Hiç kimsenin gerçekten iyi bir 2020 geçirmediğini söylemek güvenlidir. Bir tabloid, Michael Douglas ve Catherine Zeta-Jones 'Evlilik şimdi ikisi korkunç bir yıl geçirdikten sonra daha iyi gidiyor. Ama hiç problemleri oldu mu? Dedikoducu Polis hikayeyi araştırır.

Catherine ve Michael’ın Yeni Başlangıcı

Göre TAMAM MI! Catherine Zeta-Jones ve Michael Douglas evliliklerine “yeni bir başlangıç” yapacaklarını dört gözle bekliyorlar. Tabloid, Fox dizisinde rol aldığından beri Savurgan Oğul , Zeta-Jones 'morali iyi'. Yayın, eşlerin arkadaşlarının aktrisin ruh halinin Douglas'la evliliği üzerinde olumlu bir etki yaratacağını umduğunu iddia ediyor. Çift 20 yıl önce evlendi ve 25 yaş farkı nedeniyle çok fazla tanıtım aldı. Ancak bir kaynak, oyuncunun kocası hit şovunu çekerken evinde sefil bir şekilde karantinaya alındıktan sonra 'bulut dokuz' da olduğunu ortaya koyuyor. Kominsky Yöntemi .“Catherine kendini depresyonda hissettiğinde, ilişkiye zarar verir. Ancak kaynak, bu rolün üstesinden gelmek oyunun kurallarını değiştirdi ”diyor. İçeriden ekliyor, 'Harika bir ruh hali içinde, egzersiz yapıyor ve tekrar sağlıklı besleniyor. Bu ona kolundan bir şans verdi ve görünüşe göre Michael ile evliliğine de bir destek sağladı. '

Ellen Degeneres und Portia de Rossi Nachrichten

Eşlerin Tam Olarak Ne Zaman Sorunları Oldu? Cevaplarımız Var

İçeriden biri, Zeta-Jones'u son iki yıldır çalışmamaya mahkum ettiğini, ki bu anlaşılabilir ve doğru olabilir, ancak uzun süredir Hollywood çiftinin geçen yıl sorunları olmadığını belirtiyor. Aslında, Dedikoducu Polis birkaç rapor bozdu olduğu öncülünü sürdürdü ve bu hesapların hiçbiri doğru değildi. Görünüşe göre tabloid, eşlerin artık 'iyi bir yerde' olduğunu iddia ederek kendini düzeltmeye çalışıyor. Yine de hiçbir zaman kötü bir yerde olmadı.

Michael Douglas’ın Catherin Zeta-Jones'a Uzun Süreli Aşkı

Çift geçen yıl 20. evlilik yıl dönümlerini ve Douglas'ı kutladı. karısıyla tanıştığı geceye yansıyan .

Muhtemelen büyük bir hata yaptım ama ona baktım ve 'Çocuklarının babası olacağım' dedim. Bana baktı ve 'Senin hakkında çok şey duydum' dedi. Sanırım hepsi doğru. İyi geceler. 'Ve o gitti. Sonra ertesi sabah erken saatlerde [festivalden] ayrıldı. Tamamen mahvettiğimi sanıyordum, ama [daha sonra] temas kurduğumuzu söylemekten mutluyum ve gerisi tarih.

Catherine ve Michael’ın Evliliğinin Ardındaki Gerçek

Douglas ve Zeta-Jones 2013'te kısaca ayrıldılar, ancak hızla uzlaştılar. Bazılarının inanması zor olabilir ama Hollywood'da bazı başarılı evlilikler var. Bununla birlikte, magazin dergileri bu düşünceyle asla yolunda gitmeyebilir. 2018 yılında TAMAM MI! Catherine Zeta-Jones ve Michael Douglas'ı öne sürdü kızlarının özlemleri için savaştı model olmak için. Son günlerde, Temasta çifti iddia etti boşanıyorlardı çünkü oyuncu yıllardır perişan haldeydi.

Wie viel wiegt Hillary?

Bu sahte raporların hiçbiri doğru değildi. Dedikoducu Polis o zaman açıklığa kavuşturuldu.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Olivia Wilde ve Harry Styles Yolda Bebek Var mı?

Chelsea Handler, Biden’ın Zaferi İçin Düştü

Rapor: Drew Carey Hollywood'dan Ayrılırken 'Fiyat Doğru' yu Bıraktı

Ashton Kutcher ve Mila Kunis'in '315 Milyon Dolarlık' Boşanma Davası Hakkındaki Gerçekler

jessie aus rock of love

Wendy Williams, 'Yapımcılara Sağlık Krizinden Sonra Onu Değiştirmek İçin 'Çabalıyor' mu?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.