Şimdiye kadarki en karlı Las Vegas ikametlerinden biri Celine Dion Koşuyor. Karlıydı, iyi karşılandı ve 16 yıl boyunca Las Vegas'ın vazgeçilmezi oldu. Doğal olarak, Las Vegas yıldızı geri isterdi. Bir tabloid, Dion'un Las Vegas'ı şov başına 1 milyon dolara kurtarmak için geri döneceğini bildirdi. Dedikoducu Polis araştırır.

'Las Vegas Celine Olmadan Kayboldu'

The National Enquirer 'Sin City, Celine Dion'a geri dönmesi için yalvarıyor.' Tabloid, “Kalbim Devam Edecek” şarkıcısının, şehir pandemiden harap olduktan sonra Las Vegas'ı kurtarabilecek tek kişi olduğunu belirtiyor. Kaynakların magazin gazetesine verdiği demeçte, Dion'un 'onu geri kazanmak için' en az 1 milyon dolar kazanması gerektiğini söylediği için o ucuz olmayacak.Bir Şehir Konuşamaz

Bu hikaye kağıt kadar incedir. Las Vegas bir insan değil ve pazarlık yapamıyor, öyleyse hangi mekan ondan geri dönmesini istiyor? Şovların ayarlanması zaman alır, peki ne zaman başlayacak? Yine de salgın ve kilitlenme koşullarından etkilenmez mi? Las Vegas, dünyadaki her kasaba ve şehir gibi hala COVID-19'dan etkileniyor, peki Dion bunu nasıl düzeltir?

Ne zaman ve nerede olduğu kadar basit sorulara cevap vermeden Dedikoducu Polis güvenli bir şekilde bunun sahte bir hikaye olmadığını söyleyebiliriz. Makalenin tamamı 'Las Vegas, Celine Dion'un geri dönmesini istiyor' şeklinde özetlenebilir. Tabii neden olmasın? Kendisi ve Caesars Palace için milyonlar kazandı, ancak bu, hakkında bütün bir hikayeyi yazdırmak için yeterli değil.

Celine Dion neyin peşinde?

Tüm şehir Dion'a başka bir ikametgah yapması için yaklaşmış olsa bile, bu en azından bir yıl daha gerçekleşemezdi. O çok meşgul oldu Las Vegas'tan beri. Dion, salgın başladığında Cesaret Dünya Turunun ortasındaydı, ancak tura devam etmek için ayarla Ağustos 2021'de. Bu, bir Las Vegas'ın geri dönüş olasılığını daha da azaltıyor.

The Enquirer arada bir Dion hakkında hikayeler uydurmayı sever Dedikoducu Polis Dion'un Angelina Jolie tarafından küçümsendi biopik yapmam istendiğinde. Dion'un bir kurbanın kurbanı olduğunu acımasızca söyledi. plastik cerrahi felaket Bu hem kaba hem de yanlıştı. İkametinin son günlerinde, Vegas'taki diğer oyuncunun öfkelendiğini iddia etti. Britney Spears oldu daha fazla para kazanmak ondan daha.

Dion hakkındaki bu hikayelerin hiçbiri doğru değildi, tıpkı büyük bir Las Vegas dönüşünün bu uzun hikayesi doğru olmadığı gibi. İstese bile, COVID-19 olası bir şovla ilgili her şeyi ciddi şekilde sınırlar. Süre Dedikoducu Polis Bir Las Vegas dönüşünün bir gün dahil olan tüm taraflar için karlı olacağından hiç şüphesi yoktur, bu günün yakın zamanda geleceğine dair hiçbir kanıt yoktur.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.