard ile var olmayan aşkını içeren bu makale, bu 'alternatif gerçekler' e bir örnek olabilir.

Muhtemelen magazin, Tatum ve Heard'ı bir filmde birlikte başrol oynadıkları ve her ikisi de şu anda bekar oldukları için birleştiriyor olabilir. Aslında bu, çiftin ilk kez yanlış şekilde bağlanması değil. Geçen hafta, Dedikoducu Polis seslendi Temasta eski ve yanlış söylentileri taramak için Tatum, Heard ile Dewan'ı aldattı filme alırken Sihirli Mike XXL . Eski yardımcı yıldızların o zamanlar hiç kaçışı olmadı ve şimdi de bir öğe değiller.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.