Dövmeler popülerlik kazandıkça ve özellikle ünlüler arasında daha yaygın hale geldikçe, övgüden daha fazla alay eden bazı ünlü dövmeleri oldu. Bazı dövmeler zamanın testine dayanmıyordu ya da başını kaşıyacak kadar tuhaftı. Johnny depp , Kendall Jenner , Nicole richie ve birçoğunun pişmanlık duyabilecekleri mürekkebi var, kesin olarak bilmesek de, belki onları seviyorlar.Drake ve Rihanna

Yıllarca söylentiler vardı Drake ve Rihanna romantik bir karmaşa içindeydiler ve 2016’daki It çifti ilk buluşmalarını anıyordu. bir akvaryumda , eşleşen dövmeler alarak.Wie stirbt Bob Marley?

https://www.instagram.com/p/Bp0u7vUAu1L/

Hem Drake hem de Rihanna kamuflaj renginde bir köpekbalığına sahipti, Drake koluna koydu ve Rihanna onun ayak bileğini salladı. Ne yazık ki, romantizm 2017'nin başlarında cızırdadı ve her iki yıldıza da ilişkiyi hatırlamak için unutulmaz ve benzersiz bir mürekkep parçası bıraktı.https://www.instagram.com/p/BvRsTVqhEMG/

Miley Cyrus

Dövmeye olan sevgisini sır olarak saklamayan, eski kocası Miley Cyrus ile takıldıktan sonra, Avustralyalı sevgilisi Liam Hemsworth onuruna özel bir dövme yaptırdı. Pop yıldızının kolunun arkasında tartışmalı Avustralya yayılmış Vegemite dövmeli küçük bir kavanoz vardı. İkili boşandıktan sonra, biraz yersiz görünebilirdi, ama sonra Cyrus başka bir yakışıklı Avustralyalı müzisyen Cody Simpson ile çıkmaya başladı. Ne yazık ki bu ilişki yakın zamanda sonu geldi Cyrus ve Simpson arasında herhangi bir sert duygu görünmese de. Yine de, mürekkebin Cyrus'un nadiren görebileceği bir yere yerleştirilmesine yardımcı olsa da, son zamanlarda iki ayrılığı hatırlatarak dolaşmak garip olmalı.

https://www.instagram.com/p/B375tbVJCa7/Louis Tomlinson

Eski One Direction üyesi Louis Tomlinson ön kolunda tic-tac-toe board dövmesi var, X tarafı kazanıyor. Bazı taraftarlar, dövmenin en sevdiği çocukluk oyununun eğlenceli bir sembolü olduğuna inanıyor, ancak aynı zamanda x faktörü , sonuçta şöhretiyle sonuçlandı.

Rob Stringer, Louis Tomlinson ve Simon Cowell Simon Cowell Yıldız Töreninde

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

Melanie Griffith

Melanie Griffith ve Antonio Banderas 1996'dan 2014'te boşandıklarını ilan edene kadar evlendiler. Ayrı yollarına gitmeye karar vermelerine rağmen, inanılmaz derecede arkadaş canlısı eski sevgililer olarak kaldılar ve hatta birlikte bir filmde oynadılar. Otomat boşanma davası devam ederken. Eski çift aynı zamanda bir kızı paylaşıyor, bu da her ikisini de işleri olabildiğince medeni tutmaya yönlendirdi. Evlilik uzun sürmemiş olabilir, ancak Griffith'in eski kocasına ithaf ettiği dövmesi kesinlikle kaldı. Griffith, Banderas’ın ilk isminin kalple çevrili büyük bir omuz dövmesine sahip.

Melanie Griffith, kol dövmesini açığa çıkaran sarı bir elbiseyle kırmızı halıda yürüyor

(s_bukley / Shutterstock.com)

Bernstein Rachdi Gewichtsverlust 2016

Hayden Panettiere

Görünüşe göre, Hayden Panettiere göğsünden neredeyse kalçasına kadar uzanan güzel ama yanlış yazılmış bir dövmenin sahibiydi. Metnin İtalyanca olarak 'Pişmanlık duymadan yaşa' şeklinde okunması gerekiyordu, ancak bir yazım hatası olması onu daha göze batan bir hale getirdi… İtalyanca okursanız, yani. Görünüşe göre Panettiere'nin bir pişmanlığı vardı ve dövme silindi .

