Carrie Underwood ve Mike Fisher vardı beklenmedik bir aşk Beklenenden çok daha fazla bir şeye dönüştü. Farklı ülkelerden bahsetmeye gerek yok, farklı yaşam alanlarından gelmelerine rağmen, ikisi bir şekilde birbirlerini buldular ve izlemesi zevkli bir ilişkiye girdiler. Yıllar boyunca hokey oyuncusu ve Amerikan İdolü kazanan var sayısız zorluklarla karşılaştı ama her zamankinden daha güçlü çıktılar.

Carrie Underwood ve Mike Fisher Aşık Oldu

Carrie Underwood'un sahip olmasına rağmen hak edilmemiş bir itibar gazetelerde bir 'kontrol manyağı' olarak, ülke şarkıcısı gelecekteki kocasıyla kör bir tarihte tanıştım. Mike Fisher ile 2008 yılında ortak bir arkadaşı aracılığıyla tanıştırıldı, ancak başlangıçta bu tür koşullar altında biriyle tanışmak konusunda şüpheciydi. Sonra Fisher'ın o sırada Kanada'da yaşarken, Underwood'un Tennessee'de yaşadığı da eklenmişti. Ayrıca ikisi de inanılmaz derecede rekabetçi ve zaman alan kariyerlerde çalıştı. Onu içinde VH1 Müziğin Arkasında özel Country müziği süperstarı maçtan bahsetti,Yani, çıkmayı daha zor hale getirebilir miyim? Başka bir ülkede yaşayan bir hokey adamı bulalım. Harika.

Kaygılarına rağmen, Underwood Kanadalı hokey oyuncusuyla tanışmayı kabul etti, ancak bunu kendi sahasında yapmaya karar verdi. Fisher'ı konserlerinden birinin ardından kulisiyle sohbet etmeye davet etti ve aralarındaki kıvılcım hemen belli oldu. Karşılaşma ve selamlaşmadan sonra, Underwood ona Fisher'ın 'ateşli, ateşli, ateşli' olduğunu söyleyen arkadaşına mesaj attı. Fisher kesinlikle kabul etti ve daha sonra kabul etti, 'Onu ilk gördüğümde, yüz yüze televizyonda olduğundan daha güzeldi.'

Gri spor ceketli Mike Fisher ışıltılı mini elbiseyle Carrie Underwood ile poz veriyor

(s_bukley / Shutterstock.com)

Aralarındaki mesafe ve telaşlı programları nedeniyle, Fisher ve Underwood ilk buluşmalarından aylar sonrasına kadar ilk buluşma şansı yakalayamadılar. Aslında ikisi için güzel bir şekilde sonuçlandı, ancak sonraki ayları birbirleriyle telefonda sohbet ederek geçirdikleri için. En önemli ilk buluşmayı planlama zamanı geldiğinde, şans bir kez daha çiftin yanındaydı ve romantik bir Yılbaşı gecesine sığmayı başardılar.

Bu bizim için iyiydi. Sonra ilk gerçek randevumuz Yeni Yıl arifesiydi ve ilk öpüşmemiz topun düştüğü zamandı ”dedi Underwood. Fisher, bir yıldan biraz daha kısa bir süre sonra, hem Fisher hem de Underwood birlikte olmaları gerekenleri bulacaklarından emindiler ve 20 Aralık 2009'da Fisher, önerdi. Önümüzdeki yılın Haziran ayında Carrie Underwood ve Mike Fisher “Yaparım” dediler ve karı koca oldular.

Gwyneth Paltrow und Brad Falchuk

Yüzünden zorlu kariyerleri , evlilik bazen uzun mesafeli bir ilişki gibi hissedilebilirdi, ancak Underwood, bir röportajda ayrılık döneminin ilişkilerinde herhangi bir soruna neden olmadığında ısrar etti. Cazibe , üzerinden Biz Haftalık .

İkimiz de bağımsız insanlarız, bu yüzden günde 24 saat, haftanın yedi günü kimseye sahip olamayız. Dezavantajı ise haftalarca birbirimizi görmeden gidebilmemiz.

2011'de Fisher, Nashville Predators tarafından seçildi ve özellikle o ve Underwood Nashville'e taşınmaya karar verdikten sonra seyahat süresini önemli ölçüde kısalttı. Birkaç yıl sonra, 2015'te Underwood ve Fisher, Isaiah adını verdikleri ilk çocuklarını karşıladılar. Bundan dört yıl sonra, 2019'da çiftin Jacob adında ikinci bir oğlu oldu. Ancak bu iki harika doğum arasında, çift bir dizi kişisel trajediyle mücadele etti.

Mike Fisher ve Carrie Underwood kırmızı halıda oğulları Isaiah ile poz veriyor

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

Zorluklarla Yüzleşmek

Carrie Underwood, 2017'de Nashville'deki evinin önünde kötü bir düşüş yaşadı ve bu da bilek kırılmasına ve birkaç dikiş gerektiren bir yüz yaralanmasına neden oldu. Kaza, korkunç olsa da, Underwood’un diğer mücadelelerine kıyasla soldu.

