Caitlyn Jenner bir rapora rağmen 'ayak sıkışması' olmuyor. Dedikoducu Polis sadece bu ameliyat iddiasının uydurulduğunu teyit edebilir.

İddianın kaynağı Radar Çevrimiçi , 'Caitlyn Jenner Şimdiye Kadarki En Çok BIZARRE Plastik Cerrahi Tedavisini Görmeye Hazırlanıyor.' Makale, transseksüel yıldızın 'daha yüksek topuklu ayakkabılar giymek istediğini, ancak topuklu ayakkabı giymenin işkenceye benzediğini fark etmeye başladığını' iddia ediyor. Sonuç olarak, 'bir sonraki cerrahi tedavisinin' ayak tutturması 'olacağına karar verdiği' iddia ediliyor.Sözde 'içeriden' bir sözde 'Temelde ayak toplarınızın derisinin altına yerleştirilmiş yağ pedleri var' diyor. Webloid, 'ekstra yastıklama' için 'hastanın karnından yağın ayak toplarına enjekte edilmesini' içeren prosedürü açıklar. Sözde kaynak, siteye 'Onları bitirmek için sabırsızlanıyor. Mütevazı iki inçlik topuklu ayakkabılarıyla zaten çok uzun olduğunu bilmesine rağmen, gerçekten acı çekmeden çok daha yüksek topuklu ayakkabılar giymek istiyor. '

Prizin sözde muhbiri ayrıca, 'Ayak tutturmak için mükemmel bir doktorun peşinde. Riskli bir prosedür ama en iyisini ödeyecek parası var. ' Para sorun olmayabilir, ancak Dedikoducu Polis bu makale ve iddialarına hala şüpheyle yaklaşıyordu. Çevrimiçi yayın Jenner'ın 'topuklu giymenin işkenceye benzediğini fark etmeye başladığını' iddia ediyor, ancak bu iddianın zamanlaması pek mantıklı değil.

Jenner, halka açık bir şekilde geçiş yapmadan önce yıllarca gizlice topuklu giydi. Ve onun halka açık geçişi tam iki yıl önce gerçekleşti. Bunca zamandan sonra, topuklu ayakkabı giymenin acı verici olabileceğini şimdi 'anlamaya başlamış' olmayacaktı. Zaman çizelgesi düşünüldüğünde bu oldukça mantıksız bir önermedir. Bahsetmiyorum bile, RadarOnline'ın ve 'içerideki kişilerin' Jenner hakkında hem geçişinden önce hem de sonra kanıtlanabilir şekilde yanlış bilgi yaydığı düşünüldüğünde bu oldukça şüpheli bir önermedir.

Jenner'ın yanlışlıkla yeni bir meme işi aldığını iddia eden bir Şubat hikayesi gibi, bunun çoğu görünüşüyle ​​ilgiliydi. Ayrıca, webloid'in bir yıldan daha uzun bir süre önce yanlış bir şekilde iddia ettiği eski Olympian'ın ayakkabı numarasında garip bir saplantı vardı. Jenner ayak ameliyatı oluyordu. onları küçültmek için. Özellikle, bu son uzun hikayede bundan bahsedilmiyor. Sanki site o kadar çok hikaye uyduruyormuş gibi, tüm yalanları takip edemez. Her durumda, Dedikoducu Polis Jenner'ın topuklu giymekte sorun yaşamadığından emin oluyor ve yıldızın temsilcisi de bu makaleyi 'doğru değil' olarak adlandırıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.