Yapar Cara delevingne 'ürkütücü bir aşk' yaşamak Rihanna ? Magazin dergilerinden birinin okuyucuların inanmasını istediği şey budur. Dedikoducu Polis hikayeye baktı.

Makale güncel sayısında bulunabilir. Star , 'BFF Blowup: Cara’s Creepy Crush On Rihanna' başlıklı bir başlıkta parlıyordu. Gazete gazetesine göre, Delevingne’in 'arkadaşı Rihanna'ya olan tutkusu, onu şarkıcının yakın çevresinden aforoz etti ve filmleri için baskı yapıyor Kediotu ve Bin Gezegen Şehri garip bir kabus. ' Dedikodu dergisine 'filmde çalışan bir kaynak' iddiası var: 'Gülümsediler ve kırmızı halıda birlikte poz verdiler, ancak daha sonra Rihanna mesafesini korudu.'Hikaye boyunca doğal olmayan bir şekilde 'Rihanna' ve 'Ri' arasında geçiş yapan sözde kaynak, 'Eskiden çok yakındılar ama Cara, Ri'ye karşı hisleri olduğunu söylediğinde işler ters gitti' diye devam ediyor. Şüpheli bir şekilde, haber kaynağının sözde habercisi, Delevingne'in sözde duygularını ne zaman itiraf ettiğini veya o sırada Rihanna'nın nasıl tepki verdiğini de söylemiyor. Yine de aldatıcı 'kaynak', 'Cara gerçekten yoğun ve takıntılı olabilir. Sadece Rihanna'ya bakıp bakacak ve bu Ri'yi rahatsız ediyor. '

Görünüşe göre bu uzun hikaye aslında sadece bir fotoğraf yüzünden yazılmış. Star filmin galalarından birinde Delevinge ile poz veren gülümsemeyen bir Rihanna'nın bulundu. Kamera açısından, model kadın şarkıcının göğsüne bakıyormuş gibi görünür. Dahil edilmesi, Delevingne'in 'sadece bakıp bakacağının' ve Rihanna'nın 'rahatsız' olduğunun kanıtı anlamına geliyor. Ancak bu doğruysa ve ikisi artık arkadaş değilse, o zaman neden Rihanna son zamanlarda Instagram'da modelle bir fotoğrafını paylaştı?

Ayrıca, Rihanna'nın yayınladığı ve başlığında Delevingne'i etiketleyen anlık görüntü, aslında tabloid'de yer alan olandan bir gün sonra çekildi. Açıkçası, Rihanna, etkileşimlerinden herhangi birinden rahatsız olsaydı veya Delevingne'in sözde aşk itirafından rahatsız olsaydı, arkadaşlıklarını sosyal medyada kutlamazdı. Her şeyden Dedikoducu Polis Bu makaleyi incelediğimizde bir araya geldi, çift hala yakın arkadaş ve aralarındaki 'ürpertici bir aşk' iddiası sadece saçma.

Olmalı, Star ayrıca Delevingne'i romantik bir şekilde Kendall Jenner, Margot Robbie ve Amber Heard'a bağladı. Dedikoducu Polis Aslında ürkütücü olan şeyin, derginin aşk hayatıyla ilgili sürekli hikayeler uydurmasıdır.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.