Vardır Catherine Zeta-Jones terk edilmiş Michael Douglas babasının ölümünden sadece üç hafta sonra, Kirk ? Magazinlerden birinin iddia ettiği şey bu. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir.

Douglas’ın efsanevi babası bu ayın başlarında 103 yaşında öldü. Star , Zeta-Jones kocasına cenazenin hemen ardından evliliklerini bitirdiğini söyledi. Kimliği belirsiz bir içeriden, 'Catherine uzun zamandır, hatta yıllarca, perişan durumda. 'Kirk gitti ve çocuklar büyüdü, bu yüzden artık rol yapmanın bir anlamı yok.'İddia edilen kaynak ekliyor: 'Kirk'ü hayal kırıklığına uğratmak istemediği için bu kadar uzun süre kaldı, ailesi ve geleneği çok büyüktü. Ama şimdi kayınpederi gittiğine göre, mutsuz bir durumda kalmama kararlılığı da öyle. ' Bilinmeyen bilgi sahibi ayrıca, Zeta-Jones'un sağlığı azalırken Kirk'e bakan kişi olduğunu, Douglas ise bunun yerine kariyerine odaklandığını iddia ediyor. Şüpheli içeriden biri, 'Sadece kendine odaklanmak ve Michael'dan ve onun bencil saçmalıklarından uzaklaşmak istiyor' diye ekliyor.

Oradan, görünüşte sahte olan kaynak, Zeta-Jones'un zaten başka erkeklerle çıkmaya hevesli olduğunu söylüyor. Anonim içeriden biri, 'Ciddi bir şey aramıyor' diyor. 'Eğlenmek, yeni kıyafetler satın almak ve tekrar çekici hissetmek istiyor.' Douglas'a gelince, 'kaynak' durum karşısında 'kör olduğunu' savunuyor ve çaresizce karısını geri kazanmaya çalışıyor.

Dedikoducu Polis Ancak koştu Star 'Zeta-Jones' sözcüsü tarafından yazılan ve bize 'gerçeklerden daha fazla olamaz' diyen hikayesi. Aktrisin kendisi adına konuşma hakkına sahip olan temsilcisi, eşlerin '18 Haziran'da The Genesis Ödül Töreni'ne ev sahipliği yapmak üzere bu yaz İsrail'e döneceklerini ve bunu dört gözle beklediklerini' belirtiyor. Aslında, Genesis Prize Foundation kısa süre önce açıkladı Douglas ve Zeta-Jones törene ortak ev sahipliği yapacak İsrailli politikacı Natan Sharansky'yi onurlandırmak için. Douglas'ın temsilcisini de kontrol ettik, tabloid raporunun 'tamamen yanlış' olduğunu söylüyor.

Gerçeğin tek parçası Star Zeta-Jones, merhum kayınpederine çok değer veriyordu. Dergi, bu evlilik içi çekişme öyküsünü yaratmak için Kirk'le olan yakın ilişkisini kullanıyor. Zeta-Jones'un, Douglas'ın babasını hayal kırıklığına uğratmak istemediği için boşanmayı beklediği fikri temelsizdir.

Bob Marley starb an was

Daha geçen hafta Zeta-Jones, kendisi ve Douglas'ın Instagram fotoğrafını paylaştı Hindistan'ı ziyaret etmek. 'Bu adamı sevin ... Hayat senin yüzünden daha iyi.' Başlığını ekledi. Bu ayın başlarında Sevgililer Günü'nde, Zeta-Jones, Douglas'la öpüşürken çekilmiş bir fotoğrafını yayınladı ve 'Sonsuz sevgilim' diye ekledi. Bunlar, aktrisin Instagram sayfasından 19 yıllık kocasına hâlâ çok aşık olduğunu kanıtlayan son iki örnek.

Geçen hafta, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star hakkında eşit derecede yanlış bir hikaye yayınlamak için Zeta-Jones ve Douglas evliliklerini kurtarmaya çalışıyor babasının ölümünün ardından. Bu son makale bir tür takip niteliğindedir, ancak aynı zamanda çelişkilidir. Geçen haftanın raporu, eşlerin her ikisi de Kirk'e bakmakla tüketildi, bu yüzden İtalya'ya “ikinci balayına” gitmeyi de içeren yola geri dönmeye çalışıyorlardı. Bu makale Kirk’ün cenazesinden neredeyse iki hafta sonra yayınlandı, ancak bu yeni rapora göre o zamana kadar kocasını terk etmişti. Bunların hiçbirinin eklenmemesinin nedeni hiçbirinin doğru olmamasıdır.

Kaynaklar

  • Cece Yorke, Catherine Zeta-Jones'un Sözcüsü. 27 Şubat 2020.

  • Allen Burry, Michael Douglas'ın Sözcüsü. 27 Şubat 2020.

  • Federman, Josef. 'Michael Douglas, Catherine Zeta-Jones, merhum Kirk Douglas'ı onurlandırmak için İsrail'deki törene ev sahipliği yapacak.' USA Today, 26 Şubat 2020.

  • Catherine Zeta-Jones Instagram'da: “Love this man, a pic of us in India…” 20 Şubat 2020.

  • Instagram'da Catherine Zeta-Jones: “My forever Valentine…” 14 Şubat 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Michael Douglas, Catherine Zeta-Jones, Babası Kirk'ün Ölümünden Sonra Evliliği Kurtarmaya mı Çalışıyor?' Gossip Cop, 19 Şubat 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.