Gerçek sebep perde arkasında 'kedi kavgaları' mı? Kardashians ile tutmak bitiyor? Bir tabloid'e göre, realite yıldızı ailesi 'birbirine dayanamıyor', bu yüzden Kardashian / Jenner ailesi nihayetinde popüler şovlarının fişini çekmeye karar verdi. Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve hikayede birkaç tutarsızlık buldu.

Jake von der staatlichen Farm, die von zu Hause aus arbeitet

Kardaşyalılar Birbirlerine 'Dayanamazlar'

'Kardashian Catfights Killed Show' son zamanlarda manşeti haykırdı. National Enquirer sorun. Sözde içeriden alıntı yapan tabloid, ünlü ailenin ve onların realite şovunun içeriden ayrı düştüğünü iddia etti. İçeriden şüpheli olanlardan birine göre,Çok fazla sürtüşme oldu ve patlayarak bir kişilikler savaşına dönüştü.

Siyahlı Kendall Jenner, ESPY

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

Bu ifadenin kışkırtıcı doğasına rağmen, ne kaynak ne de çıkış iddiayı desteklemiyor. Bunun yerine, kaynak 'kendi kendini milyarder ilan eden' Kylie Jenner ve süper model Kendall Jenner'ın gösteriden 'sıkıldığını' ve 'artık televizyonda olmak istemediğini' iddia etti.

Ablaların İlişkileri Düşüyor mu?

Ve Kim Kardashian 'anne reisine sadık' Kris Jenner olsa da, içeriden gelenler 'annenin kontrolü altında kendini kurtarmaya hazır' dedi. Kim, hem annesinden hem de kariyerini başlatan realite şovundan kopmaya hazırdı çünkü gösterinin Kanye West ile 'evliliğini mahvettiğine' inanıyordu.

Khloe, Kourtney ve Kim Kardashian hepsi siyahlar, kırmızı halıda poz veriyor

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

Ryan von der Black Ink Crew

Benzer şekilde, Kourtney Kardashian, realite şovunun üç çocuğunun babası Scott Disick ile olan ilişkisini herhangi bir iyilik yapmadığını hissetti. Khloe Kardashian ayrıca kızının babası Tristan Thompson ile 'geri adım atmak' ve 'ilişkisini yeniden kurmaya odaklanmak' istedi. Kaynak hiçbir şekilde bir sonraki açıklamalarını desteklemek için ikna edici bir argümanda bulunmamış olsa da, yine de şu sonuca varmışlardır:

Brad Pitt Lake des Ozarks House

Açıkçası, hepsi birbirlerinden hastalandı!

Bu makalenin hangi bölümü aile içindeki herhangi bir gerilime işaret ediyor? Yeni bir bölümü KUWTK orada olduğunu ortaya çıkardı Kylie ve Kendall arasındaki fiziksel tartışma aile, baharda daha önce Florida'daki Palm Springs'i ziyaret ettiğinde meydana geldi. Eğer bu kaynaklar aile içindeki kavgayı bilecek kadar yakınsa, neden kız kardeşler arasındaki bu çirkin kavgayı örnek olarak göstermiyorsunuz? Bunun yerine, tabloid kız kardeşlerin çeşitli romantik ilişkilerine ve Kylie ve Kendall'ın realite şovundan sözde 'can sıkıntısına' odaklandı. Aile kavgalarıyla ilgili bir makalede bile, herhangi bir aile kavgasına dair sıfır kanıt var! Bu bir hata gibi görünüyor.

Enquirer Kardashian ailesi hakkında yanlış ve yanıltıcı hikayeler basmak gibi kötü bir alışkanlığı var. Dedikoducu Polis geçenlerde dedikodulara, Kanye West, Kardashianları gizli kasetlerle tehdit ediyordu . İddialar kesinlikle gülünçtü ve hiçbir değeri yoktu. Gazete gazetesi de yanlış bir şekilde iddia etti, bir kaç sefer , bu Kim Kardashian ve West boşanıyor . Çift son zamanlarda zor günler geçiriyor olsa da, son birkaç yıldır her an bunu yapabileceklerine dair sürekli tabloid raporlarına rağmen, ikisi de resmi olarak boşanma davası açmadı.

Kararımız

Dedikoducu Polis, hakikat unsurlarının olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.