Prens Philip yanında durdu Kraliçe Elizabeth 73 yıldır yanındayız. Oğlu ne zaman Prens Charles tahtı alır, olacak Camilla Parker Bowles kralı desteklemek için. Yoksa olacak mı Kate Middleton destekleyici Prens William sormak? Bir tabloid, Bowles ve Middleton'ın bir sonraki kraliçe kim olacağı konusunda kavga ettiğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis araştırır.

'Sıradaki Kraliçe Kim Olacak?'

Göre Temasta , Middleton ve Bowles 'Kraliçe II. Elizabeth’in saltanatı sona yaklaşırken taht için [savaşıyor].' İçeriden biri magazin gazetesine ' Prens Charles sırada Tahtı almak için, ama onun tarafa itileceğine dair fısıltılar var ”diye Prens William lehine. Bowles, sözde 'bundan memnun değil ve Kate'e haber verdi.' Bowles 'kraliçe olmak istiyor', ancak tabloid hala 'Camilla'nın bu unvanı almasının pek olası olmadığını' çünkü Prenses Consort olarak bilinecek gibi görünüyor. Bu engele rağmen, 'Camilla gizlice Elizabeth’in kraliyet ayakkabılarını kraliçe olarak doldurmaya kararlı ve‘ Mükemmel Prens ’Kate, Camilla’nın en büyük tehdidi.' Saraydan bir kişi, Bowles 'Kate'i aşmak ve rol için daha iyi bir aday olduğunu kanıtlamak için sert önlemler alıyor' diyor. Gardırobunu süslüyor ve şimdi 'William ve Kate’in evliliği hakkında utanç verici hikayeler yayıyor.' Bu, Prens William'ı, söylentileri yaydığını reddeden kayınvalidesi ile yüzleşmeye yöneltti. 'William onu ​​satın almadı ve o ve Charles o zamandan beri konuşmadılar . ' Makale, 'Saray iki kraliçeye yetecek kadar büyük değil' diyerek sona eriyor.

Bu Çok Tanıdık Geliyor

Mayıs ayında, Yeni fikir Bowles ve Middleton hakkında neredeyse aynı bir hikaye yayınladı ' taht için savaşmak . ' Bowles'ın 'kendini kraliçe olarak kanıtlama şansı' nı nasıl istediği de dahil olmak üzere neredeyse her ayrıntı aynıydı. Dedikoducu Polis Bu hikayeyi bozduğumuz nedenlerle o hikayeyi bozdu.

Veraset Hattı Açıktır

Bowles bir şey kazanmaya çalışmıyor rol magazin dergisinin dediği gibi. Kazanacak hiçbir şey yok. Kraliçe öldüğünde Prens Charles kral olacak . Bowles, bilmediğimiz büyük bir değişiklik olmadıkça, Prenses Eşi ol . Bu, Bowles'ı saraya yalanlar yayan güce aç bir putperest yapan başka bir hikaye. Bunların hiçbiri doğru değil ve queendom için savaş yok.

Bu Tabloid'den Diğer Sahte Hikayeler

Temasta kraliyet ailesinde gerçekte olanlarla ilgisi yok. Prenses Diana'nın ölmekte olan arzusunun Prens William'ın eski kocasının yerine geçmesi olduğunu iddia etti ve tahtı al . Rahmetli Galler Prensesi, o zamanlar çok küçük olan oğluna asla bu tür bir kamu baskısı uygulamadı. Ayrıca kısa süre önce hem Middleton hem de Meghan Markle'ın aynı zamanda hamile bir kez değil ama birkaç ay içinde iki kez . Dergi satması gereken bir kapak hikayesidir, ancak gerçeklere dayanmaz. Middleton hamile değil, kimin kraliçe olacağı konusunda Bowles ile kan davası da yapmıyor. Bu sadece uydurma tabloid-dram ve tamamen doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

ist Tim und Glaube eine Scheidung zu bekommen