Celine Dion yanlış bir rapora rağmen herhangi bir arıza yaşamıyor. Şarkıcı hakkındaki son yanlış söylenti. Dedikoducu Polis tamamen yanlış buldu.

Bu saçma hikayenin özü, Dion’un 2016 yılında kocası ve yöneticisi Rene Angelil’in ölümüyle baş etmesine dayanır. Hem huysuz hem de on yıllarca geciken bir şakayla, Küre vurdumduymaz bir şekilde müzik simgesinin 'devasa bir çöküşe' doğru gittiğini iddia ediyor.Blake Shelton Diät Gwen Stefani

Gazeteci, 'dostlara' atıfta bulunarak, 'hâlâ kederli dul kadının yardıma ihtiyacı olduğunu yoksa çılgına dönecek' iddiasında bulunuyor. Gazetenin şüpheli kaynaklarına göre, şarkıcı 'rapçi Drake ile cilveli görüşmelerle ve gey yedek dansçı Pepe Munoz ile yoğun gece kulüplerinde mum yakıyor.' Ardından Dion'un 'Rene'nin kendisine gönderdiği metinleri tekrar okumak için kendisini odasına kilitlediğine' dair iddialarla bir adım daha ileri götürür.

Başka bir 'içeriden' 'Korkunç derecede zayıf ve çok az yemek yiyor' diyor. Birçok kişi onun çökerek duracağından korkuyor. Makale daha sonra Dion ve Drake arasındaki kıvılcımın, Dion'un Beatles ve Denzel Washington gibi diğer etkili yıldızlarla yaptığı gibi, Dion'un yüzüne dövme yaptırmamasını talep etmesi nedeniyle ortaya çıktığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis bunun rapçi üzerinde herhangi bir 'aşık' olduğunu nasıl gösterdiğini anlamıyor, ancak magazin dergisinin makalenin tamamında belirttiği tek neden bu.

İçeriden birisine göre, Dion 'şafağa kadar kapatma düğmesi ve partiler yapmaz ve öğlene kadar tekrar başlar. Pepe ve arkadaşlarıyla takılmayı seviyor. ' Parti yapmak, arkadaşlarıyla vakit geçirmek, Drake'i kovalamak ve (makalenin hiç bahsetmediği) çocuklarını büyütmek arasındaki boşlukta bir ara “odasında saklanır, Rene'nin ona gönderdiği mesajların üzerinden geçerek” bahşişi bitirir. Hepsi çok fazla görünüyor.

Çok fazla olan tek şey, Küre Hikayesinin kendisi. Şarkıcı hakkında yalanlar ve yanlış tanımlamalarla dolu. Dion bu tür söylentilere defalarca değindi. Biraz daha zayıf olduğum doğru, ' Dion, ABC ile yaptığı röportajda Nisan içinde. 'Her şey yolunda, hiçbir sorun yok! Yeni bir tutku keşfettim: dans etmek. '

Dion ayrı bir röportajda açıkladı ile İnsanlar o ayın ilerleyen günlerinde haftada dört kez bale çalıştığı dergisi, yeni dans rutinlerinin ne kadar enerji harcadığından dolayı kilo kaybıyla geldiğine dikkat çekti. Dion gururla, 'Hiç bu kadar güzel ve güçlü hissetmemiştim, ve gerçekten de en iyisinin henüz gelmediğini düşünüyorum.'

Fixer oberen Scheidungs-Chip und Joanna

ABC röportajı sırasında kederle uğraşan diğerlerine ne tavsiye edeceği sorulduğunda, Dion tutkuyla şöyle yanıt verdi: 'Yaşamayı bırakıp ilerleyemezsin ve bugün hayatımın ilk günü çünkü istemediğimi biliyorum endişelenmene gerek yok. ' Ayrıca iyileşme süreciyle ilgili düşüncelerinden bahsetti İnsanlar röportaj da. 'Hayattaki tüm küçük şeyler ve büyük şeyler, seni daha güçlü kılmak zorundalar,' dedi, 'Aksi takdirde, hayatın anlamını anlamıyorsun.'

Ek olarak, Dion bu yılın çoğunda hemen hemen aynı görünüyordu. Eğer birisi bu kadar kötü durumda ve bir çöküşün eşiğindeyse, muhtemelen yarım yıldan fazla bir süre o “eşikte” kalmazdı. Ayrıca tabloid, kocasının kaybından üç yıl sonra neden şu anda bu durumla başa çıkamayacağını belirtmeye zahmet etmiyor. Daha önce de bahsettiğimiz gibi, Dion, büyük olasılıkla üç çocuğuna bekar bir anne olmakla, tüm zamanını klüpte veya bir rapçinin peşinden gitmek için harcamakla meşgul.

RadarOnline, kardeş yayın Küre , Eylül 2016'da inanılmaz derecede benzer bir hikaye yayınladı. Dion 'devam etmek için mücadele ediyordu' kilo verdikten sonra. The National Enquirer , başka bir tabloid, Temmuz 2016'da aynı şeyi yaptı, yanlış bir şekilde Dion'un keder içinde 'çöktüğünü' bildirdi ve yine Dion kilitli kapılar ardında ağlıyor . Dedikodu medyası Dion’un hayatına dair hiçbir fikre sahip değildir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.