Celine Dion Kalbi devam edecek. Başarılı oyuncu, hiçbir şey değilse bile, hayatının en düşük anlarında bile, onun üzerine çıkabileceğini ve hayranları için bir şov yapabileceğini göstermiştir. Geçen ay, annesinin vefatından sonraki gün Miami'de performans sergilediğinde, sonuncusu ama sadece değil.

Günler İçinde İki Trajik Ölüm

Dion, 2016 yılında 25 yıllık eşi Rene Angelil ve kardeşi Daniel Dion'u günler içinde kaybetti. Angelil 14 Ocak'ta ve Daniel 16 Ocak'ta vefat etti - bu da Angelil'in doğum günüydü. Dion, o sırada Sezar'ın Sarayında rekor kıran ikametgahının ortasındaydı ve ayın geri kalanında gösterilerini iptal ederken, Şubat ayında tekrar sahneye çıktı. Son zamanlarda şarkıcı bir belgeselde ortaya çıktı Apple Music'te son albümünün yapımı hakkında Cesaret nasıl hissettiğini. “Bir an için sadece bir yarım olduğunu hissettim. Ve sonra gidip kısa bir elbise giymelisin… ”dedi.Belgeselin ilerleyen kısımlarında Fransız-Kanadalı, “Artık devam etmeyecek miyim? Yoksa ben bir savaşçıyım mı diyeceğim? Ben bir anneyim Gücüm var ve onlara bunu yapabileceğimi göstereceğim. ' Yıllardır sürdürdüğü bir mantra. Gücünü bu ayın başlarında tekrar gösterdi. Annesi Therese, 17 Ocak sabahının erken saatlerinde 92 yaşında öldü. Therese, Quebec ve Kanada'da hem Celine Dion'un annesi olarak hem de tek başına bir yemek pişirme şovunun sunucusu olarak tanınıyordu.

Gösteri Gerçekten Devam Etti

Therese öldükten sadece saatler sonra Dion vardı Miami'de sahnede o gece. Sahnede kalabalığa seslendi, 'Kabul etmeliyim, bugün biraz titriyorum. Bacaklarım biraz titriyor. ' Derin bir nefes almak için durakladıktan sonra devam etti, 'Annemin bu sabah erken saatlerde vefat ettiğiyle ilgili haberleri duyduğuna oldukça eminim.' Dion, gözyaşlarını geride tutarak ve kalçasını ovuşturarak kalabalığa “iyi olduğunu” söyleyerek kalabalığa annesinin kendisi için ne ifade ettiğini anlattı. Therese'nin ölüm yatağında ailesiyle birlikte olmak için Montreal'e gittiğini açıkladı. En sabırlı insanı bile gözyaşı dökecek içten bir andı.

Celine Dion işte budur. Müziği için çok fazla acı çekebilir, ancak dürüst olalım, bunun çoğu Leonardo DiCaprio ve Titanic'teki 'dünyanın kralı' anından kaynaklanabilir. Tüm bunlara rağmen Dion, sadık kaldı ve kendisini kariyerine ve ailesine adadı.