Dır-dir Carrie Underwood oyunculuk kariyerine yeniden başlamak için Los Angles'a bir hamle mi arıyorsunuz? Birkaç ay önce bir magazin dergisinin iddia ettiği şey buydu. Dedikoducu Polis Bu söylentiyi araştırmak için zamanımızı harcadık ve iddia edilen hareketle ilgili kendi sonuçlarımıza vardık.

Küre Geçtiğimiz Aralık ayında, Underwood ve kocasının, eski NHL oyuncusu Mike Fisher'ın, Underwood için Los Angeles'ta emlak aradıklarını bildirdi. Sözde bir 'içeriden biri çıkışa şunu söyledi:' Elbette, altında yatan sebep Carrie'nin daha fazla TV ve film yapma arzusu duyması ve ajanlarına ona başrol oynamalarını söyleyerek büyük bir baskı yapıyor. ' Rağmen Amerikan İdolü kazanan daha önce oynadı, 2011 filminde küçük bir rol Ruh Sörfçüsü ve NBC prodüksiyonunda Maria von Trapp olarak rol aldı. Müziğin Sesi Canlı! , country müzik yıldızı oyunculuk özgeçmişini genişletmek istiyor.Underwood 'hiçbir şekilde Nashville'den vazgeçmiyor' olsa da, 'Hollywood Hills'te bir kaçamak olarak geniş bir ev' almaya kararlıydı, Underwood sözde yeni evi sadece rahatlama için kullanmayı planladığından değil. Aynı zamanda, 'Hollywood kodamanlarıyla tanışırken' bir tür geçici ev üssü görevi de görecekti.

jennifer aniston und jake gyllenhal

İçeriden biri, Underwood'un 'şimdi ya da asla' tavrı olduğunu ve oyunculuk koçuyla özel dersler aldığını vurguladı. 'Anne ve eş olmayı seviyor ama ekranda bir kariyer hayal ediyor.' Ayrıca, özellikle Underwood’un performansını 'tavlayan' 'kaba eleştirmenler' e karşı bir intikam unsuru da söz konusudur. Müziğin Sesi Canlı! . Underwood’un ideal seçimi 'Steel Magnolias gibi ülke cazibesini iyi bir şekilde kullanabileceği bir topluluk filmi!' sözde 'içeriden' sonuca vardı.

Dedikoducu Polis Bu söylentiyi araştırmak için zamanımızı harcadık ve Underwood'un oyunculuk kariyerini yeniden canlandırmakla ilgilendiğini veya Los Angeles'ta bir ev kurmayı düşündüğünü kanıtlayan herhangi bir kanıt bulamadık. Unutulmamalıdır ki, Underwood'un son oyunculuk kredisi 2013'teydi. Kadın şarkıcı oyunculuk rolünü üstleneli neredeyse on yıl oldu ve Underwood'un tekrar oynadığı haberini verenin bir tabloid olması pek olası değil.

Ayrıca, country müzik yıldızı 2018'de Tennessee'deki evine taşındı. 2012'den beri yapım aşamasında . Devam eden koronavirüs salgını devam ederken, Underwood'un tam zamanlı bir hareket olmasa bile ülke çapında net bir şekilde hareket etmekle ilgilenmeyebileceği de güvenli bir bahis. Dedikoducu Polis bu hikayenin çoğunlukla yanlış olduğunu belirledi. Underwood'un yeniden oyunculuğa ilgi duyma ihtimali hâlâ çok düşük ve bir gün Kaliforniya'da bir malikaneye gidebilir, ancak Küre doğruyu söylemekle öylesine korkunç bir üne sahiptir ki, yalan söylediğini varsaymak neredeyse güvenlidir.

Biraz okumak için doğru Carrie Underwood hakkındaki hikayeler, göz atın Dedikoducu Polis hakkında hikaye Underwood’un modern country müziği konusundaki en büyük yakınması . Underwood’un hayatına daha kişisel bir göz atmak için, country müzik simgesinin nasıl başa çıktığı hakkındaki hikayemizi okuyun Tur sırasında birden fazla düşükten muzdarip olmak . Underwood, parıltıyı seven bir sarışın olsa da, aslında oldukça sert bir kurabiyedir.

Kararımız

Dedikoducu Polis, hakikat unsurlarının olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.