Bu iki ünlü kardeşin ikisi de erkek olarak altın rengi saçlara sahipti, ancak yalnızca biri sarı saçları yetişkinliğe kadar tuttu. Farklı saç renklerine rağmen, her iki kardeş de aynı işe girdi. Tanıdık gelmeye başladılar mı?Bu Cuties Bir Çift Olarak Geliyor

Çocuklar beyaz bir bahçe sandalyesine tünemişken resim için poz veriyorlar. Ağabey, küçük oğlanın yarısını kucağında tutar. Her ikisi de aynı kıyafetle giyinmiş: Siyah şortla eşleştirilmiş parlak sarı bir polo tişört. Resmin altında erkek çocuklara burnunu sokan siyah beyaz bir köpek görülüyor.Yakışıklı kardeşler için Hollywood'da bir hayatın kaderi vardı ve ikisi de Los Angeles'a taşındı oyunculuk kariyerlerini sürdürmek için. Yeteneği ve tanrı gibi güzel görünümle, ikisinin de ev isimleri haline gelmesi ve çılgınca popüler film serilerinde rol alması sadece bir zaman meselesiydi. Her iki kardeş de o zamandan beri doğdukları yer olan Avustralya'ya geri döndüler.

Tigerwald und Lindsey vonn

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Chris Hemsworth (@chrishemsworth) tarafından paylaşılan bir gönderiHenüz Tahmin Etmediniz mi?

Artık bariz olmaktan daha fazlası mı? İki gizemli çocuk Chris ve Liam Hemsworth! Liam birlikte oynadıktan sonra şöhrete kavuştu gelecekteki eski karısı Miley Cyrus içinde Son şarkı hit film serisinde imrenilen bir rolü yakalamadan önce Açlık Oyunları . Bu arada Chris büyük bir çıkış yaptı 2009 yeniden başlatma ile nın-nin Yıldız Savaşları , bu da kısa süre sonra bir ömür boyu Thor rolünü kazanmasına yol açtı. Yenilmezler imtiyaz.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Liam Hemsworth (@liamhemsworth) tarafından paylaşılan bir gönderiMatt Damon auf Jennifer Garner

Açıkçası, ikisi bu fotoğrafın çekilmesinden bu yana uzun bir yol kat etti. Başlangıç ​​olarak, Liam artık sarı saçlı bir kafa giymiyor! Saçları yıllar içinde mevcut kahve rengine güzel bir şekilde koyulaştı. İkisi de artık aynı giyinmiyor, ancak belki de bu sadece halkın gözünden uzakta yaptıkları bir şey.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Jennifer Aniston’ın 'Yeni Adamı' Jason Sudeikis

Warum wurde Jake von der staatlichen Farm geändert?

Amber Rachdi 'My 600-Lb'den. Life ’: O Şimdi Nerede

Rapor: Pete Davidson 'SNL'de' Zehirli 'Ortamdan Ayrılıyor

Aslında Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Sevilen Marka

Rapor: Whoopi Goldberg 'Sağlık Krizi' İle Karşı Karşıya