Yıllardır söylentiler bunu yaydı Caitlyn Jenner ve Sophia Hutchins flört ediyorlardı, ancak ikisi de flört ve nişan görüşmelerini yalanladılar. İlişkilerinin kapsamı nedir? Dedikoducu Polis ikisi hakkında araştırdığımız ve aralarında romantik bir ilişki olup olmadıkları hakkında birkaç hikaye topladık.Caitlyn Jenner Sophia Hutchins'e mi Teklif Edildi?

2018 yılında Küre iddia edilen Caitlyn Jenner Sophia Hutchins'e evlenme teklif etmek niyetinde ve bir bebek evlat edin. Gazete, Jenner'ın “21 yaşındaki transseksüel galpal'ıyla yeni bir aile kurmayı planladığını” ve “soruyu sormaya hazır” olduğunu iddia etti. İçeriden biri, Jenner ve Hutchins'in bir çift olarak yavaş yavaş ortaya çıktığını ve gerçeklik yıldızının Hutchins'in aile üyelerinden onay aldığını açıkladı. Hala, Dedikoducu Polis eğer ikisi ilişkilerini geliştirmek için zaman ayırıyorlarsa, Jenner neden evlenme teklif etmek için acele etsin ve bir tabloid nasıl bilsin? Dedikoducu Polis hikayenin uydurma olduğu için olduğunu keşfetti. Jenner o sırada önceliğin flört etmek olmadığını açıkladı.Caitlyn kendini Sophia için mi kurtardı?

Aylar sonra National Enquirer Jenner'ın iddia ettiği bir rapor yayınladı Hutchins ile evlenene kadar bekar kalmak . Jenner soruyu hiç sormadığına göre, Dedikoducu Polis zaten hikayeye güvenmedim. Magazin gazetesi, Jenner ve Hutchins'in el ele tutuşan resimlerini öyküsünün temeli olarak kullandı ve 'çiftin düğünlerine kadar gitmeyi planladığı ana kadar' dedi. İçeriden biri, 'Caitlyn ve Sophia öpüşüp kucaklaşıyorlar ama henüz işleri bir sonraki seviyeye taşımamaya karar verdiler.' Eski Olympian’ın muhafazakar eğilimlerini daha da açıklayan kaynak, bu karara ilham veren şeydi. Dedikoducu Polis ancak Jenner sözcüsü tarafından eserlerde düğün olmadığı bildirildi.

Caitlyn'in Düğünü İçin Olağanüstü Makyajı

Görünüşe göre, gazeteler notu almamış. 2019 yılında Enquirer Jenner bir kez daha Hutchins ile evlenmeyi planladığını açıkladı ve plastik cerrahi geçirecekti evlenmeden önce. Süpermarket gazetesi, emekli sporcunun Hutchins'e yaptığı sözde törenden önce birkaç kozmetik prosedürden geçtiğini iddia etti. 'Cait kesinlikle kıstırma ve kıvrımlara kafayı takmış durumda. Açıkça görülüyor ki, olduğundan çok daha genç biriyle çıkarken çok fazla baskı hissediyor ”dedi. Oradan, rapor, Kanye West'in Jenner'ın sağdıcı olarak hizmet edeceğini iddia ettiğinde dramatik bir dönüş yaptı. Gibi Dedikoducu Polis Daha önce açıkladı, Jenner ve Hutchins nişanlanmadı ve Jenner estetik ameliyatı olduğunu itiraf etse de bunu Hutchins ile evlenmek için yapmıyordu.Sophia Hutchins Sahte Söylentiler Arasında Konuştu

Bu durmadı Temasta Jenner ve Hutchins'i iddia etmekten delicesine aşıktı . Dergiye göre Jenner, 46 yaş farkından dolayı Hutchins ile evlenme fikrinden tereddüt etti. İçeriden biri, 'Ama Sophia onu geçmişe bakmaya ikna etti,' dedi. Kaynak, Jenner'ın Hutchins'i 70 yaşına gelmeden evlenmek istediğini ekledi. Bununla birlikte rapor, Sophia Hutchins ile yaptığı özel röportajla doğrudan çelişiyordu. New York Times . Jenner’ın iş ortağı, asla romantik bir ilişki içinde olmama transseksüel gerçeklik yıldızı ile. Bir görünüm sırasında Sulu Kepçe podcast, Hutchins onu açıkladı Jenner ile ilişki ebeveyndi .

Çok ebeveynlik, çok koruyucu. Ama aynı zamanda işle ilgili de. Sanki bir aileyiz. Tüm ailem Seattle'da… Yaşadığınız yerde bir aileniz varmış gibi hissetmek güzeldi. Romantizme gelince, hayır.

Caitlyn Jenner Nikahlarını Sophia Hutchins'e mi Çağırdı? İşte Gerçek

2019 yazında Enquirer iddialı Hutchins ve Jenner yaz düğünlerini iptal etti . Gazete, çiftin sürekli çekişmesinin sözde evliliklerini erteleme kararına yol açtığı konusunda ısrar etti. 'Cait oldukça perişan durumda. Sophia'ya bayılıyordu ve yine de onunla evlenmek istiyordu, ancak sorunu zorladığını hissettirdiyse, ”diyen bir kişi tabloid'e ifşa etti. Ancak Dedikoducu Polis düzeltti, ikisi asla evlenmeyi planlamadı. Bu nedenle eserlerde düğün hiç olmadı. Rapor, bozduğumuz diğer birkaç makale kadar sahteydi.Kısacası, Caitlyn Jenner ve Sophia Hutchins bir çift değiller ve ikisi evlenmiyor. Belki Jenner bir gün aşkı bulacaktır ama Hutchins'le olmayacak.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: 'Ağır' Heather Locklear’ın Kilo Alımının Sorumlusu Ayıklık, Nişanlıyla Yaşanan Gerginlik

Hamile Meghan Markle 'Ditching' Prens Harry?

Kellyanne Conway, genç kızı Claudia'nın üstsüz fotoğrafını Twitter'a göndermekle suçlandı

George Clooney, Amal Tarafından '570 Milyon Dolar' Boşanma Ültimatomu Verdi?

Rapor: Whoopi Goldberg 'Zorbalık' 'The View' Konulu Sunumları Yapıyor, 'Molaya' Zorunlu Olabilir