Cara delevingne ve ashley Benson geçenlerde, neredeyse iki yıl sonra ayrıldıklarını duyurdu. Sadece birkaç hafta geçti ve Benson rapçi ile fark edildi. G-Eazy . Spekülasyon, Küçük sevimli yalancılar aktris çoktan yoluna devam etti, bu da kötü niyetli kişilerin onu nefretle hedef almasına neden oldu. Delevingne artık Benson'un kız arkadaşı olmayabilir, ancak bu eski sevgilisine bu şekilde davranılmasına izin vereceği anlamına gelmez.Wer ist Michael Strahan jetzt zu sehen

Benson'un G-Eazy ile yemek topladığı görüldükten sonra, Benson'ın olası yeni romantizmi hakkındaki söylentiler bu hafta yayılmaya başladı. Yiyeceklerini aldıktan sonra, ikisi bir öpücük paylaştı , Benson'un rapçi ile Delevingne ile olan ilişkisinden geri teptiğine dair spekülasyonları körükledi. Benson'un yeni ilişki durumu hakkında konuşma kontrolden çıkmaya başladı. Bir Ashley Benson hayranı Instagram hesabı, Benson'un G-Eazy ile olası ilişkisini ele alan bir makalenin ekran görüntüsünü yükledi ve Benson, yepyeni bir dedikodu dalgası başlatan gönderiyi beğendi.Sonunda, internette zaman zaman işler yapma eğiliminde olduğu için, bazıları Delevingne hayranı olduklarını iddia eden bazı insanlar, Benson'ın sosyal medya sayfalarına iğneleyici yorumlar ve düpedüz zulümlerle geldiler.

Cara Delevingne, bir an için istismara ve iftiraya dayanamadı. Hemen ertesi gün, İngiliz süper model / aktris Instagram hikayelerinde Ashley Benson'ın savunmasını yayınladı. Delevingne, 'Nefret değil, sevgiyi yaymak artık her zamankinden daha önemli,' diye yazdı. '@ Ashleybenson'dan nefret eden herkese lütfen durun. Sen gerçeği bilmiyorsun, sadece o ve ben biliyoruz ve tam olarak böyle olması gerekiyor. ' Bazı hayranlar, yıldızın 'nefreti değil, sevgiyi yayma' direktifini zaten uyguluyor.

Delevingne’in diğer hayranlarının ona liderlik edip edemeyeceği görülecek. Ne yazık ki, her zaman uyumdan ziyade sadece uyumsuzluk ekmeye ilgi duyanlar olacaktır, bu yüzden Benson muhtemelen gelecekteki romantik arayışları konusunda ağır eleştirilerle karşılaşacaktır. En azından ünlü eski sevgilisinin ona destek olacağını bilecek.

Benson ve Delevingne, neredeyse iki yıllık ilişkileri boyunca tabloid haberlerinden rahatsız oldular. Örneğin, Temasta bu yılın başlarında pop yıldızı olduğunu iddia etti Rihanna, evindeki eski çiftin düğününe ev sahipliği yapıyordu. . Açıkça durum böyle değildi, çünkü Dedikoducu Polis kanıtladı ve çift sonunda kendi yollarına gitti. Bundan önce, KB yanlış olarak bildirdi Ashley Benson ve Cara Delevingne Meksika'da evleniyorlardı . Bu kesinlikle böyle değildi, Dedikoducu Polis bulundu. Bayanlar, saygın olmayan tabloid'in evleneceklerini tahmin etmesinden aylar sonra ayrıldılar. Bir ünlünün ilişkisiyle ilgili haberlerle ilgileniyorsanız, en iyisi magazinlere güvenmemek.

İyi bir kahkaha mı ihtiyacınız var? Ünlüler bile karantina sırasında bir arada tutmak için mücadele ediyor ve erimelerini paylaşmak için sosyal medyaya dönüyor. CinemaBlend'deki arkadaşlarımız en iyi ünlü gönderilerini tek bir komik videoda derlediler.

Bobby Flay und Giada TMZ

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.