Cameron Diaz ve Nicole richie kocalarını zorlamadı, İyi Charlotte rock'çıları Benji ve Joel Madden , sahte bir habere rağmen yeni bir albüm yapmak ve turneye çıkmak için. Dedikoducu Polis bu sahte hikayeyi düzeltebilir. Çürütmek için pek çok kanıt var.

Göre Radar Çevrimiçi , Diaz ve Richie kocalarının “tembel” olmalarından ve “bütün gün evde oturmalarından” bıkmışlardı, bu yüzden iki albümün yeni bir albüm kaydetmesinde ısrar ettiler ve Good Charlotte'u tekrar yola çıkardılar. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, Madden kardeşlerin 'kendi seçimlerine göre' yeni müzik yapmadıklarını, bunun yerine eşleri tarafından işe geri dönmeleri için 'kılıbıklandıklarını' iddia ediyor.Sözde kaynak Diaz ve Richie'nin kocalarının evde oturup 'buzdolabına baskın yapmasından' yorulduğunu söylemeye devam ediyor, ancak rockçılar albümü 'artık kimsenin Good Charlotte'u umursamaması' endişesiyle tereddütle hazırladılar. İddia edilen bahşişçi şu sonuca varıyor: 'Adamlar alay konusu olacaklarından endişeleniyorlar.'

Bu hikayenin tamamı kanıtlanmış bir şekilde doğru değil. Ne zaman Good Charlotte yeni albümünü duyurdu Nesil Rx Mayıs ayında grup, opioid krizinden ilham aldığını açıkladı. Maddens'e göre, bu yılın başlarında aşırı dozda uyuşturucudan ölen merhum rapçi Lil Peep için bir anma töreni yaptıktan sonra salgın hakkında müzik yazma fikrini ortaya attılar.

Good Charlotte yaptığı açıklamada, 'Gerçekten üzerimize düşeni yapıp yapmadığımızı merak ettik,' dedi. 'Savaş alanına geri dönüp içgörüyü yaymak, deneyimleri paylaşmak ve hayatları iyileştirmek için elimizden gelen her şeyi vermek istedik.'

Bu arada, Diaz'ın kocasına müziğe ara verdiği için hayal kırıklığına uğradığı fikri de doğru değildir. İnsanlar bu yılın başlarında bildirildi Diaz, spot ışıklarının dışında kaldığı için 'çok mutlu' ve kocasıyla yalnız zaman geçirmek. Bir kaynak saygın yayına, 'Şu anda Benji ile yaşadığı sessiz hayatı uzun zamandır istiyordu' dedi. Ayrıca kayda değer, Diaz, Mart ayında oyunculuktan emekli olduğunu açıkladı , 'Kelimenin tam anlamıyla hiçbir şey yapmıyorum.' Aktrisin açıkça çalışmama fikriyle bir sorunu yok.

Sonuç : RadarOnline, Madden kardeşlerin kendi istekleri dışında yeni müzik üretmeye zorlandıklarını iddia ediyor, ancak çocuklar yaptıklarını açıkladı. Nesil Rx opioid krizini ele almak için. Ek olarak, Diaz'a yakın kaynaklar daha güvenilir bir yayına, kocasıyla evde kalmaktan mükemmel bir şekilde memnun olduğunu söyledi. Good Charlotte’ın bir albüm yayınlama ve turneye çıkma kararının arkasındaki blog açıklaması tamamen yanlıştır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.