2018 yılında, ikinci oğlu Jacob ile hamileliğini duyurduktan sonra Underwood, üç kez düşük yapmak iki yıl içinde. Bir ile röportaj İnsanlar , Diye hatırladı Underwood, '2017'nin yeni müzik üzerinde çalışacağım ve bir bebeğim olacağı bir yıl olmasını planlıyordum. 2017'nin başlarında hamile kaldık ve işe yaramadık. ' Çift denemeye devam etti, ancak aynı yıl ve 2018'de başka bir düşük yaptı. Underwood, en büyük oğlunu kucağında tuttuğunu, dördüncü bir düşük yaptığına inandığını ve kendi kendine düşündüğünü hatırladı:

Bir çocuğum yoksa neden hamile kalmaya devam ediyorum? Gibi, bu nedir? Kapıyı kapat. Mesela bir şeyler yap. Ya kapıyı kapat ya da bir çocuk yapmama izin ver.

Neyse ki Underwood ve Fisher için, bir sonraki doktor ziyareti, 'Cry Pretty' şarkıcısının korktuğu gibi, düşük yapmayı doğrulamadı. Bunun yerine, doktor Underwood'a hamile olduğunu ve 'her şey harikaydı!' Dedi. Underwood’un düşükleriyle ilgili içten itirafına giden aylarda, daha yaygın -den biri düşünürdü , magazin dergileri hakkında temelsiz söylentiler yayıyordu. Underwood hamile olmak . Bu yanlış raporlar muhtemelen istenmeyen bir ek Zaten zor bir zamana kadar, ancak dedikodu dergilerinin tuhaf ve bariz bir şekilde gerçek dışı iddialarla çifti hedef aldığı biliniyor.

Wer ist Trisha Yearwood verheiratet mit jetzt
Carrie Underwood ve Mike Fisher CMT Müzik Ödülleri

(Debby Wong / Shutterstock.com)

Balıkçı ve Underwood Tabloids'de

2018'in başlarında, Temasta iddia etti Carrie Underwood ve Mike Fisher boşanmak üzereydi Fisher emeklilikten çıkıp Nashville Predators için bir sezon daha oynamaya karar verdikten sonra. Çıkışla konuşan şüpheli bir kaynağa göre, Underwood, kocasının emeklilikten çıkmasına karşıydı ve sözde 'gerçekten Mike’ın emekliliğinin onlara ailelerini güçlendirmek için çalışmaları için gereken zamanı vereceğini düşündü.' Sözde 'içeriden' olan kişi daha sonra,

Kararı, evlilikleri üzerinde büyük bir baskı oluşturdu. Carrie ve Mike ayrı büyümeye devam ederse, bu kesinlikle onlar için boşanmayla sonuçlanacaktır.

Bu iddiayla ilgili bir sorun vardı ve gerçek şu ki, Underwood kendisi bu Fisher'ı emeklilikten çıkmaya teşvik etti. Fisher, ikisinin olduğu yönündeki söylentilere bile açıkça karşı çıktı. evlilik sorunları yaşamak onun üzerine hokey kariyerine devam ediyor. Underwood, kocasının kariyer kararını desteklemekten başka bir şey olmadığını göstermişti. Twitter'da yayınlamak dönüşünün duyurulmasından sonra,

Bu oluyor! Balık geri döndü! Seninle gurur duyuyorum bebeğim! Kupayı istiyoruz !!!

Oldu diğer birçok söylenti çift ​​hakkında potansiyel olarak boşanma , özellikle son birkaç yılda, ancak her hikaye en temel incelemeler altında parçalandı. Fisher ve Underwood hala evlilikleri hakkında pek çok tabloid kurguyla karşı karşıya, ancak, satış noktaları çıkmış olsa bile geri çekildi düpedüz boşanmanın yakın olduğunu iddia etmekten.

Hat Gwen Stefani ihr Baby bekommen?
Mike Fisher ve Carrie Underwood, Billboard Müzik Ödülleri

(Phil Stafford / Shutterstock.com)

Sadece bu hafta Küre bunu bildirdi Mike Fisher, Carrie Underwood'un çalışmak için ne kadar zaman harcadığına üzüldü , içeriden biri 'Carrie, kesinti süresinin anlamını bilmiyor ve bu çok büyük bir sorun.' Underwood'un telaşlı programı, Fisher için 'ona daha fazla zaman ayıracağına söz vermiş' olmasına rağmen, sözde Fisher için çok az zaman bırakmıştı.

Zihni dolaşmaya devam ediyor ve sürekli tükeniyor ve yakınlıkları acı çekti. Sıkılıyor.

Aksine, Fisher karısının iş ahlakına hayran görünüyor ve kısa süre önce Underwood'u övdü, Instagram'da yazmak , 'Bu kadar çok çalıştığın ve hediyeni O'nun zaferi için kullandığın için seninle gurur duyuyorum! Keşke bu gece seninle orada olabilseydim !! ' Bu, Fisher'ın magazin dergilerinde tasvir edilişinden farklı olarak, inanılmaz derecede gururlu ve destekleyici bir koca gibi görünüyor.

Tüm asılsız söylentilere, kalp kırıklığına ve yoldaki korkunç kazalara rağmen, Mike Fisher ve Carrie Underwood gerçek aşkın var olduğunu kanıtlayın. Aşk hikayeleri, her yerdeki umutsuz romantikler için gerçekten bir ilham kaynağıdır. Önlerine çıkan engel ne olursa olsun, eşlerinin tam desteğiyle her biriyle korkusuzca karşı karşıya kaldılar.