Celine Dion yedek dansçıyla çıkmıyor Pepe Munoz , yaygın söylentilerin aksine. Gerçek olmayan spekülasyon, Çarşamba günü yeni bir tabloid haberinden yükseldi, ancak Dedikoducu Polis münhasıran bir temsilciyle hikayenin sahte bir haber olduğunu onaylar.

'Celine’in Kalbi Devam Ediyor', Star , 'Şimdi hepsi ona geri dönüyor! Titanik şarkıcı, kocasını kaybettikten sonra bir yıldan fazla bir süredir yakışıklı yedek dansçısıyla tam gaz ilerliyor. ' Makale, Dion'un 'adımında fazladan bir moral' olduğunu iddia ediyor ve bunun sebebi, geçen yıl Rene Angelil'in ölümünün ardından 'All By Myself' şarkıcısını hayata döndüren 'All By Myself' şarkıcısını sevmesi 'yüzünden.Sözde 'kaynak' denen kişinin, 'Çekingenliklerini bıraktığı için çok eğleniyor. Daha genç bir erkekle olmak onu çok seksi hissettiriyor. Yardım edemezsin ama sahnede ve sahnede aralarındaki kimyayı farkedebilirsin! ' Gazetenin sözde muhbiri, 'Hatta babalarına saygısı nedeniyle onu oğullarıyla arkadaş olarak tanıştırdı.' Bu sözde bahşişçi dedikodu dergisine şunları ekliyor: 'Celine, Rene'den sonra birini bulacağını hiç düşünmemişti, ama belki de Pepe onun ikinci aşk şansıdır.'

Bununla birlikte, yayın sadece bu raporu Dion ve Munoz'un geçen ay Paris'te platonik geziler düzenleyen ve iyi bir ölçü olarak süperstarın şarkı isimlerini kullanarak bazı kelime oyunları üzerine kurduğu görülüyor. Ancak magazin gazetesi paparazzilerin resimlerini görmüş ve Dion'un hitlerini biliyor olsa da, dergi şarkıcının kişisel hayatında gerçekte neler olup bittiğini açıkça bilmiyor. Bu ilişki iddiaları aslında bir haftadan daha uzun bir süre önce çürütüldü, bu da bu hikayeyi yanıltıcı ve geç yalan haberlerden başka bir şey yapmıyor.

Dion ve Munoz, sahneyi paylaşmanın ötesinde, modaya da ortak bir ilgi duyuyorlar, bu yüzden dünyanın en büyük moda mekanlarından birinde birlikte vakit geçiriyorlar. Dahası, Dion da sadece birkaç ay önce kendisini Angelil ile evli olarak gördüğünü ve yeni bir romantik partnerle devam etmek için 'çok erken' olduğunu söyledi. Dahası, Munoz'un üçüncü adam olması. Star kocasını kaybettiğinden beri 18 ayda şarkıcıyla yanlış bir şekilde bağlantı kurdu.

Geçen Kasım, tabloid yanlış bir şekilde Dion, gitaristi Kevin Girouard ile 'yoluna devam ediyordu' . Bunu Ocak ayında yanlış bir hikaye izledi Dion, David Foster'a 'aşıktı' ve onunla çıkmak istedi . Her üç durumda da, yayın sadece bu adamlarla çoğunlukla profesyonel olan bağlantıları olduğu için gerçek olmayan ilişki hikayeleri yarattı. Görünüşe göre çıkış, farkında olmayan erkekler ve kadınlar sadece arkadaş olabilir.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.