CBS ’ Konuşma yardımcı ev sahibi Carrie Ann Inaba popüler talk show'un bir sonraki ev sahibi için bazı ilginç kriterlere sahip. Paneldeki en büyük isimlerden ikisinin ayrılmasının ardından, Marie Osmund ve Havva şov şimdi onların yerini alacak mükemmel kişiyi arıyor. Inaba ve diğer insanların Konuşma kesinlikle işlerini onlar için biçilmiş kaftan, ama aradıklarına bakarsak, sonunda mükemmel uyumu bulacaklar.İki Büyük İsim 'The Talk' dan Çıkıyor

Marie Osmond ayrılma kararını açıkladı Konuşma şovda sadece bir sezon geçirdikten sonra. Bazı gazeteciler ve dedikodu yapanlar, diğer ev sahipleriyle sürtüşmeye işaret etse de, özellikle Sharon Osbourne Ayrılma sebebi olarak, gerçek sebep çok daha az dramatikti. Efsanevi müzik sanatçısı, başka türlü şovda olsa kendini tam anlamıyla ayıramayacağı başka projelerin peşinden gitmek istedi.Geçen hafta Eve de ayrılma kararı verdi dört sezon geçirdikten sonra başarılı CBS gündüz konuşma şovu . Rapçi'ye göre, gösteriye kocasının yaşadığı Londra, İngiltere'den ev sahipliği yapamıyor ve ayrıca diğer bayanlarla birlikte olmak için de seyahat edemiyor. Tıpkı Osmond'da olduğu gibi, ayrılmaya neden olan perde arkasında hiçbir drama veya incitici duygu yoktu.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Salı günleri konuşmak içindir, hadi bunun hakkında konuşalım …… tatil dekorunu kim hazırladı ???? Tatil sezonunuzun ne zaman başladığını yorumlarda bize bildirin ??Tarafından paylaşılan bir yayın Konuşma (@thetalkcbs) 10 Kas 2020, 15:04 PST'de

Mükemmel Uyumu Arıyorum

Konuşuyorum ile Bu gece eğlence Inaba, iki ikonik sunucunun yerini almak için aradığı kişinin 'güncel, güncel, eğitimli, şefkatli' olması gerektiğini ortaya çıkardı. Ancak en önemli kısım, o kişinin diğer bayanlar ile sahip olacağı 'kimya' dır. 'Nasıl takım oyuncusu olunacağını bilen' biri, diye devam etti Inaba, 'çünkü böyle bir talk şovdayken ve her gün işe gittiğinizde kimya önemlidir.'Doğru kimyanın olduğundan emin olmalıyız, ancak ilginç bir bakış açısına sahip, yeni bir şey, masaya bir şeyler getiren, belki de bizimle her zaman aynı fikirde olmayan birini istiyoruz.

Düşman olmadan aynı fikirde olmayabilmenin 'önemli' olduğunu da sözlerine ekledi Inaba. 'Hayat böyle. Hayat, hepimizin hemfikir olmasından ibaret değildir, aynı fikirde olmadığınız zaman nasıl idare ettiğinizle ilgilidir. ' Bu tür bir tavırla, gösteriye bir sonraki kişi kesinlikle ilginç bir katkı olacak! Yeni oyuncu kadrosunun neler getireceğini ve diğer ev sahipleriyle ne kadar iyi anlaşacaklarını görmekten heyecan duyuyoruz. Evet, Sharon Osbourne bile .