Bruce Willis eski karısına katıldığında koronavirüs nedeniyle ülkenin tecrit edilmesinin başlarında çok fazla kaşını kaldırdı Demi Moore ve yetişkin çocukları Idaho'da iken şu anki karısı, Emma Heming ve iki küçük çocuğu Los Angeles'ta kaldı. Moore, bir Instagram gönderisiyle dünyayı yaşam durumuna soktuktan sonra, nefes nefese bir köstebek yuvasından dağ yapmaya çalıştı. Dedikoducu Polis gerçekte neler olup bittiğini defalarca açıkladı.Nisan'da Masum Bir Fotoğrafla Başladı

Demi Moore, Idaho'daki evinde Willis, çocukları ve Moore'un birlikte olduğu Instagram hesabına bir fotoğraf paylaştı. Ailenin erken dönemde karantina ile nasıl başa çıktığını gösteren eğlenceli bir fotoğraf olması gerekiyordu. Elbette dedikodu medyası saldırdı.https://www.instagram.com/p/B-r5aRlngVw/

Demi Moore'un fotoğrafı yükledikten sadece haftalar sonra, KB iddia etti Striptiz yıldız eski kocasını geri kazanmaya çalışmak . Güvenilir olmayan çıkış, içeriden birinin şöyle dediğini aktardı:Was hat Melly getan, um ins Gefängnis zu gehen?

Ailelerinin ona ihtiyacı olduğunu göstermeye devam etmeyi planlıyor. Zor olmayacak, sadece Bruce'un küçük parmaklarının etrafına sarıldığı kızlarını askere alacak.

Hikaye açıkça tamamen uydurulmuştu. Yeni başlayanlar için, hangi 'içeriden' bu tür ayrıntıları bilebilir? Moore'un (veya herhangi birinin) bir arkadaşına söyleyeceği bir şeyden çok, kötü bir romantik komedi konusu gibi geliyor. Ek olarak, çıktı Emma Heming katılmayı planlıyordu onlar, ancak tıbbi bir acil durum onu ​​şimdilik Los Angeles'ta tuttu (daha sonra daha fazlası).

Bruce Willis, Emma Heming

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)Wie alt ist Lionel Richie Frau?

Emma Heming'in Willis'de Öfkeli Olduğu Sanılıyordu

Birkaç gün sonra, National Enquirer eğlenceye kendi başına girdi. şüpheli rapor Heming'in 'kaynadığını' iddia etmek Zor Los Angeles'ta sıkışıp kaldığı sırada Idaho'daki Moore'a katılma seçiminin üzerine. Maalesef tabloid Demi Moore ve Bruce Willis'in kızı, Heming'e ne olduğunu bir podcast'te açıklayarak,

Üvey annem de küçük kız kardeşlerimle buraya gelecekti, ama şu anda aslında 7 yaşında olan küçük kız kardeşim, bulduğu hipodermik iğnelerle [bulaşmaması] hakkında hiç bir konuşma yapmamıştı. park], bu yüzden aslında ayakkabısını onunla dürtmeye çalıştı ve ayağını dürttü.

Wer ist verheiratet mit Calista Flockhart

Olayın ardından, küçük kızları hastalıklar için bir kabustan geçirilirken Heming geride kalmak zorunda kaldı. Bu, kimsenin geçmek zorunda kalacağı bir şey değil. Heming Los Angeles'tayken Willis'in neden Idaho'da olduğunu tam olarak açıklıyor. Willis ve Moore'un boşandıklarından beri her zaman yakın arkadaş oldukları ve bunun Heming'e kadar uzandığı unutulmamalıdır. Heming Moore'u kıskanmaz ya da tam tersi.

Sağda Demi Moore, hala evliyken sol arkadaki Bruce Willis.

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

Demi Moore Aşık Oldu

Şimdi saçma bir hal alıyordu. Mayısta, Kadınlar Günü Moore'un Bruce Willis'e 'tekrar aşık olduğunu' iddia etti birlikte geçirdikleri zaman boyunca kilitlendi. Moore'un çeşitli gönderilerine yorum yapan, Heming'den gelen çok sayıda gönderi de dahil olmak üzere, Heming'in benzersiz durum hakkında endişelenmediğine dair bol miktarda kanıt bulunmasına rağmen, tabloid yine de bunu bir tür aşk üçgeni olarak ortaya koydu. Her zaman, Dedikoducu Polis Demi Moore’un resmi sözcüsünün tüm söylentileri 'saçma' olarak nitelendirdiğini tekrarladı.

Kuyuya Çok Fazla Gitmek

Nihayet, Mayıs ortasında, TAMAM MI Emma Heming'in Bruce Willis'e 'yalvardığını' iddia eden bir hikayeyle ana arabaya atladı. LA'ye geri dön . İyi, Dedikoducu Polis Bu sefer kaynaklarımıza ulaşmamıza gerek yoktu, çünkü Heming, kızları üzerinde yapılan tüm testler negatif çıktıktan sonra zaten Idaho'daki tüm klana katılmıştı. Bu son düzmece raporu oluşturduğunda, tabloid için gerçekten kötü bir zamanlama vakasıydı.

https://www.instagram.com/p/B_1VoHMlvzz

Justin Bieber Haare November 2016