4. sezonu kazandığından beri Amerikan İdolü , Carrie Underwood ülke müziğinin en iyileri arasında yer aldığını kanıtladı. Yedi kez Grammy ödülü kazanan, yeni trendle ilgili bir sorun yaşıyor. country müziği , ancak. Kendi kişisel zevklerini hesaba katarsak, onu neden çok fazla önemsemediği oldukça açık.

Underwood, country müziği söz konusu olduğunda gelenekselci bir şeydir. Müziğinde tekrar tekrar başvurduğu birkaç tanıdık teması var. İçmek, sadakatsiz adamın arabasını parçalamak ve kızını yanlış yapan ve nihai sonuçla yüzleşen bir baba en ünlü örneklerden bazılarıdır. Bunlar, ilk birkaç albümünde yer alan temalardan sadece birkaçı.Carrie Underwood, bu eğilimin Gardiyan , 'Neden olduğuna dair hiçbir fikrim yok ama her şeyin sinematik ve dramatik olmasını istedim.' Hayat temalarından daha büyük olanlar, bir bakıma Underwood'un kendi doğasını yansıtıyor. Underwood, 'Ondan Önce Hile Yapmadan' gibi şarkılarla, kabadayılıktan üstün olmadığını gösteriyor. 'Umarım insanlar içinde biraz deli olması gerektiğini bilirler!' röportajda dedi.

'Uzun sarı saçlarım var ve ışıltıyı severim ... Ama orada biraz çılgınlık var ve bunun arada bir ortaya çıkması hoşuma gidiyor.' Bununla birlikte, Carrie Underwood'un country müziğinde nelere tahammül edeceğine dair bir satır var ve sektördeki en yeni trendlerden biri onunla uyuşmuyor.

Carrie Underwood’un Country Müziğinde En Sevdiği En Sevilen Trend

Gardiyan yakın zamanda yapılan bir araştırmanın, country müziğinin bu tanıdık zor zamanlardan ve kırık kalplerden daha hafif konulara doğru hareket etmeye başladığını bulduğunu belirtti. Spesifik olarak, popülaritesi artan birçok 'parti marşı' türü müzik var. Carrie Underwood bu eğilimin çok iyi farkındadır, ancak mutlaka onaylamaz.

'Aslında çok fazla söylemeyen birçok şarkı var,' dedi. 'Parti havasına eşlik edecek eğlenceli şarkılar.' Ne kadar eğlenceli olursa olsun, özellikle Underwood'un dayanamayacağı bir şey vardı ve bu konudaki fikrini çok net ifade etti. 'Bir şarkıda birinin' Gurrrl 'dediğini duyduğumda tenimi sürünüyor, anlıyor musun? itiraf etti. Ancak Underwood ortalıkta olduğu sürece, sektör için standart bir taşıyıcı olacağı kesindir.

Bu prestijle bazı dezavantajlar geliyor

Carrie Underwood’un country müzik endüstrisindeki yüksek itibarı, genellikle magazin yalanlarının hedef alındığı anlamına geliyor. Şarkıcının evliliği, bu çıkışlara inanılacaksa, neredeyse her zaman dağılma tehdidi altındadır. Örneğin, Temasta bir zamanlar bunu bildirdi Underwood, kocası Mike Fisher ile olan evliliğini kurtarmak zorunda kaldı . Sözde içeriden biri, çiftin sürekli 'birbirlerinin boğazına vurdukları' bir 'kayalık yama' dan geçtiğini iddia etti. Dedikoducu Polis Eşler sosyal medyayı sık sık birbirlerini desteklemek ve sevgilerini paylaşmak için kullandıklarından bu söylentiyi çürütmekte zorluk çekmediler. Bu magazin dergilerinin Underwood’un evliliğinde neler olup bittiğine dair hiçbir fikri yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.