Caitlyn Jenner 'eski kız arkadaşı' ile 'akşam yemeği randevusunda' 'yakalanmadı' Candis Cayne , habersiz bir tabloidden gelen bir iddiaya rağmen. Dedikoducu Polis sadece raporu bozabilir ve rekoru düzeltebilir.

'Tekrar beraber? Caitlyn Jenner, Eski Kız Arkadaşı Candis Cayne ile Akşam Yemeği Randevusunda Yakalandı. Star İnternet sitesi. Tabloid şöyle yazıyor: “Caitlyn Jenner ve Candis Cayne, 22 Haziran'da bir akşam yemeğinin tadını çıkardıktan sonra Craigs'in arka kapısından gizlice çıkarken görüldü. Star okuyucular biliyorlar ki ikili, iptal edilmeden önce Jenner’ın realite şovu 'I Am Cait' ye yakınlaştı ve hatta çıktığı bile söylendi. 'Dedikodu dergisinin sitesinde, Jenner’ın arabasındaki çiftin paparazzi videosu bile yayınlanıyor. Sadece birkaç sorun var ve bunlardan biri oldukça büyük. Cayne, Jenner ile çekilmiş değil. 45 yaşındaki transseksüel oyuncu videoda Jenner ile birlikte görülen kadın değil. Dedikoducu Polis bunun aslında genç bir üniversite mezunu olduğunu öğrendiğimize göre, bize eski Olympian'ın 'iyi bir arkadaşı' olduğu söylendi.

Paul Walker und Rebecca Soteros

Ve Jenner da onunla “randevuda” değildi. Her gün ülke çapında arkadaşların yaptığı gibi yemeğe çıkan sadece iki kişiydi. Ama çünkü Jenner başka bir kadınla çıkmıştı , gibi çıkışlar MediaTakeOut 'flört ettiğini' ve bu onun 'kız arkadaşı' olduğunu varsaymak için hızlıydı. MTO'nun itibarına, yine de, kadının aksine, Cayne için yanlış yapmadılar. Star .

Ayrıca yayın, Jenner’ın arkadaşını yanlış tanımlamanın yanı sıra, Cayne’den Jenner’ın 'eski kız arkadaşı' olarak bahsederek ve onların 'tekrar bir araya gelip gelmediklerini' merak ederek batırdı. Jenner, Cayne ile asla çıkmadı. . Aslında, yaklaşık iki yıl önce magazin gazetesine, bir romantizmin gelişmekte olduğunu bir kapak hikayesinde yanlış bir şekilde iddia ettiği için seslendik. Yani, Jenner'ın çıktığı kişi Cayne bile olmasa da artık 'tekrar bir araya gelmek' mümkün değil.

Temel olarak, derginin doğru anladığı tek şey, Jenner'ın bu hafta bir restorandan çıkıp arabayla uzaklaşırken görülmesiydi. Fakat Dedikoducu Polis bunun için herhangi bir puan verilmeyecek.

Wo leben die Hanson-Brüder jetzt?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.