Tatil sezonu resmen tam bir girdap içinde olduğu için, görünüşe göre ünlü söylenti değirmeni de öyle. Görmek için devam edin Dedikoducu Polis Şu anda dolaşan en önemli söylentilerden bazıları hakkında soruşturmalar ve nihai kararlar.

Kırmızı halıda düşünceli bir ifadeyle beyaz giyen Caitlyn Jenner

(Silvia Elizabeth Pangaro / Shutterstock.com)Rapor: Caitlyn Jenner 'Kontrolden Çıktı' ve 'Bir Kazaya Doğru Hurtling'

Gerçekliğin yıldızı Caitlyn Jenner halkın gözüne ve beraberinde gelen incelemeye yabancı değil ama Dedikoducu Polis Jenner'ın 'bazı arkadaşlarının onu psiko koğuşundan bir adım geride bıraktığına inandıkları aşağı yönlü bir duygusal sarmalda' olduğunu iddia eden yakın tarihli bir raporla karşılaştı. Kaynaklarına göre, Ben cait yıldız aileden dışlanmış hissediyor ve gerçek bir romantizm bulmak için mücadele ediyor. İddiaları araştırdık, son kararımızı burada görün .

Jennifer Aniston

(Yeni fikir)

Rapor: Shiloh Jolie-Pitt, Jennifer Aniston'ı Haftada Bir Ziyaret Ediyor

Karşılaştığımız başka bir rapor, Brad Pitt’in ve Angelina Jolie’nin kızı Shiloh’un Jennifer Aniston’un evine gittikçe artan ziyaretlerini ayrıntılarıyla anlattı. Kaynakları, Jolie-Pitt'in kendi evinin çılgınlığından uzaklaşmaktan hoşlandığını ve Aniston'ı 'yeni üvey annesi' olarak gördüğünü iddia edecek kadar ileri gittiğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis bu iddiaları ve bunun Aniston ve eski kocası Brad Pitt'in geleceği için ne anlama gelebileceğini inceledi. Bulgularımızı buradan kontrol ettiğinizden emin olun .

Prens Harry dışarıdayken paparazzilere bakıyor

(Shaun Jeffers / Shutterstock.com

Prens Harry’nin Son Fotoğraf Çekimi Kraliyet Ailesine Mesaj mı Göndermek İstiyor?

Kraliyet olmak kesinlikle kolay değil. Sussex Dükü ve eşi Meghan Markle, etrafta dolaşan dedikodulardan daha fazlasına sahipler; en son iddia edilen Prens Harry, Birleşik Krallık'taki ailesine açık bir mesaj göndermek için Anma Günü'nde yakın zamanda bir fotoğraf operasyonu düzenledi. Kraliyet ailesinde gerçekten huzursuzluk var mı? Araştırmamıza buradan göz atın .

Gossip Cop'dan Daha Fazla

Jaden Smith Eşcinsel mi? 'Onun ve Yaratıcısı Tyler Arasında Olan Her Şey

haben julia roberts und richard gere datiert

Sarah Jessica Parker Parasız mı?

Jennifer Aniston'ın 50 Yaşından Sonra Tonlu Bir Fiziği Korumak İçin Bir Günde Yediği Her Şey

Rapor: Sharon Osbourne 'Konuşmayı' Devralan Yardımcı Ev Sahiplerinden Ayrılıyor

DaBaby Ne Kadar Uzun? Şaşırtıcı Yüksekliği Hakkında Her Şey