Yıl dönümlerinde, bebek duşlarında veya başka bir Perşembe günü, eski çocukluk fotoğraflarını paylaşmak her zaman bazı güzel nostaljik eğlenceler uyandırır. Bu, özellikle genç sevgilinin gerçekte kim olduğunu tahmin etme oyununa dönüştürüldüğünde doğrudur. Biz Dedikoducu Polis sürekli olarak ünlüleri kontrol ediyor ve son kaydırmamızda Instagram'da gerçek bir cevher bulduk.

Başlangıçta bize sıçrayan şey fotoğrafın belirsizliğiydi. Görünüşe göre fotoğraf, bu yıldız yaklaşık 6 yaşındayken, bir boşluk diş gülümsemesi ve büyüleyici gamzeleriyle çekildi. Kıyafet, kahverengi ekose düğmeli gömlek ve hardal sarısı tulumuyla 70'lerin çığlıklarını atıyor. Vurgu, kesinlikle düzensiz patlama çizgisi ve başın etrafındaki çeşitli uzunluklarla, kaba kesilmiş saç modeli. Söz konusu fotoğrafın afişi bile başlıklarına şaka yaptı:Yazının başlangıcı, hemen arkamızda Şükran Günü ile, tamamen minnettar olmakla ilgilidir ve bu yıldız için, bugün harika kuaförleri için ne kadar minnettar olduklarını bize bildirdiler. Ve bu fotoğrafa dayanarak, kabul etmeliyiz!

Peki, Bu Tatlı Kim?

Fotoğrafı tüm ihtişamıyla kendiniz için daha yakından analiz etmeniz için size bir şans daha vereceğiz.

Jennifer Garner çocukken

(Instagram)

Pekala, zaman doldu! Ve şimdi büyük açıklama için ...

Genç Jennifer Garner daha yeni bir kırmızı halı fotoğrafıyla yan yana

(Instagram / Tinseltown / Shutterstock.com)

Doğru, bu bir gencin fotoğrafı Jennifer Garner . 48 yaşındaki Teksas yerlisi bir zamanlar muhafazakar yetiştirme tarzından epey bahsetti. bir röportajda söylemek büyüyen ailesinin 'neredeyse Amish' olduğunu. Bu, neredeyse genç bir Garner'ın kendine yaptığı gibi görünen bu saç kesimi hakkında çok şey açıklıyordu. Ancak bu okul yıllığı resminin sevimli eğlencesine kesinlikle katkıda bulunuyor ve Garner’ın imza gamzeleri hala parlıyor.

Peki doğru mu tahmin ettin? Yorumlarda bize bildirin!