Bu haftanın magazin iddialarından biri Caitlyn Jenner varlığına geri dönmek istiyor Bruce Jenner . Hikaye tamamen yanlış. Ve Dedikoducu Polis çürütebilir.Göre Küre , eski Olympian 'bir kadın olarak hayatın çok zor' olduğunu düşünüyor ve kadınlık hormonu tedavilerinin kramplar ve şişkinlik gibi yan etkilerine dayanmakta güçlük çekiyor. Sözde bir kaynak dergiye “Yeniden erkek olmak istiyor. Aptalca bir kadın olmanın hayatını daha iyi hale getireceğine inanıyordu. Ancak Cait, geçişiyle ilgili sakatlayıcı şüpheler yaşıyor ve cinsiyet değiştirme ameliyatını tersine çevirme olasılıklarını araştırıyor. 'Prizin içeriden olduğu iddia edilen kişi, Jenner'ın kadın olduğundan beri aşk hayatından yoksun olmasından dolayı hayal kırıklığına uğradığını ve cinsiyet değiştirme kararından dolayı şüphe duyduğunu iddia ediyor. Görünüşte sahte olan bahşişçi, 'Sürekli kendine' Bunu neden yaptım? 'Diye soruyor. 'En son istediği şey daha uzun saatler süren ağrılı bir ameliyat, ama Bruce'a geri dönmek için bunu araştırıyor. Hayatında romantizm yok ve Bruce'u özlüyor - bu cehennem gibi bir kombinasyon. '

Magazin raporu, kimliği belirsiz ve muhtemelen uydurma bir 'kaynak' dan gelen iddialara dayanmaktadır, ancak Dedikoducu Polis Jenner’in sözcüsüyle görüştü ve bize kayıtta bunun 'yanlış' olduğunu söyledi. Derginin isimsiz ihbarcısının iddia ettiğine rağmen, reality star'ın temsilcisi kadın olmaktan mutlu olduğunu ve Bruce'a geri dönmeyi asla düşünmediğini garanti ediyor.Diane Sawyer ile yaklaşık iki yıl önce bir röportajda, Jenner'e herhangi bir şüphesi veya pişmanlığı olup olmadığı soruldu onun geçişi hakkında. Eski Olimpik sporcu, 'Asla. Hiç şüphem olmadı. Tüm kafa karışıklığı beni terk etti. ' Konuyla ilgili düşünceleri değişmedi.

Magazin dergisinin önermesinin de orijinal olmadığını belirtmekte fayda var. Üç yıldan fazla bir süre önce, Dedikoducu Polis seslendi Küre Kardeş satış noktası, Star , haksız yere iddia ettiği için Jenner yeniden erkek olmak istedi . Fikir o zamanlar doğru değildi ve şimdi artık doğru değil.

Ek olarak, çıkış, gerçeklik yıldızının aşk hayatı durduğu için yeniden erkek olmak istediğini söylüyor, ancak geçen Temmuz'da tabloid iddia etti. Jenner, Sophia Hutchins ile evleniyor ve bir bebek evlat ediniyordu. onunla. Bu hikaye de doğru değildi, ancak derginin düzmece anlatılarını nasıl düz tutamayacağını gösteriyor.Jenner, 2015'in başlarında geçiş yaptığından beri, bir kadın olarak yeni hayatından mutlu olduğunu defalarca açıkça ifade etti. Aksini önerecek sıfır kanıt vardır ve onun yeniden erkek olmak istediğine dair herhangi bir iddia hem tatsız hem de temelsizdir. Bu sadece sorun değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.