Oldu Carrie Underwood o kadar çok çalışıyordu ki koca Mike Fisher'ın 'Son sinir?' Bir tabloid, iki çocuk annesinin spor salonunda çok fazla zaman geçirerek ailesini ihmal ettiğini bildirdi. Dedikoducu Polis iddiaları araştırdı.

Carrie Underwood’un Spor 'Takıntısı' Evlilik Sorunlarına Neden Oluyor?

National Enquirer bu yılın başlarında yazdı ki Amerikan İdolü kazanan Carrie Underwood, 'bebeğin ağırlığından kurtulmak' için 'bir iblis gibi' çalışıyordu, ancak zindeliğe olan bağlılığı kocası Mike Fisher'ı kızdırmaya başlamıştı. Emekli Nashville Predators kaptanı sözde karısına kendisiyle ve çiftin iki oğluyla daha fazla zaman geçirmesi için 'yalvarıyordu', ancak bir kaynak tabloid Underwood'un en küçük oğullarının doğumundan sonra forma girme konusunda 'takıntılı' olduğunu söyledi.Forma girme konusunda takıntılı ve her gün spor salonunda en az üç saat geçiriyor.

Wer ist die Mutter von Tori Spelling?

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Carrie Underwood (@carrieunderwood) tarafından paylaşılan bir gönderi

Country müziği süperstarı, oğlu Jacob'ın doğumundan sonra gerçekten çalışmaya başladı ve o zamandan beri yavaşlamadı. Başlangıçta küçük oğlunun doğumunu bir bahane olarak kullanmasına rağmen, şimdi kaynaklar çıkış noktasına 'Carrie, metabolizması değiştiği için bunu yapması gerektiği konusunda ısrar ediyor' dedi. Kaynak, Underwood’un vücudundaki en ufak bir değişiklik bile antrenmanlarının 'aşırı hızlanmasına' neden oldu, diye devam etti.

Her hafta belini ölçüyor ve bir çentik yükselirse antrenmanları aşırı hızlanıyor!

Kaynak, Fisher karısının 'muhteşem' göründüğünü ve sağlıklı olmak istediğini sevdiğini düşünse de, onun 'onunla ve çocuklarla daha fazla zaman geçirmesini' istediğini söyledi. Bunun yerine, Underwood’un 'sağlık vuruşu aileyi bir kenara attı!

Her hafta egzersizden bir gün izin alması ve bunu kendisine ve çocuklara adaması için ona yalvarıyor!

ist Brad Pitt Dating schon

Fisher'ın 'harika' göründüğüne dair güvencelerine rağmen, 'Cry Pretty' şarkıcısı hala 'sadece bir fincan makarna yediği için suçlu hissediyor ve bazen çocuklar uyuduktan sonra koşu bandında başka bir koşuya geri dönüyor!' Rapor, bu tür davranışlar nedeniyle endişe verici geliyor. yeme bozuklukları ile çok yakından ilişkili ama country müzik divasının hayranları hiçbir şekilde paniğe kapılmamalı.

Dedikoducu Polisin Çekimi

Enquirer'ın histerik raporlama gerçeklikle hiçbir benzerlik taşımaz. Mike Fisher emekli bir hokey oyuncusu, kariyerinin çoğunu çalışarak ve formda kalmakla geçirdi. Emekliliğinde formunu korumaya devam ettiği açıkça görülüyor, ancak magazin gazetelerinde bunu yapmak için ailesini nasıl terk ettiğine dair müstehcen haberler olmayacak. Neden ikiliden ayrılan tek kişi Carrie Underwood?

Wie alt ist Phil Collins Tochter?

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Carrie Underwood (@carrieunderwood) tarafından paylaşılan bir gönderi

Bu makale çok temelsiz ve saçma. İkisinin sık sık birlikte çalıştığını öğrenmek için çiftin Instagram sayfalarında hızlı bir arama yapmanız yeterli. Fisher bile destekte yayınlandı eşinin fitness uygulamasının Bu sadece magazin dergilerinin Underwood'u kötü bir anne ve eş olarak karalamak sırf çocukları ve kocası dışında ilgi alanları ve hedefleri olduğu için. 2020, Enquirer , zamana ayak uydurun.

Özellikle bu tabloid, Carrie Underwood ve Mike Fisher'la olan evliliği hakkındaki haberlerinde çok acımasızdı. Çıkış, geçen yıl birkaç kez çiftin karantina sırasında hiç anlaşamadığını ve Underwood'un bir 'kontrol manyağı' olduğunu ve 'obsesif-kompulsif' doğasının kocasını çılgına çevirdiğini iddia etti. Dedikoducu Polis geçenlerde ısrar ettiği için süpermarket dergisini bastı. Underwood’un 'nitpicking' evliliğinde çatlaklara neden oluyordu. . Hikaye hiçbir şekilde temelsizdi. Magazin gazetesi de yaptığı haber yüzünden iflas etti. Fisher ve Underwood’un evliliği, Fisher’ın hokey koçluğu yapma arzusu yüzünden çöküyordu. . Bu rapor yukarıdan aşağıya tamamen yanlıştı, ancak bu karanlık çıkış için yeni bir şey değil. Diğerleri bu kadar sık ​​yanılıyor olmaktan utanıyor olabilir, ancak bu tabloid açıkça utanmıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.