Geçen yıl bir tabloid şunu iddia etti: Catherine Zeta-Jones terk etti Michael Douglas babasının ölümünden haftalar sonra. Dedikoducu Polis hikayeye bir göz atmaktır. İşte ortaya çıkardıklarımız.Catherine'den Michael'a: Bitti!

Geçen şubat, Star Catherine Zeta-Jones'un Michael Douglas'a evliliklerinin bittiğini söyledi. Çıkış, aktrisin bunu, Douglas'ın haftalar önce vefat eden babası Kirk'ün cenazesinden hemen sonra yaptığını iddia etti. İçeriden biri dergiye şunları söyledi: “Catherine uzun zamandır perişan haldeydi - yıllarca bile - ama çocukları ve Kirk'ün iyiliği için bunu bir arada tuttu. Kirk gitti ve çocuklar büyüdü, bu yüzden artık rol yapmanın bir anlamı yok. 'Catherine Zeta Jones Devam Etmeye Hazır mıydı?

Dedikoducu Polis hikayenin kulağa ne kadar acımasız ve şüpheli geldiğine dikkat çekmek isterim. Aktrisin babasını kaybettikten sonra kocasını terk edeceğinden şüpheliydik. Yine de, tabloid kabataslak kaynağı, Zeta-Jones'un “Kirk'ü hayal kırıklığına uğratmak istemediği için bu kadar uzun süre kaldığını, aile ve gelenek konusunda çok büyük olduğunu ortaya koydu. Ama şimdi kayınpederi gittiğine göre, mutsuz bir durumda kalmama kararlılığı da öyle. ' Oradan, bahşişçi, Tuzak aktris, kocası kariyerine odaklanırken sağlığı azaldığı için Kirk'e baktı.

Michael Douglas, Kirk'e Bakmak İçin Çok 'Kendinden Emilmiş' miydi?

Ayrıca, merhum emektar oyuncunun üç oğlu daha olduğunu da söylemek isteriz. En büyük çocuk genellikle bir ebeveyne bakan çocuk olsa da, her şeyin Zeta-Jones'a verildiğine veya diğer çocuklarının bir şekilde yardımcı olmadığına inanmaktan şüphe duyuyorduk. Ancak, muhbire göre, oyuncu 'Michael'dan ve kendi içine kapanık saçmalıklarından uzaklaşmak' istedi ve aynı zamanda yeniden çıkmaya başlamak için de hevesliydi.İçeriden biri, 'Ciddi bir şey aramıyordu,' diye ekledi ve ekledi, 'Eğlenmek, yeni kıyafetler almak ve tekrar çekici hissetmek istiyordu.' Kaynak ayrıca, Douglas'ın karısının kararları nedeniyle 'kör olduğunu' ve çaresizce onu geri kazanmaya çalıştığını ifşa etti.

Catherine Zeta-Jones, Michael Douglas'tan Asla Çıkmadı

Dürüst olmak gerekirse, Dedikoducu Polis bu raporun ne kadar saçma ve iğrenç olduğuna bile inanamadım. Hatta herhangi birinin ebeveyninin ölümünden sonra eşini terk edeceğini söylemek bile tatsız. Hikaye çıktıktan sonra geçen yıl, Catherine Zeta-Jones, Michael Douglas'ı hiç terk etmedi. O zamanlar, saçma makaleyi reddeden ve anlatının 'gerçeklerden daha fazla olamaz' diyen Catherine Zeta-Jones'un bir sözcüsü tarafından hikayeyi yayınladık. Uzun zamandır eşler sadece 20. evlilik yıl dönümlerini kutladılar ve aktris, Michael Douglas'a Instagram'da tatlı bir öpücük verdiği son bir fotoğrafını bile paylaştı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones) tarafından paylaşılan bir gönderiGelince Star , Dedikoducu Polis çift ​​hakkında magazin dergisinden birçok benzer sahte raporu düzeltti. Dergi 2020'de ayrıca Zeta-Jones ve Douglas'ın evliliklerini kurtarmaya çalışıyorlardı Kirk Douglas'ın vefatından sonra. 2019'da yayın, eşlerin cinsel saldırı iddiaları arasında boşanma Douglas'a karşı. Dedikoducu Polis bu sahte hikayeleri bozdu. Açıkçası, çiftin ilişkisine dair hiçbir kavrayışa sahip değil.