Britney Spears dır-dir Instagram'da oldukça aktif , ancak son görevi bunu bir adım öteye taşıyor. Pop simgesi, geçtiğimiz birkaç aydır daha sağlıklı olmaya odaklandığını ve planının kesinlikle işine yaradığını söyledi.Giyinmiş beyaz bir tepede , minik pembe şort ve bir çift kıvrılmış siyah çorap. Spears, enerjik dans videolarından birini en son yayınladığından bu yana birkaç ay geçtiğini ve bu nedenle nedenini açıklaması gerektiğine dikkat çekti. bunca haftadan sonra çok farklı görünüyordu . Şarkıcı, porsiyon kontrolü sayesinde, Doritos'u düzgün bir şekilde porsiyonlamak ne kadar zor olsa da 'şimdi çok daha iyi' hissettiğini paylaştı - görünüşe göre dolu bir poşet en sağlıklı porsiyon boyutu değil ki bu bizim için haber.Britney Spears ayrıca sert mermer zeminlerde dans etmekten ayaklarında ve ayak parmaklarında kabarcıklarla mücadele ettiğini, bu yüzden yeni lirik ayakkabılarına kadar atletik bant ve çoraplarla doğaçlama yaptığını paylaştı - ayağın önünü kaplayan süper hafif balerin ayakkabılarını düşünün. - nihayet geldi ve ayaklarını incitmek için endişelenmeden dans edebildi.

Şarkıcıya göre, dans ayakkabıları 9 yaşından beri ilk çifti olacaktı, bu yüzden 90'ların başından bu yana ayakkabı tasarımının ne kadar iyi olduğunu görmeye hazır.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Britney Spears (@britneyspears) tarafından paylaşılan bir gönderi

Britney Spears ’ onun muhafazakarlığı için devam eden savaş onu itti yeniden dünya çapında gündemde sonra New York Times ' Britney Spears'ı çerçevelemek binlerce hayran bıraktı gördüğü muameleye öfkelendi . Durum hala gelişiyor, ancak Spears'ın hala önündeki zorluklara rağmen hala istediği kadar tutkulu ve özgürce dans edebildiğini görmek güzel.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Kim Kardashian, Boşanma Davası Açtıktan Sonra İlk Ünlü Şerefine Zaten Sahip OlduMeghan Markle’ın Hamilelik Duyurusundan Prenses Eugenie ‘Stung’ mu?

Aslında Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Sevilen Marka

Brooke Shields Ağır Yaralanma Sonrası Zorlukla Yürüyor

YNW Melly: Rapçi'nin Çifte Cinayet Davası Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey