Yaptı Cara delevingne ve ashley Benson Meksika'da gizlice evlenmek? Geçen yaz bir tabloid, çiftin tatildeyken düğümü bağladığını iddia etti. Dedikoducu Polis O sırada hikaye hakkında bir karar vermeyi geciktirdi. Şimdi rekoru düzeltebiliriz.

Bir makaleye göre KB geçen Ağustos, model ve Kronik Metropolitan aktris, Meksika'da bir tatil sırasında özel olarak evlendikleri yönündeki spekülasyonları ateşledi. Dergi, çiftin Tulum'a yaptıkları geziden döndükten sonra yüzük parmaklarında altın bantlarla görülmesinin ardından gizlice evlendikleri varsayıldığını iddia etti. Çift bir yıldan fazla bir süredir birlikteler, ancak sözde içeriden biri modelin ve aktrisin kendi 'özel bağlılık yüzüğü törenini' yapabileceğini iddia etti. Sözde içeriden biri, ortaklar için kendiliğinden 'yaparım' demenin Delevingne fikri olacağını belirtti.Cara, ilişkisini tamamen sona erdirmekle ilgili olduğu konusunda şaka yapmayı seviyor. Zaten değillerse gelecekte resmi olarak evlenecekler, ”diye devam etti içeriden. Gazetenin söylediğine rağmen, Benson ve Delevingne evli değiller. E! Haberler onayladı ikisi evli değildi ama bir 'dostluk töreni' vardı. Benson'un annesi de Instagram'da doğruladı çiftin evli olmadığını.

Aslında çift artık birlikte değil. İki ünlü bayan bugün açıkladı ayrılmaya karar verdiler . İnsanlar bölünmenin Nisan ayı başlarında gerçekleştiğini bildirdi. Bir kaynak çıkışa şunları söyledi: 'Cara ve Ashley daha önce hep iniş çıkışlar yaşadılar ama artık bitti. İlişkileri yolunda gitti. ' Açıkçası, bu çift, okuyucularının inanacağı kadar, koridorda yürümeye yakın değildi. Romantizmin işe yaramaması utanç verici, ama iki güzel insan bu iki yetenekli bayan kadar genç olduğunda, bir sonraki eşleri için, her ne olursa olsun, uzun ya da uzak görünmek zorunda kalmayacakları açıktır.

Bu, magazin dergilerinin Benson ya da Delevingne hakkında yanıldığı ilk sefer olmayacaktı. Bu yılın başlarında, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Temasta haksız yere iddia etmek için Rihanna, Benson ve Delevingne’in düğününe ev sahipliği yapıyordu. . Dergi, şarkıcının çiftin evlilikleri için Hollywood'daki malikanesini teklif ettiğini iddia etti. Eylül 2019'da, Kadınlar Günü yanlış iddia edildi Katy Perry, Orlando Bloom'a Delevingne ile flört ettiği için kızmıştı . Sahte çıkış, Bloom ve Delevingne'in şovlarını çekerken 'bir fırtınayla flört ettiğini' belirtti. Karnaval Sırası . Dedikoducu Polis O zamanlar aptal hikayeyi bir yana bıraktı ve geriye dönüp baktığında, Delevingne, bu baharın başlarına kadar ayrılmadıkları için Benson'la çok birlikteydi, bu da hikayeyi daha da gülünç hale getirdi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.