Dır-dir Bruce Willis ' kadın eş Emma Heming Onunla karantina altına aldığı için öfkeli Demi Moore Onunla değil mi? Bu hafta bir tabloid böyle söylüyor. Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve onu çürütebilir.Koronavirüs salgınının ortasında Willis, Los Angeles'taki Heming ve iki çocuğu yerine eski karısı Demi Moore ve onların üç yetişkin çocuğuyla birlikte Idaho'da karantina altına alındı. Bu düzenleme, National Enquirer , Bu konuda 'kamuoyunda destekleyici' olmasına rağmen, Heming'i 'kaynayan' bıraktı.'Emma, ​​Bruce’un büyük kızlarına olan bağlılığını açıkça destekledi', sözde bir 'içeriden' çıkışa şunları söylüyor: 'Ancak bu, işleri hiç beklemediği başka bir düzeye taşıyor ... sabrı kemiğe kadar aşınmış durumda.' Kötü şöhretli güvenilmez magazin dergisi Moore'un, salgının ilk aşamalarında kızlarına 'manevi destek vermesi' için Idaho'daki evlerine gelmesi için Willis'e 'yalvardı'. İddiaya göre şüpheli habercisi Heming, Willis'e 'Hangi ailenin kendisi için en önemli olduğunu netleştirmesi gerektiğini - yoksa eve döndüğünde evliliklerinin büyük bir belaya gireceğini' söyledi.

Willis ve Moore’un kızının anlattığı gibi, bu hikaye tam bir saçmalık, işte gerçekte olan şey Yakın tarihli bir röportajda Scout : Heming ve çocukları başlangıçta Willis ile birlikte Idaho'ya gelmeyi planlamışlardı, ancak kızlardan birinin tıbbi bir acil durumu vardı. Willis erken saatlerde Idaho'ya uçtu, ancak Heming ve kızları onlara katılmaya çalıştıklarında, ülke etkili bir şekilde kilitlendi ve Heming'i Los Angeles'ta kalmaya zorladı.Ist Prinzessin Kate wirklich schwanger?

Willis, Heming yerine Moore'u 'seçmedi' ve Heming, ilişkilerinden şüphelenmiyor. Willis ve Moore eski sevgililer ve yardımcı ebeveynler olarak çok yakınlar, ancak tabloid neler olup bittiğini tamamen yanlış yorumluyor. Moore Instagram'ını güncelliyor Heming'in sık sık yorum yaptığı aile fotoğraflarıyla. Bir fotoğrafın altına “Sizi seviyorum ve özledim” diye yazdı, diğerine “iyi bir kadro” ekledi. Eğer üzgünse, bunun sebebi onlarla birlikte olmaması, kıskanması değil.

Jennifer Aniston und Brad Pitt küssen sich

Dedikoducu Polis benzer bir hikayeyi de çürüttü. KB bu hafta başlarında ısrar eden Moore, karantina sırasında Willis'i geri kazanmayı planlıyordu. . Bu parçayı araştırırken, hikayenin 'saçma' olduğunu söyleyen Moore temsilcisine ulaştık. Moore'un bir önceki yıl Willis ve Heming’in 10. yıldönümü partisine katıldığını da belirttik. Moore, Willis'i elinden almayı planlamıyor ve Açıkçası Heming bu durumla ilgilenmiyor. Bu makale aynı zamanda saçmadır.

Söylediğimiz gibi, Enquirer ünlü haberleri için bir çıkış noktası olarak oldukça kötü bir üne sahiptir. Dedikoducu Polis daha önce magazin gazetesinden bir hikayeyi çürütmüş ve Willis kalp krizi geçirdi filminin setinde Annesiz Brooklyn. Yayının, gerçekleri bildirmektense müstehcen söylentiler uyduracağı açıktır. Neyse ki, bunun için buradayız.Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.