2020, Avustralya'daki orman yangınları ile Amerika Birleşik Devletleri'ndeki kitlesel protestolar arasında zor bir yıl oldu ve bu küresel koronavirüs pandemisi dünyanın çoğu yerinde hala devam ediyor. Yol boyunca hayatını kaybeden ünlüler, bir yılın kederini birleştiriyor. Yılın yarısının bittiğine inanmak neredeyse zor.

Rocky Johnson

Dwayne 'The Rock' Johnson'ın babası ve Kanada profesyonel güreş dünyasının öncüsü Rocky Johnson, bu yılın 15 Ocak'ında vefat etti. Babasının izinden giden ve fırlatan oğlu kendi başarılı güreş ve oyunculuk kariyeri , babasını güzelce ve cömertçe övdü videoyu paylaştı Babasını onurlandıran konuşmasını Instagram sayfasında paylaştı. Rock, duygusal videonun başlığında kısmen şöyle yazdı: 'Parlayan izler sürüyorsun ve daha da zorlaşıyorsun, insanların sert davranışlarını beyaz olmayan bir adama karşı değiştirdin. Benim, ailemin ve gelecek nesillerin önünü açıyorum. ' İnanılmaz derecede gururlu bir oğuldan güçlü sözler.https://www.instagram.com/p/B7bC7pGFiPc/

Gigi Bryant, babası Kobe Bryant ile bir WNBA maçında saha kenarında oturuyor

(Getty Images)

Kobe Bryant, Gianna Bryant

Bir haftadan biraz daha uzun bir süre sonra, Kobe Bryant ve 13 yaşındaki kızı Gianna (Gigi) Bryant'ın 26 Ocak'ta bir helikopter kazasında öldüğü haberi geldi. Uçaktaki pilot dahil yedi kişi de hayatını kaybetti. Kazanın kesin nedeni bilinmemekle birlikte, genellikle pilotun bölgedeki sis nedeniyle görüş sorunları yaşadığı ve çok alçaktan uçtuğu varsayılır. Ulus, anlaşılır bir şekilde çok sayıda can kaybından dolayı şok oldu ve üzüldü, özellikle de yolculardan birkaçı Gigi’nin basketbol takım arkadaşları veya o takım arkadaşlarının ebeveynleri olduğu için. Çoğu medya kuruluşu o gün hayatını kaybedenlerin anısına saygılı olmak için yolundan çekilirken, bazı gazeteciler ellerinden gelenin en iyisini yaptılar. kederli bir aileyi sömürmek hızlı para kazanmak için.

Kirk Douglas, filmi Spartacus

(Getty Images)

Kirk Douglas

Kirk Douglas, aktör Michael Douglas'ın babası ve efsanevi bir aktör, 5 Şubat'ta 103 yaşında hayata gözlerini yumdu. Kirk, şov dünyasında oyuncu, yönetmen, yazar, yapımcı ve hayırsever olarak onlarca yıllık kariyeri boyunca çok yetenekli olduğunu kanıtladı. Çocuklarının hiçbirinin onun izinden gitmesini ve oyunculuk kariyerine devam etmesini istemese de, yardım edemedi ama kariyeriyle gurur duyuyordu. oğlu Michael kendisi için dövülmüş. Michael'ın oyuncu olmasını istemedim, bir keresinde söyledi İnsanlar . “Onun da birçok baba gibi avukat ya da doktor olmasını istedim. Ama o iyi bir oyuncu, en sevdiğim aktör. ' Bu gerçekten de yıldızdan gelen büyük bir övgüdür. Spartaküs .

Caroline Flack omuzdan desenli bir elbise giyiyor

(Getty Images)

Caroline Flack

Şubat ayında, İngiliz televizyon ve radyo sunucusu Caroline Flack, 15 Şubat'ta intihar etti. son derece popüler gerçeklik şovu Aşk Adası Flack, erkek arkadaşı Lewis Burton'a saldırmakla suçlandıktan sonra Aralık 2019'a kadar. 31 yaşındayken 17 yaşındaki Harry Styles ile çıktıktan sonra zaten popüler bir tabloid hedefi olan bu saldırı suçlaması, vicdansız yayınların beslenmesi için daha basit bir yemdi. Bir kişinin intiharı için herhangi bir sebep tayin etmek imkansız ve akıllıca olmasa da, birçok Flack hayranı medyanın sert yazılarını Flack'in ölümünden sorumlu tuttu. Olumsuz ilgi, Flack için olumlu bir deneyim olamazdı, ancak trajik kararının tek nedeni muhtemelen bu değildi.

