Celine Dion yeni bir tabloid haberine rağmen yakın zamanda plastik bir ameliyat geçirmemiş ve bu onu bir 'felaket' gibi göstermiş. Dedikoducu Polis tamamen spekülasyona dayanan bu iddiayı düzeltebilir. Aslında, Temmuz 2017'de ve sadece iki gün öncesindeki fotoğraflarından, şarkıcının yıldan yıla hemen hemen aynı göründüğü açıkça görülüyor.

Rock of Love 3 Gewinner

Yine sansasyonel olması için tasarlanmış başka bir makalede, National Enquirer Dion'un 'bildirildiğine göre ... kötü bir şekilde geri tepen aşırı yüz düzeltmelerine maruz kaldığını' iddia ediyor. Yayın ayrıca onun 'berbat' göründüğünü ve 'sadece bir yıl öncesinden tamamen farklı' göründüğünü iddia ediyor. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde dergi, 'felaket' gibi görünmesine neden olan estetik ameliyat geçirdiğini iddia ettiği 'bildirilen' yerden bahsetmiyor. Aslında, çevrimiçi bir arama, süpermarket tabloidinin kendisinin yanlış söylentiyi başlatan kişi olduğu ortaya çıkıyor.Dion'un 2016'da kocasını ve menajeri Rene Angelil'i nasıl kaybettiğini belirttikten sonra, isimsiz bir 'kaynak' daha sonra karşılıksız bir şekilde 'Görünüşünü tamamen kaybetti' ve 'tanınmaz' dediği belirtiliyor. Aynı tanımlanamayan ve izlenemeyen 'kaynak' da şöyle diyor: 'Söylediği kelime, bıçağın altına girip kendine yeni bir başlangıç ​​yapmak için gitti ... Açıkça çok iyi sonuçlanmadı.' Yine 'kelime' nereden geliyor? Bu iddiaları kim yapıyor?

Dergi, 'bildirildiğine göre' ve 'kelime şudur' gibi belirsiz genel terimler kullanarak anonim kaynaklardan alıntı yapma pratiğini başka bir tabloid numarasıyla takip ederek, hikayenin konusunu hiç tedavi etmemiş bir doktorun kendi fikrini sunmasına dayanarak, derginin seçtiği fotoğraflar. Dion'un giyinip bir imzayı imzaladığı çirkin bir resminin yanı sıra, Dave David adlı plastik cerrah, Botoks yaptırdığına inandığını öne sürüyor, ancak 'Korkunç, bitkin ve çirkin görünüyor' diyor. Ve Grammy kazananının olası kozmetik çalışmalardan 'çirkin' ve 'berbat' göründüğünü düşündüğünü paylaşsa da, Dr. Dave David ekliyor, 'dişleri daha iyi görünüyor', 'artık çenesi kesilmiş' ve genel olarak ' tamamen farklı bir insan gibi. '

Özetlemek gerekirse: Tabloid, Dion'un 'söylendiğine göre' aşırı yüz estetik ameliyatı geçirdiğini ve bunun bir 'felaket' olarak ortaya çıktığını söylüyor. İddiasını desteklemek için, dergi, şarkıcının 5 metre yakınına hiç yaklaşmayan, onun gurur verici resimlerine bakıp 'korkunç' göründüğünü ilan eden bir doktoru var. Ve birkaç cümle sonra, aynı plastik cerrah, onun yapmış olabileceğini düşündüğü kozmetik çalışmayı övüyor. Son olarak, Dr. Dave David, geçen yıldan 'tamamen farklı bir insan gibi göründüğünü' duyurdu.

Şimdi Dion'un iki Getty Görüntüsüne (aşağıda) bakalım. Soldaki fotoğraf, 20 Temmuz 2017'de Fransa'nın Nice kentindeki Allianz Riviera Stadyumu'nda oynadığı zamandan. Sağdaki resim, geçtiğimiz Cuma, Avustralya'nın Sidney kentindeki Qudos Bank Arena'daki konserinden, tam 53 hafta sonra. ilk atış yapıldı. Dion'un 'tamamen farklı' görünmediğini, neredeyse tamamen aynı göründüğünü fark edeceksiniz.

Celine Dion

(Getty Images)

Dion’un temsilcisi yalnızca Dedikoducu Polis makale doğru değil, ancak o, rekordaki tabloid'e, sanatçının yeni bir kozmetik çalışması yapmadığını söyledi ve yine de dergi, bu örnekte gerçeği ikiye katlayan konuşmacının sözlerini reddetti. Bunun yerine, çoğu kez kanıtlanmamış olan yayın, şarkıcının plastik cerrahi geçirdiğini iddia ederek ve 'nasıl geri teptiğini ve tam bir felaketle sonuçlandığını' anlatarak, adsız ve muhtemelen varolmayan 'içeriden' ucuz bir atış yaparak parçasını bitirmeye karar verdi. Ancak, temsilcinin yorumlarını dikkate almasanız bile veya Dion, Botoks ya da performanslarını etkileyebilecek herhangi bir şey yapmayacağını söylüyordu. , sadece yukarıdaki fotoğraflarına bakıldığında, 'geri tepen' ve 'felaket' olan tek şeyin Enquirer Makalesi.

Tabii ki, şarkıcı hakkında haber verirken, satış noktasının mükemmel bir sicili yok. Birkaç yıl önce, Dedikoducu Polis Yukarı ve aşağı yemin ettiğinde aynı dergiyi kırdı Dion gitaristi Kevin Girouard ile çıkıyordu. . Son iddiada olduğu gibi bu tamamen yanlıştı. Son zamanlarda yaptığı tek ameliyat kulaklarındaydı. Martta, Dion Facebook'ta yayınlandı Las Vegas'taki bir konseri iptal etmek zorunda kaldı çünkü orta kulağına işitme ve şarkı söylemesini etkileyen minimal invaziv bir prosedür uygulandı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.