Camilla Parker Bowles ve Prens Charles Kraliyet ailesinden beklediğinizden daha küçük bir törenle evlendi. Bir rapor, daha büyük bir ilgi görmesi ve kraliçe ünvanını güvence altına alabilmesi için yeminlerini yenilemeye zorladığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis araştırır.

Cornwall Dükü ve Düşesi 'Yeniden Düğüm Bağlıyor'

Göre Küre Bowles, 'utanç verici derecede düşük anahtarlı medeni düğünlerinden sonra' yeminlerini yenilemesi için 'kılıbık Prens Charles' a baskı yapıyor. Bowles'ın 'Charles' sırasında haklı olarak diğer kadın rolünü üstlendiğini iddia ediyor. feci ilk evlilik Prenses Diana'ya ”diyordu ve şimdi' onu yeniden ortağı olarak seçeceğini açıkça belirtmek istiyor. ' İçeriden biri, 'bir bulutun altında evlenmenin aşağılayıcı olduğunu' söylüyor, bu yüzden Bowles her şeyi yeniden yapmak istiyor.Modern yemin yenileme, 'Charles tahta geçtiğinde hayat boyu kraliçe olarak adlandırılma hırsına ulaşmanın bir yolu' olarak ikiye katlanacaktı. Bowles'ın çocuklarının ve Kraliçe Elizabeth'in törene katılmasını istediği bildirildi. Makale Bowles'ın 'bunu, kraliçe olarak adlandırılma hakkını kazanan aile şirketinin tam teşekküllü bir üyesi olduğunu kanıtlamak için bir şans olarak gördüğünü' söyleyerek sona eriyor.

Camilla Parker Bowles Kraliçe Olarak Adlandırılacak mı?

Bu parçada anlatılan tören ne oluyor ne de gerçekleşse hiçbir şeyi değiştirmeyecek. Dedikoducu Polis bir hikayeyi mahvetmek Yeni fikir Bowles ve Prens Charles arasında bir yenileme töreninin planlandığını iddia eden milleti iyileştirmek için . Bu Küre hikaye, bu hikayenin çok daha nefret dolu bir versiyonu, ama ikisi de doğru değil. Bu, bu hikayeyi hem düzmece yapar ve orijinal değil.

The Crown defalarca Bowles'ın Prenses Consort olarak adlandırılacak Prens Charles yükseldiğinde. Yemin yenileme törenleri sevgi ve inancın jestleridir, ancak kişinin gerçek statüsünü veya unvanını etkilemez. Bowles, halihazırda kraliyet ailesinin zaten “tam teşekküllü bir üyesi”. Görünüşe göre varisle evli, bu yüzden tüm bu seremoninin ilk etapta gerçekleşmesi için bir neden yok.

Kraliyet düğünleri de ünlü büyük meselelerdir. Prens Charles ve Bowles arasındaki 'gösterişsiz' tören bile planlamak çağlar aldı. Bu yemin yenileme gerçekten oluyorsa, bunu, çok daha saygın bir kaynaktan duyardınız. Küre .

Birçok Korkunç Hikayeden Sadece Biri

Akranları arasında bile bu tabloid korkunç. Kraliyet kapsamı sadece kasten yanıltıcı değil, aynı zamanda utanç verici. The Küre Meghan Markle'nin düşük yaptığını taklit etti dikkat çekmek için, bu da korkunç ve yanlış bir şeydir.

Dedikoducu Polis Prens Charles'ın söylediği hikayesini bozdu Bowles'ın ölmesine izin vermeye istekli böylece boşanma konusunda para biriktirebilirdi. Ayrıca Bowles'ın fiziksel saldırıya uğradı Kraliçe Elizabeth sarhoş bir yakın dövüşte. Bu tabloid'in Bowles'tan nefret ettiği ve hayatına dair hiçbir fikri olmadığı gün gibi açık. Bu, saçma bir kaynaktan gelen ince örtülü bir hit parça.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Reba McEntire Erkek Arkadaşı Rex Linn’in Yeme Alışkanlıklarına Kızgın Mı?

Kim Kardashian West Temsilcisi, Söylentilere Yanıt Verdi 'KUWTK' Yıldızı CNN’den Van Jones ile Çıkıyor

Blake Shelton, Gwen Stefani için 'Ucubeler' 'Başka Bir Adamı Kovalıyor'?

Meghan Markle, Prenses Diana’nın Gizli Kasetleri Üzerine Bir ‘Öfke’ mi?

Lori Harvey, Yeni Erkek Arkadaşı Michael B. Jordan ile Babası Steve Harvey’in Tavsiyesini Aldı

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.