Dır-dir Bruce Willis ' kadın eş, Emma Heming Los Angeles'a gelmesi için yalvarıyor musun? Bir tabloid gazetesinde yayınlanan bir makale, Willis'in karısının aktöre eve dönmesi için yalvardı. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Göre TAMAM MI! Willis, yetişkin kızları ve eski eşi Demi Moore ile Sun Valley, Idaho'da yaşayan bir 'balo' yaşıyor. Ancak oyuncunun karısı ve iki genç kızı, Los Angeles'taki evlerine geri dönmesini ister. Sözde bir kaynak yayına 'Emma tüm bu senaryoya inanılmaz derecede sabırlı davrandı, ancak haftalardır sürüyor' dedi. İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, 'Daha da kötüsü, ona dönüşü için hala kesin bir zaman çerçevesi vermemiş olması.'Çıkış, oyuncunun üç büyük kızını Kuzeybatı'daki tatil evlerinde ziyaret ettiğini, ancak ülke sosyal mesafeyi savunduğunda orada kalmaya karar verdiğini belirtiyor. 'Emma Bruce'a eğer gerekliyse özel bir araba ve şoför kiralamasını söylüyor, ancak Los Angeles'a dönmek için acelesi yok gibi görünüyor Çok eğleniyor, ortalıkta dolanıp oyun oynuyor,' sözde içeriden devam etti. Şüpheli kaynak, Willis'in karısının 'cesur bir yüze büründüğünü' ve üvey kızlarının oyuncuyu kaçırdığına dair 'şakalar' yaptığını, ancak 'derinlerde onu ve kızlarının onu özlediğini' söylüyor.

Renee Zellweger Plastische Chirurgie 2019

Willis'in kızı ve eski karısıyla karantina altına alındığı doğru olsa da, Willis'in karısı oyuncuya eve gelmesi için 'yalvarmıyordu'. Aslında, Heming ve Willis yeniden bir araya geldi Birkaç gün önce Heming, karma ailesiyle başından beri karantinaya almayı planlıyordu. Willis'in kızı Scout, Heming'in küçük kız kardeşleriyle Idaho'ya gelmesi gerektiğini, ancak altı yaşındaki en küçük kız kardeşinin yanlışlıkla hipotermik bir iğne ile ayağını dürtmeye çalıştığını açıkladı. “Üvey annem, onu doktora götürmenin sonuçlarını almak için Los Angeles'ta olmalıydı. Bu yüzden babam buraya geldi ve seyahat çılgınlaştı, bu yüzden üvey annem küçük kız kardeşlerimle Los Angeles'ta kaldı, 'Scout podcast sırasında açıldı, Salak .

Ayrıca, Dedikoducu Polis Willis'in eski karısıyla karantina altına alınmasıyla ilgili yanlış iddialarda bulunan birkaç gazeteyi çoktan tutukladı. Birkaç gün önce, Dedikoducu Polis debunked Kadınlar Günü yanlış ifade ettiği için Moore, Willis'e aşıktı onunla karantinaya alındıktan sonra tekrar. Durum böyle değildi. Geçen ay işten çıkardık KB yanlış iddia için Moore, Willis'i geri kazanmaya çalışıyordu . Bu da tam bir saçmalıktı. Gazetelerin anlatmaya çalıştıklarına rağmen, Willis ve Moore'un iyi bir arkadaşlıkları var ve kızlarına kendilerini adamış ebeveynler, ancak ilişkileri bundan daha ileri gitmiyor. .

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Hat mgk ein Kind?