Celine Dion Bu haftanın magazin dergilerinden birinde 'yaşının neredeyse yarısı kadar iri yarı bir iri parça ile şok edici bir aşk' yaşadığını bildiriyor. Genç bir erkek arkadaşı olduğu iddiası sadece yanlış değil, aynı zamanda bir yaşından da fazla. Dedikoducu Polis özel olarak bunun 'doğru olmadığı' söylendi.

Göre Küre Dion, eşi Rene Angelil'in ölümünden yaklaşık üç yıl sonra, yedek dansçılarından biri olan Pepe Munoz ile “ilerlemeye hazır”. İlişkilerini 'romantik' olarak adlandıran süpermarket gazetesi, 50 yaşındaki şarkıcının 33 yaşındaki (32 değil veya derginin iddia ettiği gibi 'yaşının neredeyse yarısı') Munoz ile 'aşk şansını' denemek istediğini iddia ediyor. . Sokağın adı açıklanmayan 'kaynak', 'Nihayet kederi bırakıp yaşamaya başlamaya hazır' diyor.Aynı izlenemeyen ve muhtemelen uydurulmuş 'içeriden', '[Dion] bir daha asla böyle hissetmeyi beklemiyordu.' Tuhaf bir şekilde doğal olmayan bir dille, sözde 'kaynak', 'Sahnedeki seksi dansları Celine'de bir tutku patlattı ve aşk için son şansı olarak gördüğü şeyin tadını çıkarmak için zamana sahip olmak istiyor' diye devam ediyor, 'Pepe moral verdi. onun adımı. '

Bu ayrıntıları toplamak için Dion'un oturma odasındaki kanepenin altında saklanıyor gibi görünen sözde 'içeriden', şarkıcı ve Munoz'un sık sık 'akşam yemeğinde sipariş verdiğini, biraz müzik çaldığını ve bossa nova veya salsa ile dans ettiğini' iddia ediyor. 'Tam bir romantik,' anonim ve neredeyse kesin olarak sahte 'kaynak' sonucunu veriyor.

Bu anlatı, 2017 yılının Ağustos ayında tabloid'in kardeş yayını olduğu zaman doğru değildi. Star , önce yazdırdım ve hala yanlış. İlginç bir şekilde, yeni parça ve daha önce çürütülmüş makale benzer ifadeleri paylaşıyor (şimdi 'kaynaktan' geliyor), Munoz'un 'adımına nasıl moral verdiği' ve Dion'un 'aşk şansı' almaya istekli olduğu da dahil olmak üzere yedek dansçı. Ve bu sadece değildi Dedikoducu Polis bu rapor edildi Dion ve Munoz çıkmıyor TMZ bile geçen yıl ikisi romantik bir ilişki içinde değildi .

Son günlerde, Munoz, 'Bu söylentiler bizi gerçekten eğlendirdi' dedi. Dion'la nasıl 'onlar hakkında güldüklerini' not ederek. Yine de Dedikoducu Polis şarkıcının temsilcisiyle tekrar giriş yaptık ve bize özel olarak 'Bu aynı hikaye ve doğru değil' denildi. Dion adına konuşma yetkisi olan sözcü, 'birlikte çok zaman geçirdiklerini ... arkadaş olarak' diyor.

Ayrıca tabloid’in diğer kardeş dergisinden de bahsediliyor. TAMAM MI! , iki ay önce iddia etti Dion, Russell Crowe ile çıkıyordu. . Aslında, şarkıcı ve film yıldızı sadece bir kez bir asansörde bir araya geldi. O yüzde 100 uydurma masal gibi, Dion'u yedek dansına bağlayan son makale de benzer şekilde uydurma ve doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.