Celine Dion ve Russell Crowe tamamen yanlış bir tabloid haberine rağmen çıkmıyorlar. Dedikoducu Polis iddiayı münhasıran çürütebilir. Şarkıcının temsilcisi bize bunun doğru olmadığını söylüyor.

Son sayısında bir hikaye TAMAM MI! , daha sonra çevrimiçi olarak yayınladı HollywoodLife , 2016 yılında eşi Rene Angelil'in ölümüyle baş etmeye devam ederken yıldızların birbirlerini rahatlattığını ve eski karısı Danielle Spencer'dan boşandıktan sonra hayatını sürdürdüğünü söylüyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye, 'Birkaç haftadır birbirlerini sessizce görüyorlar ve hala çok yeni olmasına rağmen, birbirlerini bir ömür boyu tanıyorlar gibi görünüyor.'Wie hat Melissa McCarthy wirklich abgenommen?

Dergi, sözde romantizmin 'beklenmedik' görünmesine rağmen, Crowe'un şarkıcıya uzun süredir aşık olduğunu söylüyor. Kaynağın şüpheli kaynağı, 'Yıllardır onun farkındaydı ve kocası öldüğünde gerçekten ona hissetti,' diyor. Sözde ihbarcı, boşanma konusunda ona açılırken aktörün Dion'a karşı 'çok romantik ve duygusal' davrandığını iddia ediyor.

İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, 'Celine yaşadığı acıyı görebiliyor ve yardım etmek istiyor' diye ekliyor. İkisinin de başına gelmesi çok hoş bir şey. Her biri, kendisini tamamen anlayan birini bulmuş gibi hissediyor. ' Derginin hikayesi anonim ve görünüşte var olmayan bir 'kaynak' dan gelen iddialara dayanıyor, ancak Dedikoducu Polis Dion’un sözcüsüyle görüştü ve kayıtta bize oyuncuyla 'çıkmadığını' söyledi.

İşte gerçekte olan şey. Temmuz ayında, Yeni Zelanda komedi ikilisi Madeleine Sami ve Jackie van Beek, Twitter'da Dion'u yeni filmlerini izlemeye davet eden bir video yayınladılar. The Breaker Uppers Avustralya turu sırasında. Crowe daha sonra gönderisini retweetledi , ve ekledi, 'Hey @celinedion, Los Angeles'ta @FourSeasons'ta asansörde tanıştığımız zamanı hatırlıyor musun? Evet. Ben de. Her neyse, lütfen aşağıya bakın. Kanadalıların kibar olduğu gibi Yeni Zelandalılar da samimidir. Bu kızların sana çok sevgisi var. Bir film yaptılar. Gördün mü Saygılarımızla, RC. '

Dergi görünüşte romantizm söylentilerini uydurdu çünkü Crowe, Dion'u bir film izlemeye teşvik etti ve bir zamanlar onunla bir asansörde tanıştığını belirtti. Çıkış, sahte makalesinde, ikisinin yollarının yıllar önce 'romantik komediye layık bir şekilde' kesiştiğini bile söylüyor. Magazin gazetesi, asansörde biriyle karşılaşmanın neden romantik bir komediyi anımsattığını açıklamıyor. Güvenilmez çıkış, ikilinin tüm bu yıllar sonra nasıl bir araya geldiklerinden de bahsetmiyor. TAMAM MI! 'In saçma raporu Crowe'un Twitter'da Dion'a bir not vermesinden başka hiçbir şeye dayanmıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.