Dır-dir Caitlyn Jenner düğününe hazırlanmak için estetik ameliyat geçiriyor Sophia Hutchins ? Bu haftanın dergilerinden birinde bildirilen şey bu. Her iki iddia da yanlış. Dedikoducu Polis Jenner'ın ne şimdi bıçağın altına girmediği, ne de Hutchins ile evlenmediği söylendi.

Göre National Enquirer , Jenner Hutchins ile yemin etmeden önce en iyi şekilde görünmesi için birkaç prosedür uyguluyor. Ve öncülünü desteklemek için, süpermarket tabloidinde, eski Olympian'ın vücudunda ve 'yepyeni yüzünde' iş yaptırdığını söyleyen sözde 'içeriden' biri var. 'Cait kesinlikle kıstırmalara ve kıvrılmalara kafayı takmış durumda. Belli bir kanıtı olmayan isimsiz ve izlenemeyen kaynak hakkında spekülasyona göre, olduğundan çok daha genç biriyle çıkarken çok fazla baskı hissediyor.Ardından, dergi daha önce nasıl haber verdiğini açıklanamaz bir şekilde Jenner, Hutchins'in düğünde Kanye West'ten en iyi adamı olmasını istedi . Makale daha sonra aynı anonim 'kaynak' ifadesi ile sona eriyor: 'Umarım birisi [Jenner] 'da bir tarih belirlemeden önce biraz mantıklı konuşabilir.' Aslında, bir konuşmaya ihtiyaç duyanlar, bu yanlış anlatıyı sürdürmeye devam eden magazin gazetesindeki yazarlar.

En uzun süredir, defalarca çürütülmüş yayın, iki aktivistin düğümü bağladığını iddia ediyor, ancak bu tamamen doğru değil. Temmuz ayında, Dedikoducu Polis Yanlış bakıldığında magazin dergisini bozdu Jenner, Hutchins'e düğün planlarken 'gelinzilla' gibiydi . Jenner'ın temsilcisi, tüm öyküsünü isimsiz bir 'içeriden' birine dayandıran bu mağazanın aksine, kayıtta bize kesin bir şekilde, eserlerde 'düğün yok' dedi.

Bunu Eylül ayında bir başka kurgusal parça izledi. Jenner, Hutchins'le evlenmeden önce bekâr kalıyordu. . Bu uzun hikayede, magazin dergisinin açıklanamayan 'içeriden' biri Hutchins'in Jenner'ın 'eski moda yollarını' paylaştığını ve bu yüzden kendilerini evlilik için kurtardıklarını iddia etti. Jenner'ın sözcüsü bir kez daha onun adına konuşan Dedikoducu Polis iki kadın evlenmekle kalmıyor, aynı zamanda 'çıkmıyorlar.'

Her makalede, Enquirer Hutchins ve Jenner'ın evlenmeleri hakkında, isimsiz ihbarcı eski altın madalyalı bekar ve bir 'gelinzilla' hakkında ayrıntılara sahip olduğunu iddia ederken ve hatta belirsiz bir şekilde evlilikler için bir 'konuk listesine' atıfta bulunurken, göze batan bir şekilde herhangi bir bilgiye sahip değil. sözde düğünün ne zaman veya nerede yapılacağı hakkında. Ve bunun nedeni, yukarıda belirtildiği gibi, evlenmeyecekleridir.

Aslında, Hutchins, Jenner ile 'romantik bir ilişkisi' olmadığını söyledi. ve yakın olsalar da onları 'iş ortakları' olarak tanımlamak daha doğru olur. Benzer şekilde, Jenner, bir transseksüel hakları aktivisti olmakla ilgili bir makalede söyledi o ve Hutchins'in 'en iyi arkadaşlar' ve 'ayrılmaz' olduklarını, ancak bir çift olmadıklarını. Yine de Dedikoducu Polis her hikayeyi araştırıyor ve Jenner’ın kampına Hutchins'le evlenmeden önce estetik ameliyat olup olmadığını sorduğumuzda, bize sadece tabloid'in son raporunun 'her iki cephede de yanlış' olduğu söylendi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.