Caitlyn Jenner Oldukça aşağılayıcı bir tabloid makalesinin iddialarına rağmen, ’nin vücudu' dağılmıyor '. Hikaye saçmadır. Dedikoducu Polis iddiayı çürütebilir.

Wer ist Bradley Cooper aus jetzt

Yalnızca magazin satış noktalarının, özellikle de güvenilmez olanların National Enquirer , her kişisel ayrıntıdan ve canlı olaydan kendi kazançları için yararlanın, uydurun gülünç ve kinci söylentiler maalesef dışarıda biri zorunlu inanmazlarsa yayınlamaya devam etmezler. Bu hafta, hikaye Jenner'ın 'yepyeni vücudu parçalandığı için çıldırdığını' anlatıyor. Sözde 'içeriden' biri, 'Görünüşünden ve hissettiğinden dehşete düşüyor' diyor.Makaleye, 'görünüşünden dehşete düşen' ve 'geçiş artık bir yük' başlıklarının yanı sıra, rastgele Jenner fotoğrafları da eşlik ediyor. Kaynak şöyle devam ediyor: 'Geçirdiği tüm ameliyatlar, beş yıl önce cinsiyet geçişine harcadığı tüm çalışma ve para onun için başarısız oluyor'. 'Vücudu ve eklemleri, atlet olarak geçirdiği yıllardan beri sert.' Gazete gazetesi ayrıca, başarısız meme implantları ve 'kanserli' kızarıklıklardan muzdarip olduğunu iddia ediyor. Sözde bir 'uzun ömür uzmanı' olan Dr. Gabe Mirkin, magazin gazetesine 'kollarının güneş hasarının erken belirtileri olan beyaz renksiz lekelerle kaplandığını' ve 'büyümeye bırakılırsa cilt kanserine dönüştüğünü' söyler!

Dedikoducu Polis bu iddianın katıksız aptallığı karşısında biraz şaşkın. Cidden açıklamamız gerekiyor mu? Enquirer transseksüel olmanın yaptığı değil Yani sadece… yeni bir beden mi alıyorsun? Mesela, Target'a gidip beyninizi sokmak için yepyeni bir et kıyafeti seçmiyorsunuz. Caitlyn Jenner hala 70 yaşında, bu geçişiyle değişmemiş bir gerçek. Hormon replasman tedavisi ve cinsiyet değiştirme ameliyatı da sizi otuz yıl geriye götürmez. Elbette vücudu, Olimpik bir atlet olduğu zamanki durumda değil! Bu, kendisiyle 'dehşete düştüğü' anlamına gelmediği gibi, geçiş sürecinde herhangi bir şeyin ters gittiği anlamına da gelmez.

Ayrıca - kanserli döküntüler? Ne? Bir kızarıklık ne zaman cilt kanseri belirtisi oldu? Ve bu beyaz renksiz lekeler gerçekten de güneşin verdiği hasarın bir işaretidir, ancak bunlar kanserin erken evreleri değil . Pek çok - alınmayın Bayan Jenner - yaşlı insanların ciltlerinde bu lekeler var. Bu iyi. Dr. Mirkin, bu tabloid'in sık sık 'uzman' görüşü için başvurduğu, ancak Jenner'ı tedavi etmeyen bir doktor ve radyo sunucusu.

ist ynw melly noch im gefängnis

Tüm bunlardan emin olmak için, Dedikoducu Polis Jenner'ın onun adına konuşma yetkisine sahip bir sözcüsüne ulaştı. Bize kesin olarak hikayenin 'doğru olmadığı' söylendi. Jenner’ın vücudu, magazin gazetesinin çok güzel bir şekilde ifade ettiği gibi, 'dikiş yerlerinde parçalanmak' değildir. İyi keder.

Caitlyn Jenner, uzun zamandır gazeteden gelen hakaret söylentilerinin favori hedefi olmuştur. Enquirer, hiçbiri doğru değil. Geçen yılın Mayıs ayında, güvenilmez bir yayın, Jenner’ın golf arkadaşlarının Kadın tişörtlerinden vurması gereken 'sinirlendi' . Fakat Dedikoducu Polis Jenner'ın temsilcisine tekrar ulaştı ve Olympian'ın diğer kulüp üyeleriyle 'uzun süreli bir ilişki' sonrasında onlarla 'harika şartlarda' olduğunu bize garanti etti.

O Eylül'de, tabloid, buna oldukça benzer bir haber yayınladı. Jenner estetik ameliyatının geri tepmesi yüzünden paniğe kapılmıştı . Jenner, 'berbat görünüyor ve hiçbir makyaj onu gizleyemez,' dedi gerçekten iyi bir arkadaş olması gereken bir tüyo. Temsilcisi bir kez daha hikayenin sahte olduğunu söyledi. Dedikoducu Polis bu hikayeyi bozdu ve bu tabloid'i Caitlyn Jenner'a yönelik kötü niyetli saldırıları için çağırmaya devam edecek.

Der Preis stimmt mit Draw Carey

Kaynaklar

  • Alan Neirob, Caitlyn Jenner Sözcüsü, 12 Haziran 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.