İddia eden bir tabloid raporu Carrie Fisher AIDS'ten öldü doğru değil. Dedikoducu Polis bu hikayeyi bozabilir. Böyle bir iddiayı destekleyecek gerçek bir kanıt olmamasının yanı sıra, Fisher'ın erkek kardeşiyle de konuştuk. Todd , rekoru düzeltmeye yardımcı olmak için.

Doğrulanmamış makale, Küre , 'Prenses Leia AIDS'ten Öldü!' Makale, merhum aktrisin 'enfekte Kraliçe rock'çı Freddie Mercury ile şiddetli bir kaçış sırasında yakaladığı AIDS virüsü tarafından öldürüldüğünü - ve mirasını korumak için gerçeğin vücuduyla birlikte yakıldığını' iddia ederek başlıyor. İddialar, 'Parco P.I.' realite şovuyla tanınan özel bir araştırmacı olan Vincent Parco'nun sözde bulgularına dayanıyor. Gösteri 2006'da sona erdi ve Parco geçen yıl tutuklandı bir şantaj davasına karıştığı iddiasıyla.Parco, Mercury'yi 'AIDS'in ölüm cezasını Fisher'a vermiş olma olasılığı en yüksek aday' olarak görüyor. Çekişme Fisher ve Mercury'nin bir ilişkisi vardı Sevilen “Yıldız Savaşları” yıldızı ve aynı derecede sevdiği annesi Debbie Reynolds'un yeni bir izinsiz biyografisinden kaynaklanıyor gibi görünüyor. Fisher'ın malikanesinden ya da Mercury'nin malikanesinden hiç kimse romantik bir ilişki içinde olduklarını onaylamadı.

margo rey und ron white

Gazete, Fisher'ın 2016'daki ölümünün ardından 'gerçek ölüm nedenini gizlemek için' yakıldığını iddia etmeye devam ediyor. Ancak dergi bu iddiayı destekleyemiyor ve ölü yakmanın 'cesedin test için asla mezardan çıkarılamayacağı anlamına geldiğini' belirtiyor. Görünüşe göre çıkış, bunun bir komplo teorisi anlamına gelen şeylerin satılmasına izin verdiğine inanıyor. Özellikle, hiçbir saygın medya benzer iddialarda bulunmadı.

Ve şimdi Fisher’ın öz kardeşi Reynolds’un oğlu iddiaları şiddetle reddediyor. 'AIDS yoktu' diyor. Dedikoducu Polis 'Ölü yakma Carrie’nin arzusuydu ve otopsi çok açıktı - iyi ve kötü.' Aslında, Fisher’in geçen yıl yayınlanan otopsi raporu, ölüm nedeninin uyuşturucu kullanımıyla şiddetlenen uyku apnesi olduğunu ortaya koydu. Sonra Fisher'ın ölüm nedeni açıklandı , kızı Billie Lourd kısmen “Annem hayatı boyunca uyuşturucu bağımlılığı ve akıl hastalığı ile mücadele etti. Nihayetinde bundan öldü. '

Ailesi veya Adli Tıp Kurumu tarafından AIDS hakkında hiçbir şey söylenmedi. Todd ayrıca, Mercury ile cinsel ilişki hakkındaki tartışmaları yayan yukarıda bahsedilen biyografinin, ne kendisi ne de annesi ve kız kardeşi ile röportaj yapılmadığı için 'inandırıcı' olmadığı konusunda ısrar ediyor. Ve Küre AIDS iddiasının 'tam bir uydurma' olmasıyla birlikte makalenin 'çok az gerçek' olduğunu veya hiç olmadığını söylüyor. Todd söyler Dedikoducu Polis , 'Bu insanlar kendilerinden utanmalılar, [ama] açıkça utanmazlar.'

Ne yazık ki bu, dedikodu medyasının Fisher’ın ölümünü istismar etmeye çalıştığı ilk şey değil. Geçen yıl, Dedikoducu Polis bozuldu RadarOnline, Küre Todd ve Lourd'ın Fisher ve Reynolds'un mülkleri üzerinde bir 'aile kavgası' içinde olduklarını yanlış bir şekilde iddia ettikleri için kardeş çıkışı. Zaman, iddia edilen anlaşmazlığın yanlış olduğunu gösterdi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.