Dır-dir Cameron Diaz başka bir çocuk mu bekliyorsunuz? Yakın tarihli bir tabloid, aktrisin iki numaralı bebeğe hamile olduğunu iddia ediyor. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

'Cameron’ın Sevinci!' dergisinin son kapağının manşetini okuyor TAMAM MI! Derginin kapağı, Diaz ve Benji Madden'in ikinci bebeklerini doğurduğunu iddia ediyor, ancak bu sefer 'o hamile'. İlişikteki makale, Diaz'ın 'kazara' hamile kalmış olabileceğine dair 'yakın çevrelerinde dedikodular döndüğünü' belirtmektedir. Kötü Öğretmen aktris ve kocası, Aralık 2019'da ilk kızları Raddix'i karşıladılar. 'Bu süre zarfında, elbette, Raddix'le birlikte ezildi, ancak Cameron ve Benji her zamankinden çok daha düşük anahtarlar.' kaynak yayını anlatır.Caitlyn Jenner will sich ändern

Kabataslak kaynak ekliyor: “Aileleri ve arkadaşlarıyla görüntülü sohbetlere katılıyorlar ve insanlar Benji'nin bira içeceğini, Cameron'un kokteyl yerine limonlu suyu yudumladığını fark ediyorlar. Evde bir bebeği varken bu belirsiz zamanlarda sağlıklı kalmak gerektiğini söylüyor, ama onda bu kadar parıltı var. ' Diaz'ın başka bir bebeği olması fikri müthiş bir haber olsa da, bu tabloid bilgilerine şüpheyle yaklaşıyoruz. Bu sözde kaynağın söylediğine rağmen, oyuncu birkaç gün önce yemek pişirirken bir kadeh şarap içtiğini açıkladı.

Aktris son Instagram Live gönderisi sırasında paylaşıldı Koronavirüs salgını ortasında, yemek pişirmenin, gün sonunda bir kadeh şarap içmenin yanı sıra devam eden salgının stresini atmanın önemli bir yolu olduğu. Şüpheliyiz Çarli'nin Melekleri yıldız hamile ise şarap içmeye katılırdı. Bunlara ek olarak, TAMAM MI! Diaz hakkında daha önce üsse çıkmış. Ayrıca, magazin dergisinin kokteyl yerine limonlu suyu yudumladığı iddiasıyla da doğrudan çelişiyor. Tüm öncül bundan sonra dağılır.

Geçen yıl, Dedikoducu Polis iddia ettiği için sahte yayını bozdu Diaz bir erkek bebek evlat ediniyordu ve kayınbiraderi Nicole Ritchie üçüncü bebeğine hamileydi. . Dergi yanlışlıkla Diaz ve Madden'in bir erkek çocuğu evlat edinmek için 'onaylandığını' ve Ritchie'nin bir bebek yumruğu 'göstermeye başladığını' belirtti. Anlatının tamamı yanlıştı. Dedikoducu Polis hikayeyi çıktığında düzeltti.

Miranda Lambert und Blake Shelton wieder zusammen

Bir ay sonra, TAMAM MI! yanlış iddia edildi Diaz ve Madden ikiz kızlar bekliyorlardı . Sözde bir kaynak, 'Cameron ve Benji nihayet geçen yıl IVF tedavisi almayı kabul etti ve altıncı turda ikizlere hamile kaldı' dedi. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdı ve hiçbir gerçek olmadığını anladı. Ayrıca, duruma yakın bir kaynakla konuştuk ve hesabın yanlış olduğunu onayladık. Derginin geçmiş performansı ve güvenilmezliği göz önüne alındığında, Diaz'ın hamile olduğu hakkındaki bu son açıklamayı çürütmek kolaydır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.