Kırmızı halıda mavi bir takım elbise giyen rapçi Pop Smoke

(Getty Images)

Pop Duman

Pop Smoke, sektördeki birçok kişinin bir sonraki büyük rol olarak izlediği bir rapçiydi. Ne yazık ki, asıl adı Bashar Barakah Jackson olan 20 yaşındaki rapçi 19 Şubat'ta öldürüldü. İlk albümü 'Shoot For the Moon, Aim For The Stars'ı yayınlayamadan hayatı ondan alındı. , ”Sonunda ölümünden sonra serbest bırakıldı. Pop Smoke, o gece bir grup genç erkeğin konağı soymak için girdiği bir Hollywood Hills kiralık evinde kalıyordu. Pop Smoke daha sonra polis memurları tarafından bulundu ve öldüğü Cedars-Sinai Tıp Merkezine nakledildi. Rapçinin ölümünden bu yana, ölümüyle bağlantılı olarak birkaç şüpheli tutuklandı, bunlardan ikisi muhtemelen suçların bir sonucu olarak ölüm cezasıyla karşı karşıya kaldı.

Kenny Rogers, kim

(Getty Images)

Kenny Rogers

Bir başka müzikal efsane, 2020'de büyük Kenny Rogers formunda kayboldu. Şarkıcı, söz yazarı, aktör, girişimci ve plak yapımcısı, fotoğrafçı ve hayırseverden bahsetmeye gerek yok, 20 Mart'ta öldüğünde oldukça boşluk bıraktı. Ne mutlu ki, sadece önemli müzik yeteneklerinin değil, aynı zamanda bıraktığı olumlu etkinin de kanıtını bıraktı. hayırsever çalışmalarının bir sonucu olarak geride kaldı. Bu özellikle Kenny Rogers Çocuk Merkezi , bu isim sadece organizasyon için para toplamakla kalmayıp aynı zamanda diğer oyuncuları da aynı şeyi yapmaya teşvik eden adam.

Roy Horn, Almanya

(Getty Images)

Shawn Mendes und fünfte Harmonie

Roy Boynuz

Siegfried ve Roy olan ikonik Vegas ikilisinin yarısı Roy Horn, COVID-19 ile savaşını kaybetti Horn'un büyük kedi Vegas gösterisi, hem kendisini hem de uzun süredir iş ortağı olan Siegfried Fischbacher'ı pop kültür ikonlarına fırlattı, ancak ünlü büyük kedi şovu 2003'te Horn için neredeyse ölümcül oldu. Horn'un doğum günündeki bir gösteri sırasında, hareket bir şekilde ters gitti ve Horn'un Montecore adlı 7 yaşındaki bir kaplan tarafından sahneden çekilmesine yol açtı. Saldırı neredeyse Horn'u öldürecekti, ancak daha sonra kaplanın suçlanmaması konusunda ısrar etti ve bunun yerine sahnede felç geçirdikten sonra hayatını kurtardı.

John Prine, Grammy

(Getty Images)

John Prine

Ünlü şarkıcı, söz yazarı ve besteci John Prine, bu yıl COVID-19'a kapılan bir başka kişiydi. Protesto mesajları ve sosyal yorumlar içeren mizahi şarkılarıyla tanınan Prine, bu yılın 7 Nisan'ında 73 yaşında hayata gözlerini yumdu. Prine, eşi Jody Whelan ve çiftin üç çocuğunu geride bırakır.

Nick Cordero kırmızı halıda siyah takım elbise ceketi ve beyaz gömlek giymiş

(Getty Images)

Nick kuzu

Nick Cordero, 5 Temmuz'da COVID-19 ile uzun, mücadele dolu savaşını kaybetti. Cordero'ya başlangıçta 20 Mart'ta şiddetli bir zatürre vakası teşhisi kondu, ancak daha sonra Broadway yıldızının bunun yerine koronavirüse yakalandığı keşfedildi. Cordero'nun yeni virüsle savaşı sırasında, hastalığın komplikasyonları nedeniyle sağ bacağı kesildi. Dul eşi Amanda Kloots, sosyal medyadaki tıbbi savaşının çoğunu belgeledi ve o zamandan beri sosyal medyayı kederini işlemenin bir yolu olarak kullandı ve Cordero'nun ölümcül hastalıkla verdiği cesur savaşla Amerika'yı büyüledi.