Hayden Panettiere

(s_bukley / Shutterstock.com)

Rihanna (Tekrar)

Rihanna, bu sefer solo dövme için başka bir görünüm yaratır. Pop yıldızının köprücük kemiği boyunca uzanan Fransızca senaryosunda 'asi çiçek' yazması gerekiyordu, ancak maalesef gerçek çeviri 'çiçek isyanı' na daha yakın. Açıkçası, Rihanna hala salladığı için bu hatayı pek umursamıyor.

Bir film galasında Rihanna

(Ga Fullner / Shutterstock.com)

ist Joel Olsteen, der sich scheiden lässt

Angelina Jolie

Aktör Billy Bob Thornton ile olan kısa süreli evliliği sırasında Angelina Jolie, kolundaki bir ejderhanın üzerinde beliren kocasının isminin dövmesini yaptırdı. İki boşandıktan sonra Jolie dövme kaldırıldı ve sonunda değiştirildi altı çocuğunun her birinin doğduğu yerin koordinatları ile.

Billy Bob Thornton ve Angelina Jolie

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

Chris Brown

Chris Brown, yıllar boyunca birkaç şüpheli seçim yaptı, ancak belki de en kötü kararlarından biri, şarkıcının boynuna mürekkeplediği bir dövmeydi. Bu dövme, Brown'un suçlanmasından yıllar sonra eklendi ve sonunda kız arkadaşı Rihanna'yı 'Şemsiye' şarkıcısını siyah bir gözle bırakan bir tartışmada dövdüğünü kabul etti. Öyleyse, tüm bu tarihle birlikte, Brown'ın neden siyah gözlü bir kadını tasvir ediyor gibi görünen bir dövme yaptırmaya karar vermesi aklını şaşırtıyor. Dövmedeki kadının aslında şeker kafatası , bu da mürekkebi biraz daha lezzetli kılıyor, ama yine de. Kötü tadı var gibi görünüyor.

Chris Brown

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

Kendall Jenner

Şaşırtıcı bir şekilde, Kendall Jenner dövmesi vardır, ancak tam olarak kolayca görülebilen bir yerde değildir. Süper model ve Kardashians ile tutmak yıldız mikro dövmesini gösterdi ziyaret Ellen DeGeneres Gösterisi . Jenner dövmeyi yaptırdı, iç dudağında basitçe 'miyav' yazan bir dövme yaptırdı, bu yüzden çoğu insan orada olduğunu bile bilmeyebilirdi.

Ryan Gosling

Ryan Gosling kalp atan bir canavar eli dövmek istiyordu, ama tamamen farklı bir şeye benzeyen bir şeyle yaralandı. 'Dövmelerimden birinin bir canavarın eli kanlı bir kalbi düşürmesi gerekiyordu' La La Land aktör itiraf etti , 'Ama bunu bir kaktüs gibi görünmesi için bir dövme setiyle kendim yaptım.' Oh pekala, en azından bu bir sohbet başlatıcı.

Ryan Gosling

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

Nicole richie

Küçük yaşta dövme yaptırmak eğlenceli ve oyun gibi görünüyor, ancak bazen daha sonra kalıcı mürekkebe pişmanlık duyuyorlar. Hemen hemen başına gelen buydu Nicole richie 16 yaşında bileğinde 'Bakire' yazan bir dövme yaptırdıktan sonra, eski realite yıldızı, o zamanki düşünce sürecinin, bakirenin temsil ettiği astrolojik burç olan Başak olduğunu açıkladı. Ancak bugünlerde Richie, genç halinin neredeyse olduğu kadar zeki olduğunu düşünmüyor. Bu dövmeyi görüyor musun? 'Bakire' yazıyor beyler. Utanç verici ve çaresiz ' Richie haykırdı E! Haberler . Richie, onun için ne kadar utanç verici olsa da, onu değiştirme veya kaldırma planları olmadığını söyledi.

Jolie und Pitt wieder zusammen

https://www.instagram.com/p/BSlzfAZhjKd/

Johnny depp

Amber Heard ile evlendikten sonra Johnny Depp, eklemlerinde yeni karısına takma adı olan 'Slim' yazan bir dövme yaptırdı. İkisi uzun sürmedi ve boşandıktan kısa süre sonra Heard, Depp'i kendisini taciz etmekle suçladı, bu iddia Depp'in de yinelediği bir iddia. İlişkileri tatlıdan ekşiye döndüğünde, Depp dövmeyi değiştirdi bu yüzden onun yerine 'Pislik' yazıyordu. Aralarındaki ilişki Depp ve eski karısı her gün biraz daha kötüye gidiyor gibi görünüyor.

Johnny Depp

(DFree / Shutterstock.com)