Catherine Zeta-Jones kızgın değil Michael Douglas sözde yeniden birleşmek Temel içgüdü ortak yıldız Sharon Stone uydurma bir rapora rağmen yaklaşan bir projede. Dedikoducu Polis bu iddiayı münhasıran çürütebilir. Bize gerçeğin olmadığı söylendi.

Göre National Enquirer Douglas, Stone'la tekrar takım olmaya heveslidir, ancak oyuncunun karısı bu fikre karşı kıskanç bir öfke içindedir. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: “Aralarında bir proje yerinden çıkarsa, Catherine onları şahin gibi izliyor olacak. Ancak bunun asla olmamasını sağlamak için elinden gelen her şeyi yapacağından emin olabilirsiniz. 'Prizin şüpheli içeriden biri devam ediyor: 'En son istediği şey, Sharon kadar güzel bir kadının rekabetidir.' Bu arada Douglas, Stone’un yeni HBO dizisi “Mosaic” i art arda izliyordu ve aktrisi ekranda görmek, ona yardımcı yıldız olarak yeniden bağlanma konusunda ona tekrar ulaşması için ilham verdi. Sözde kaynak ayrıca, Zeta-Jones'un 'eski kimyaları hakkında her şeyi bildiğini ve Michael'ın hala orada olup olmadığını görme şansına sahip olmasını istemediğini' iddia ediyor.

Dedikoducu Polis Ancak, bir Zeta-Jones temsilcisi, magazin raporunun sadece 'saçma' olduğu konusunda güvence verdi. Douglas'ın bir film için yeniden bir araya gelme konusunda Stone'a ulaşmadığı söylendi, bu nedenle bu makalenin tamamı yanlış bir önermeye dayanıyor. Ek olarak, Zeta-Jones'un kocasının eski rol arkadaşını kıskandığı iddiası temelsizdir. Stone, Douglas'a haraç ödemeye bile yardım etti 2009'da AFI Yaşam Başarı Ödülü'nü aldığında ve Zeta-Jones arkadaşlıklarından hiç rahatsız olmadı.

Ayrıca şunu da belirtmekte fayda var ki, ilk kez seslenmek zorunda kalmadık Enquirer Zeta-Jones'un kıskançlık sorunları olduğunu yanlış iddia ettiği için. Daha önce, aktrisin Douglas'ın 'çok yaklaştığını' düşündüğünü yanlış bir şekilde bildirdiği için gazeteyi basmıştık Karınca adam başrol oyuncusu Evangeline Lilly. Güvenilmez çıkış, yıllar boyunca birçok kez ünlü eşlerin boşandığını iddia etti.

Magazin dergileri, var olmayan ünlü aşk üçgenleri yaratmayı seviyorlar, görünüşe göre Stone'un keyfi olarak Douglas ve Zeta-Jones’un evliliğine bağlanmasının nedeni de bu. Ancak, yayının olaylarla ilgili anlatımında hiçbir gerçek yoktur. Bu hikaye değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Wer ist Shaquille o'neal Dating