Caitlyn Jenner Yanlış bir tabloid raporuna rağmen, estetik ameliyatı sözde geri teptiği için paniğe kapılmıyor. Dedikoducu Polis hikayeyi bozabilir. Bu doğru değil.

National Enquirer Jenner’in estetik ameliyatı olduğunu iddia ediyor 'kanamalar geri tepti ve özelliklerini kemiğe kadar aşındırdı.' Tabloid sözde bir 'kaynak' dan alıntı yaparak, 'Her zaman aynaya bakar ve hasardan dolayı korku içinde yere yığılır. Yüzünün her yerinde yara izleri, çatlaklar ve tuhaf sarkmalar görüyor. 'Sözde 'içeriden', Jenner'ın artık 'berbat göründüğünü ve hiçbir makyajın onu gizleyemeyeceğini' iddia ediyor. Çıkış, eski Olympian'a tıbbi prosedürleri hakkında spekülasyon yapıyormuş gibi davranmayan bir doktordan alıntı yapacak kadar ileri gidiyor. 'Genel olarak bu korkunç bir sonuç!' Jenner'ı hiç görmeyen cerrah diyor.

Makale ayrıca Şubat ayında yayınladığı sahte bir hikayeye de atıfta bulunuyor. Jenner, Sophia Hutchins ile evlenmeden önce estetik ameliyat geçiriyor bir iddia Dedikoducu Polis zamanda debunked. Gerçek yıldız, hayali bir düğüne hazırlanmak için kozmetik bir çalışma yapmadı. Derginin daha saçma olduğunu doğrulayan Jenner'ın sözcüsünün son raporunu yayınladık.

Bu haftanın başlarında, Dedikoducu Polis çoğunu içeren bir hikaye yayınladı Jenner hakkında kötü söylentiler son aylarda çürüttüğümüz. Magazin dergileri, geçişinden bu yana özellikle Jenner'a karşı gaddarca davrandılar ve Enquirer en kötü suçlulardan biridir. Mayısta, Dedikoducu Polis yalan iddia ettiği için satış noktasını bozdu Jenner, bayanların tişörtlerinden vurarak golf arkadaşlarını kızdırdı . Eski Olympian'ın bir temsilcisi, makalenin gülünç olduğu konusunda bize güvence verdi ve ayrıca ülke kulübünün diğer üyeleriyle harika bir ilişkisi olduğunu belirtti.

Thetabloid, Jenner ve Hutchins’in ilişkisi hakkındaki haberlerinde de sürekli olarak yanlıştı. Haziran ayında dergi, Jenner ve Hutchins bir yaz düğününü iptal ediyorlardı. çünkü evlilikleri planlamaya çalışırken kavga etmeyi bırakamadılar. Reality yıldızın sözcüsü güvence verdi Dedikoducu Polis bu hikaye de temelsizdi.

Jenner’in plastik cerrahinin 'geri tepmesi' konusuna gelince, eski Olimpiyatçı kadın olduğundan beri işlerini bitirdi, ancak görünüşünden mutsuz olduğuna dair sıfır gösterge var. Haziranda, Dedikoducu Polis seslendi Enquirer Kardeş satış noktası, Temasta iddia etmek için Jenner, 'Bruce' a dönmesini engellemek için daha fazla estetik ameliyat geçiriyordu. tekrar. Konuyla ilgili bu son görüş daha kurgu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.