Carrie Underwood iki kıza hamile değil. Dedikoducu Polis yanlış bir tabloid kapak hikayesini ifşa edebilir Temasta .

Brad Pitt und Angelina Jolie neuesten Nachrichten

Konunun ön yüzü, okuyucuları ikna ederek, Underwood'un kapak satırı ile bir duyuru yaptı: 'Hamile Carrie: 2 Kız Yapıyorum!' Asla böyle bir açıklama yapmadı. İçeride, makalenin başlığı 'Carrie: Evet, İkiz Kız Yapıyorum!' Bunu da hiç söylemedi. Ancak dergi, 'kırık evliliklerini onardıktan sonra' Underwood ve eşi Mike Fisher'ın 'kutlamak için çok özel iki nedeni' olduğunu iddia ediyor.Sözde 'kaynak' olarak adlandırılan bir 'Son birkaç aydır bir bebek için deniyorlar' dediği aktarılıyor. Artık Underwood sözde 'üç aydır' olduğu için, prizin izlenemeyen muhbiri iddia ediyor, 'O ve Mike, küçük ailelerinin tek bir büyük atlamada üçten beşe çıkması karşısında çok heyecanlılar.' Buna 'çift için bir karşılama yüzü' denir. İddia edilen bahşişçiye göre, “Carrie ve Mike için bazı karanlık zamanlar vardı ve bir noktada arkadaşlar ayrılmaya yakın olduklarından korktular. Ama hayatta kaldılar ve şimdi ikiz bekliyorlar! '

Yanlış bir şekilde hak talebinde bulunduktan sonra yayının geri izleme yolu budur Underwood ve Fisher boşanmaya gidiyordu. Şubatta. Fisher daha sonra söylentileri reddetti ve zaman onların gerçek olmadığını kanıtladı, tıpkı Dedikoducu Polis haklı olarak aylar önce söyledi. Çift, tabloid'in bir tür hasar kontrolü olarak yaptığı hiçbir zaman ters yüz etmedi. Şimdi, zaten güvenilmez olduğunu kanıtladıktan sonra, okuyucuların dergiye, Underwood'un bir değil iki bebek beklediğinde ısrar ettiğinde inanması gerekiyor.

İsimsiz 'kaynak', 'Eylül ayına kadar canlı konser tarihleri' olduğunu kabul ederek, bundan sonra Underwood’un 'hamileliğinin diğer her şeyden önce geleceğini' savunuyor. Ancak daha sonra çelişkili bir şekilde, çıkış, Underwood ve Fisher'ın oyunculuk kariyerini genişletmek için 'Nashville'den Los Angeles'a taşınmaya karar verdiklerini' iddia etmeye devam ediyor. Peki hangisi? Underwood hamilelik ve yeni doğmuş bebekler yetiştirmeye odaklanmayı mı planlıyor yoksa tanınmış bir oyuncu olmaya mı çalışıyor?

Cevap hiçbiri değil. Underwood iki kıza üç aylık hamile değil, Hollywood projelerine odaklanmak için Los Angeles'a taşınmıyor. İki haftadan daha kısa bir süre önce, Underwood, Instagram'da bir fotoğraf yayınladı mükemmel düz karnı sergiliyor. Ayrıca Mayıs ayında Napa Vadisi'ne gitti ve Wine Country'deki kaçışlarını sosyal medyada belgeledi. Dedikoducu Polis yayının kardeş tabloidinin ne zaman Yaşam tarzı benzer şekilde iddia edildi Underwood ikizlere hamileydi sadece iki ay önce. Açıkça ikiz beklemiyordu ve şimdi de öyle değil.

Ve bu makale Eylül ayından sonra canlı şov yapmayacağı izlenimini verse de, Underwood bir hayran mektubunda dedi bu yılın başlarında yeni albümü hakkında, 'Elbette, zaten bir turdan bahsediyoruz.' Ek olarak, doğru olsa da Underwood ve Fisher taşınmak istiyorlar. şu anki Nashville malikanelerinden, İnsanlar özellikle 'Tennessee başkentini terk etmeyeceklerini' bildirdi. Bu, Underwood'un var olmayan ikiz kızlarını Los Angeles'ta büyütmeyeceği anlamına geliyor.

Özetle: Sonra Yaşam tarzı Mayıs ayında kardeş dergisi Underwood için bir ikiz kapak hikayesi yaptı Temasta Ağustos ayında bir tane sunuyor. Ancak iki kıza hamile olmadığına dair kanıtlar var ve şarkıcının kendisi de önümüzdeki ay çıkacak olan yeni albümünü desteklemek için turneye çıkacağını belirtti. Ek olarak, Underwood ve Fisher'ın Batı Kıyısı'na taşınmak niyetinde olduğuna dair hiçbir işaret yok. Aksine, İnsanlar Nashville'de kaldıklarını zaten bildirdi. Son olarak, bunun altı ay önce çiftin ayrılmak üzere olduğu konusunda ısrar eden aynı tabloid olduğunu unutmayın. Sonuç olarak, bu yeni kapak hikayesi inandırıcı değil.

GÜNCELLEME: Tıpkı Dedikoducu Polis Underwood ikizlere hamile değil dedi. 8 Ağustos'ta, Underwood Instagram'da duyuruldu sadece bir bebek beklediğini. Ayrıca turunun Mayıs ayında başlayacağını da açıkladı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.