Carmen electra Hollywood'un her zaman en muhteşem insanlarından biri olmuştur ve en son Instagram gönderisi kesinlikle bunun kanıtıdır. Model, eski bir fotoğraf çekiminden ilginç bir geri dönüş yayınladı. Electra, dışarıda dururken çektiği fiziksel fotoğrafları, katil bedenini gösteren siyah bir kıyafetle bir çift siyah topuğu sergilediğini gösteren bir fotoğraf yayınladı.

Biraz araştırdıktan sonra, bu anlık görüntülerin aslında bir FHM yıllar öncesinden ateş. Fotoğraflar dergiye özel bir çevrimiçi idi, bu da neden bu kadar az insanın katil görünüşünü gördüğünü açıklıyor. Ona iki siyah kalp ve bir şimşek çakması içeren bir başlıkla eşlik etti - sonuçta heyecan verici! Ancak bu, gönderinin en çılgın yanı değil.Bu fotoğraflar ilk olarak 2000'lerin başında çekilmiş olsa da, dün çekildiklerini söyleyebilirdi ve biz yine de ona inanırdık. Yeterince tuhaf bir şekilde, Carmen Electra 2014'te en eski kapak modeli olduğu için küçük manşetlere çıktı. FHM 41 yaşında. Şimdi 48 yaşında, hala her zamanki kadar iyi görünüyor, ancak bu gerileme, kamera önündeyken ne kadar öldürücü olabileceğinin bir kanıtı.

https://www.instagram.com/p/CAHbdKIHKx9/

Tabii ki, bu zamanlarda hayranlarına biraz hoş geldin dikkatini dağıtan tek kişi Carmen Electra değil. Sosyal medyaya gelince, öz izolasyon ünlülerden çok fazla yaratıcılık getirdi. Gerilimler daha da popüler hale gelirken, özellikle hiçbirimiz gerçekten dışarı çıkıp yeni fotoğraflar çekemediğimiz için, birkaçı Instagram'ı karantinadaki videolarla takipçilerini neşelendirmek için bir platform olarak kullanmaya başladı.

Eski Vali ve sonsuza dek Terminatör Arnold Schwarzenegger germe rutininin komik bir videosunu yayınladı Son zamanlarda bu, turları çevrimiçi yaptı ve binlerce kişiyi güldürdü, bu yüzden Electra kendi kendini tecrit ilanında yalnız değil. Yine de, hayranlarını sadece bu haftadan olduğuna ikna eden yıllık bir resmi paylaşabilecek başka bir figür düşünmek zor. Umarım bu arada modelden birkaç geri dönüş daha alırız!

Ne yazık ki, görünen o ki bazı magazin dergileri şimdiden ünlülerin sosyal medya gönderilerini onlara karşı çeviriyor, bu da Heidi Klum'dan komik bir gönderi olduğunda durum buydu. uydurma hamilelik söylentileri . Bu, neyse ki, söylenti değirmenlerinin neyi uydurduğuna bakılmaksızın istediklerini göndermeye devam eden çoğu yıldızı caydırmadı.