Yeni bir tabloid haberinin manşetinde 'Caitylin’in yüzü düşüyor' yazıyor. Ve bu doğru olsa da Caitlyn Jenner Cinsiyet onayının bir parçası olarak biraz estetik ameliyat geçirdi, eski Olympian'ın yüzü bir dergide yanlış bir şekilde iddia edildiği gibi 'kaymıyor'. Fotoğraflarda tamamen sağlam olduğu açık değil, aynı zamanda temsilcisi de şunu söylüyor: Dedikoducu Polis öncül 'aptalca'.

Göre KB , 2015'te geçişine başladığından beri, 'Jenner plastik cerrahiye giderek daha fazla bağımlı hale geldi.' Çıkış ayrıca, 'İçerdekiler, dolgu maddelerine, Botoks'a ve yüz gerdirmeye olan bağımlılığının o kadar aşırı hale geldiğini ve yüzünün aslında 'düşüyor' gibi göründüğünü iddia ediyor. anlatımında Jenner, 'ona yakın bir kaynak' olduğunu iddia ediyor, 'Gülümsemiyor ve yanakları ve çenesi deforme ve cadı gibi görünüyor.'Welche Nationalität hat Dr. Dre's Frau?

'Cildi ... sanki düşüyormuş gibi görünüyor,' aynı tanımlanamayan 'kaynak' ı savunuyor. İsimsiz ihbarcı ekliyor, 'Daha da fazla randevu alıyor ... Ne zaman duracağını bilmiyor.' Jenner, magazin gazetesinin 'tanınmayacak kadar sıkıştırıldığını ve dolandırıldığını' iddia ediyor.

Dergi şöyle devam ediyor: 'Arkadaşlar ondan korkuyor Jocelyn Wildenstein'a (aka Catwoman) benzemeye başlıyor , ”, Milyarder bir sanat koleksiyoncusu ile evlenen ve kedi benzeri görünmek için plastik cerrahiye milyonlarca dolar harcayan İsviçre doğumlu bir kadın. Bunu kurduktan sonra, adı bilinmeyen bir 'casus' yayına 'Herkes onun Catwoman gibi olacağından ve yüzünü mahvedeceğinden endişeleniyor' dedi. 'Sorun şu ki, gitmesine izin veremediği için bu tür şeylere büyük bir bağımlılığı var,' diye sonlandırıyor izlenemez 'kaynak'.

Aslında, magazin masalıyla ilgili çok daha fazla sorun var. Yukarıda belirtildiği gibi, Wildenstein kediye benzer özelliklere sahip olmak istediği için bıçağın altına girdi. Ancak Jenner, geçişinin bir parçası olarak daha kadınsı görünmek için bazı prosedürlere sahipti. Bu iki senaryo arasında büyük bir fark var. Daha da önemlisi, bir yardım etkinliğinde yakın zamanda çekilmiş bir fotoğrafından da tanık olabileceği gibi, Jenner’ın yüzü 'düşmüyor' değil.

Derginin yalnızca 'içeriden', 'yakın bir kaynak' ve 'casus' olarak tanımlanan figürlerin arkasına saklandığından bahsediliyor. Hiç kimse, eğer gerçekten varsa, sözde alıntılarından sorumlu tutulmaya istekli değildir. Tersine, transseksüel hakları aktivisti adına konuşan Jenner'ın temsilcisi, Dedikoducu Polis kayda göre yayının hikayesinin 'aptalca' olduğu.

Kate und William lassen sich scheiden

'Ona yakın kaynak' iddiasının aksine, 'Gülümsemiyor' Jenner, kız arkadaşı Sophia Hutchins ile gülümsüyordu. ESPY'lere katılmadan önce. Ve bir fotoğraf Jenner Instagram'da yayınlandı Broadway şovu 'Heteroseksüel Beyaz Adamlar' ı gördükten sonra, oyunun yıldızlarından biri olan arkadaşı Kate Bornstein ile gülümserken görüldü.

Elbette, KB Jenner ile ilgili hikayeler söz konusu olduğunda mükemmel bir geçmiş performansa sahip değil. Sadece birkaç ay önce, Dedikoducu Polis Yanlış bildirildiğinde magazin dergisini bozdu Jenner, Hutchins ile bir reality şov yapması planlanıyor . Bu yalana çok benzer şekilde, Jenner’ın yüzünün 'düşmesi' hakkındaki son makale tamamen doğru değil.

Ellen Degeneres und Portia News

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.