Carrie Underwood ve Mike Fisher Mutlu eşler hakkında yanlış iddialar yayınlayan bir derginin yeni raporuna rağmen, evliliğinin 'kurtarılmasına' gerek yoktu. Gerçekte olan şey, belirli bir gazetecinin şarkıcı ve eski NHL oyuncusu hakkında boşanmanın eşiğinde olduğu yıllarca süren gerçek dışı hikayelerini örtbas etmeye çalışmasıdır.

Bu ayın başlarında Fisher, yılın kadın videosu ödülünü almak için sahneye çıkmadan önce karısını CMT Müzik Ödülleri'nde öperken filme alındı. Underwood, konuşması sırasında kocasına bir not verdi ve daha sonra Instagram'da ikisinin bir fotoğrafını yayınladı. Çiftin evliliğinin güçlü olduğu açık, ancak Temasta yakın zamana kadar mücadele ediyorlardı.Sözde bir kaynak dergiye 'İplerle asılı duruyorlardı' diyerek Underwood ve Fisher'ın geçen Temmuz dokuzuncu evlilik yıl dönümlerini kutlamadan önce 'neredeyse ayrıldığını' ekliyor. Farklı ilgi alanlarının ve programların evliliklerini olumsuz etkilediğini iddia eden sözde içeriden 'Ayrı hayatlar sürüyorlardı' diyor.

Leadsänger von 4 Nicht-Blondinen

Görünüşte sahte olan ihbarcı, Underwood ve Fisher'ın 'ortak [Hristiyan] inançlarıyla birlikte' çiftlere danışma yoluyla ilişkilerini kurtarmayı başardıklarını söylemeye devam ediyor. Sözde 'kaynak' devam ediyor, 'Ve ikisi de iletişim kurmak için çaba harcıyorlar - danışmanlıkta öğrendikleri şey bu.'

hat eine Frau jemals Tintenmeister gewonnen

Gerçekte, Temasta uzun süre eşlerin boşandığını iddia ederek haksız yere izlerini örtmeye çalışıyor. Dedikoducu Polis ancak çok iyi bir hafızaya ve hatta daha iyi arşivlere sahiptir. Öyleyse, tabloidlerin geçmiş hayranlarından bazılarının anılarına bir göz atalım.

Bulduğumuz birçok örnek arasında, Şubat 2017'de ısrar eden bir kapak hikayesi vardı. Underwood ve Fisher, emekli olmasının bir sonucu olarak boşanmaya gitti. , kısaca da olsa, NHL’nin Nashville Predators grubuna yeniden katılmak. Prizin adı verilmeyen 'kaynağı' evlilik için 'zaman tükeniyordu' ancak Fisher, ESPN'de onu tekrar profesyonel hokey oynamaya teşvik eden kişinin aslında karısı olduğunu açıkladı. O sırada Underwood da tweet attı, “Balık geri döndü! Seninle gurur duyuyorum bebeğim! '

Bu yalandan yaklaşık iki hafta sonra dergi, Fisher, Underwood'dan 'boşanması' konusundaki sessizliğini bozmuştu.. Gerçekte olan şey ise, son derece dindar hokey yıldızının Instagram'da, kısmen 'Beni ara Tanrı ve kalbimin beni test ettiğini ve endişeli düşüncelerimi bildiğimi bil' yazan bir Kutsal Kitap ayeti yayınlamasıydı. Ancak bir hayran, Fisher'ın gönderisini yanlış yorumladıktan ve 'Senin ve Carrie için dua ediyorum ... Yolda her zaman tümsekler olur' yorumunu yaptıktan sonra çıkış, sahte önermesini uydurdu. Ancak Fisher, hayranı düzeltti ve 'Daha önce hiç bu kadar iyi olmamıştık' şeklinde yanıt vererek magazin haberini çürüttü.

Yayının ve sözde kaynaklarının şarkıcı hakkında çok az şey bilmediğini ya da hiçbir şey bilmediğini kanıtlayan dergi, Ağustos 2018'de, Underwood ikiz kızlara hamileydi . Gerçekte, Underwood, Ocak 2019'da Fisher ile birlikte Jacob adını verdiği bir bebeği doğurdu. Güncel hikaye gibi, magazin dergisi 2018'in sonlarında hatalarını gizlemeye çalıştı ve bir 'sert yama' sonrasında nasıl olduğunu anlatan başka bir sahte kapak hikayesi yayınladı. Underwood, onu ve Fisher'ın evliliğini boşanmadan kurtarmaya çalışıyordu. ama bu da bir uydurmadan başka bir şey değildi.

Wie alt ist Tony Lopez Hype House?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.