Caitlyn Jenner bir sürü yanlış rapora rağmen 'Dancing With The Stars' ın gelecek sezonuna katılmayacak. Dedikoducu Polis sadece bu yanlış iddiayı reddedebilir. Bize bunun 'doğru olmadığı' söylendi.

Yanlış rapor, New York Post Çarşamba günü. Gazete gazetesine göre, “ABC, 10 sporcunun katıldığı dört haftalık bir yarışma olan 26. sezonda Caitlyn Jenner'ı karaya çıkarmak için aktif olarak görüşmelerde bulunuyor”. Hem Kim hem de Rob Kardashian'ın daha önce şovda yarışmacı olduklarını belirttikten sonra gazete, 'Trans aktivisti işe almak reytingler için iyi bir fikir olabilir, ancak içerideki kişilerin siyasi görüşleri nedeniyle potansiyel tepkiden endişe duyduğu söylendi.'Ve (taban dışı) raporunu koruyan magazin gazetesinin 'münhasır' olmasına rağmen, aynı uydurma iddia aslında sadece bir ay önce National Enquirer . O sırada süpermarket gazetesi, 'Caitlyn'in' Dans etme 'katını açtığını' yazdı ve 'balo salonuna drama ve ihtişam getireceğini' ekledi. Ancak Dedikoducu Polis sadece beş hafta önce ortaya çıktı, Jenner, 'Dancing With The Stars' a katılıyor yanlıştı.

Yine de bu, İleti ya da yine yanlışlıkla Jenner'ın 'Dancing With The Stars' ın gelecek sezonunda olacağını iddia eden bir sürü diğer lemmings. Örneğin, Enquirer Kardeş yayını, TAMAM MI! , ayrıca hikayeyi aldı ve yorumladı, '' Ben Caitlyn 'programı iptal edildiğinden ve artık' Kardaşyalılara Devam Etmek 'te olmadığı için içeriden kişiler bunun onun için büyük bir parlayan an olabileceğini düşünüyor.'

Tüm bu yayınların sahip olduklarını iddia ettiği bu 'içeriden' kişilerle tanışmak istiyoruz. Ne olursa olsun, olsa bile Dedikoducu Polis daha önce bu iddiayı çürüttü, yine de bir şeylerin değişmiş olabileceği ihtimaline karşı yeniden ısıtılmış söylentiyi doğruladık. Bununla birlikte, belki de bu uydurma hikayeyi hangi yayıncıların yürütmeye karar verdiklerinin dışında hiçbir şey değişmedi.

Doğru olsa da Olimpiyatçılar 'Yıldızlarla Dans' konusunda iyi iş çıkardılar ve bu 'DWTS' nin ilkbahar baskısında sadece sporcular yer alacak , Jenner yarışmacılardan biri olmayacak. ABC programına bağlı hiçbir kaynak bu iddiayı doğrulayamadı. Buna ek olarak, çeşitli satış noktaları tarafından kullanılan tüm isimsiz bahşişlerin aksine, Jenner'ın kendi temsilcisi bir kez daha Dedikoducu Polis kayıtlara göre, onun yarışma dizisinde olduğundan bahsetmesi 'doğru değil'.

Aslında ilk defa Jenner, 'Yıldızlarla Dans' ile yanlış bir şekilde bağlantılıydı, 2015'te çok eskiydi. . RadarOnline, Jenner'ın şovda bir kadın olarak ilk çıkışını yapacağına dair aşağı yukarı yemin etti. Tabii ki ilk önce kapağında göründü Vanity Fuarı ve gösteriye hiç katılmadım. Dedikoducu Polis o zaman önce iddiayı çürütmek oldu ve Jenner'ın 'Dancing With The Stars' a katılmaması konusunda hala haklıyız.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.