Cate Blanchett ve Andrew Upton bölünmenin eşiğinde değiller. Bu hafta çiftin evliliğiyle ilgili şüpheli bir iddia ortaya çıktı, ancak Dedikoducu Polis iddiayı çürütebilir. Aslında, Oscar ödüllü bir temsilci bize özel olarak boşanma spekülasyonunun 'çöp' olduğunu söylüyor.



'SONRAKİ BÖLÜME?' bir manşet okur Yaramaz Dedikodu , 'Yeni bir rapor, Cate Blanchett’in evliliğinin KESİLMİŞ olabileceğini söylüyor.' Şaşırtıcı bir şekilde, kabataslak webloid, sözde atıfta bulunduğu raporun adını vermiyor. Ve bir Google araması, yakın zamanda böyle bir çekişmeye sahip hiçbir şeyin yayınlanmadığını gösteriyor. Yine de site, 'İçerdekiler, Cate ve kocasının' ayrı hayatlar 'yaşadığını ve birbirlerini zar zor gördüklerini söylüyor.'



Sözde 'kaynak' denen bir kişinin 'Sanki artık yokmuş gibi' dediği aktarılıyor. Çıkışını ekliyor: 'Cate’in kocası da geçen yıl bir kadın arkadaşına' çok yaklaşırken 'fotoğraflandı. İyi değil.' Aslında neyin iyi olmadığını biliyor musun? Bunun gibi yarı pişmiş hikayeler.

Upton'un 2016 yılının Ekim ayında başka bir aktris Harriet Dyer ile fotoğraflandığı doğru, ancak fotoğraflar diğer insanlarla sosyal bir toplantıda çekildi. Evliliği üzerinde kalıcı bir etkisi olmadı. Aslında, Blanchett ve Upton daha sonra PDA ile uğraştıkları görüldü. birden çok durumda. Çiftin bazen ayrı zaman geçirdiği de doğrudur. Bu, genellikle farklı yerlerde olmalarını gerektiren sahne ve film kariyerlerinin bir sonucudur. Elbette, gösteri dünyasında çalışan neredeyse her çift için durum budur. Bu, yaklaşık 20 yıllık evliliklerinin birdenbire 'mahkum' olduğunun bir işareti değil.



Diğer bir deyişle, Naughty Gossip'in Blanchett ve Upton'un ünlüler dünyasının 'bir sonraki bölünmesi' olacağı yönündeki spekülasyonunu destekleyecek sağlam bir kanıtı yok. Üstelik Blanchett’in sözcüsü şu iddiayı tamamen reddetti: Dedikoducu Polis , buna 'çöp' diyor. Ve bu arada, birlikte gülümseyen çiftin yukarıdaki resmi daha yeni Pazar günü çekildi.

Bu ilk defa iken Dedikoducu Polis aktrisin evliliğiyle ilgili bir raporu bozmak zorunda kaldı, ilk kez kötü yemeğe maruz kaldı. Yaklaşık bir yıl önce, Blanchett ve Anne Hathaway arasındaki bir kan davasıyla ilgili gerçek olmayan iddiaları çürütmüştük. Ve geçen Mart, Star gülünç bir şekilde suçlandı Blanchett oyuncu kadrosu ve ekibi için kaba Broadway oyununun Şimdi , Upton uyarladı. Bu noktada, Dedikoducu Polis dedikodu dünyasının magazin ve webloid'lerine karşı kaba olmak isteseydi onu suçlamazdı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.