İyi bir geri dönüş fotoğrafı için aptalız, özellikle de en sevdiğimiz ünlüleri öne çıkardıklarında! Dedikoducu Polis Geçenlerde Hollywood’un önde gelen adamlarından birinden gerçek bir cevher çıkardık ve yeterince alamıyoruz.

Instagram hesabına gönderilen şu anda 56 yaşındaki çocuk, sadece küçük bir çocukken, belki de yedi ya da sekiz yaşlarında bir fotoğrafını paylaştı. Üzerinde '70' rakamı bulunan tüylü bir kase kesimi ve beyaz tişörtü spor yapan bu görüntü, 70'lerin klasik hislerini yansıtıyor.Belki de en sevdiğimiz unsur için için yanan bakışlardır - bu çocuğun kaderinin büyük ekrana geldiği ve sadece birkaç yıl içinde genç kızların kalbini çalacağı açık!

Fotoğrafta ayrıca, erkek kardeşinin izinden giden ve kendisi de bazı oyunculuk rolleri üstlenen oyuncunun küçük erkek kardeşi de yer alıyor. Şimdi 52 yaşındaki, Hilary Swank ile 10 yıl evli kaldı. Kırmızı bir gömlek ve benzeri tüylü bir spor yapan küçük erkek kardeşin yüzünde çok daha aptal bir ifade var, dudakları birbirine yapışmış ve yanakları hafifçe şişmiş.

Bu Yıldızları Tahmin Edebilir misin?

Tam fotoğrafa son bir göz atalım:

Rob Lowe ve küçük erkek kardeşi Chad Lowe çocukken

(Instagram)

Son tahmin zamanı! Fotoğraftaki her iki oyuncuyu da tahmin etmek için bonus puan.

Chad Lowe ve Rob Lowe, birlikte doğanın tadını çıkarırken

(Instagram)

Rob Lowe ve küçük kardeşi Chad Lowe'den başkası değil! Aralarında sadece dört yıl varken, çift yakın kalmış gibi görünüyor. Bu, büyük olasılıkla, babası Charles'ın Rob sadece dört yaşındayken boşandığı ve ayrıldığı için sadece anneleri Barbara ile büyümelerinin bir sonucudur. 1976'da anne Lowe, kendisini ve çocuklarını Dayton, Ohio'daki evlerinden Malibu'ya taşıdı ve Rob'un patlama yaratan oyunculuk konserine çıkması çok uzun sürmedi. Yabancılar . Çad çok geride değildi ve TV filmleri ve diziler için yapılmış bir dizi rol üstlendi. Ayrıca iki üvey erkek kardeşi, Micah Dyer ve Justin Lowe ve kendi çiçek açan aileleri . Cidden, Rob’un oğlu olarak ailede iyi genler var. tıpkı ona benziyor .

Peki doğru tahmin ettin mi? Yorumlarda bize bildirin!

Gossip Cop'dan Daha Fazla

Rob Lowe’un Karısı Kimdir? Sheryl Berkoff Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Prinz Harry Vater Mark Färber

Bu, Rob Lowe'un 50 Yaşından Sonra Altılı Paket Tutmasının Sırrı

Rob Lowe’un Oğlu 25 Yaşına Girdi Ve Son Fotoğrafta Tıpkı Onun Gibi Görünüyor

Rob Lowe Montecito Malikanesini 45,5 Milyon Dolara Satıyor - Resimleri Görün!