Kırmızı halıda yılan derisi desenli elbise giyen Naya Rivera

(Getty Images)

Naya rivera

Naya Rivera, 4 yaşındaki oğlu Josey ile Piru Gölü'nde kayıkla gezmeye gittikten sonra 8 Temmuz'da kaybolduğu bildirildi. Çocuk hayatta kalırken, büyük ölçüde annesinin son kahramanlık anları sayesinde, insan yapımı gölün akıntıları ölümcül oldu. Rivera’nın ailesinin aramaya yardım etmek için geldiği altı uzun günün ardından, Rivera’nın cesedinin bulunduğuna inanılıyor. Elbette, vücudun yine de pozitif olarak tanımlanması gerekecek ve bir otopsi yapılması gerekecek. Bazıları Rivera'nın intihar etmiş olabileceğini düşünse de, yetkililer şunu belirtti: aktrisin ölümü tamamen tesadüfi oldu , belirgin bir faul oyunu olmadan.

Kelly Preston, Cannes Film Festivali

(Getty Images)

Kelly Preston

Kelly Preston, eşi aktör John Travolta ve yıldızı İkizler , iki yıl süren göğüs kanseri savaşının ardından 12 Temmuz'da öldü. Travolta, karısının ölümünü dünyaya duyurmak gibi zor bir görev üstlendi ve Instagram'da şöyle yazdı: “Çok ağır bir yürekle, güzel karım Kelly'nin göğüs kanseriyle iki yıllık savaşını kaybettiğini size bildiriyorum. Pek çoğunun sevgisi ve desteğiyle cesur bir mücadele verdi. ' Oyuncu, Preston'ın tedavi gördüğü hastanedeki sağlık personeline teşekkür etmeye devam etti. Preston, bir oğlu Benjamin ve bir kızı Ella Bleu'yu geride bırakır.

Benjamin Keogh

Lisa Marie Presley ve şarkıcı-söz yazarı Danny Keogh'un oğlu Benjamin Keogh 12 Temmuz'da intihar etti. Aynı zamanda efsanevi Elvis Presley'in torunu olan Benjamin, ailenin tek oğluydu ve kız kardeşi Riley'yi geride bıraktı. yanı sıra 11 yaşındaki ikiz kız kardeşler. Ablası Riley oyunculuk yaparak kendine bir kariyer yapmış olsa da, Benjamin halkın gözünden uzak durmayı tercih etti. 27 yaşındaydı.

https://www.instagram.com/p/BkRLh6Chpyc/

Grant Imahara

Çok popüler gösterinin ev sahiplerinden biri olan Grant Imahara Efsane Avcıları , 13 Temmuz'da aniden öldü. Kısa bir süre sonra, elektrik mühendisi, robotikçi ve televizyon sunucusunun 49 yaşında ani bir beyin anevrizması geçirdiği ortaya çıktı. Efsane Avcıları Oyuncular, eski yardımcı sunucusuyla düşmüş arkadaşlarına dokunaklı haraçlar kaleme aldı Adam Savage Twitter'da yazıyor , 'Kaybettim. Hiçbir kelime. Son 22 yıldır Grant Imahara ile iki büyük ailenin bir parçasıyım. Grant gerçekten mükemmel bir mühendis, sanatçı ve oyuncuydu, ama aynı zamanda çok cömert, uyumlu ve nazik bir KİŞİ idi. Grant ile çalışmak çok eğlenceliydi. Arkadaşımı özleyeceğim. ' Bir yıl boyunca çok fazla kederli görülen gerçekten üzücü bir kayıp.

https://www.instagram.com/p/B_yDFOHANnC/

Ünlülerin ölümü hakkında haber yapmak söz konusu olduğunda magazin dergileri kesinlikle kötü bir üne sahiptir, özellikle de bu utanç verici kuruluşlar gerçekleşmeden önce ölüm hakkında haber yapmakta ısrar ettiğinde. The Küre , kalitesiz habercilikleriyle tanınan bir çıkış, aktör Johnny Depp'in arkadaşlarından korktuğunu iddia etti. Noel'den önce ölmüş olacaktı . Açıkçası, Depp Noel'den kurtuldu , bu değil Dedikoducu Polis Sahte hikayenin bir an için endişeleneceğine inandı.